Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas 50-mečio jubiliejui

QUOTE(Jacobs @ 2007 07 13, 16:55)
yra parduotuviu ,kurios pacios klientui graviravima organizuoja. tau paciam niekur lakstyt pas jokius graverius nereik mirksiukas.gif



Nezinojau, saunu, jei nereikia paciam lakstyti. smile.gif Nors turiu puiku graveri, kuris man per 10 min. isgraviruoja labai graziai, tad nereikia laukti keliu dienu, greit viskas. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos,

Mano teciui bus 50 rugjuti,zadam daryti saslyku baliu lauke,kad nereiktu ten visokiu karstu irt.t daug labai laiko atima.Noriu kazka sugalvoti originalaus ir kad truputi kazkaip pravesti visa vakarei.
Prasom padekit man,patarkit:)
Pradziai sugalvojau pastatysim palapine ja papuosim su visokaiis balioniukais ir su 50 mecio uzrasais ....
Atsakyti
Na va, as jau po jubilieju.
Dar karteli noreciau padekoti Peleddai uz scenariju.Mes ji pritaikem dvieju zmoniu 50-ciui, kai ka praleidom, kai ko pridejom, bet gyvenimo apzvalga desimtmeciais buvo vakaro asis.Mes dar ant sienos pakabintame ekrane per media player rodem jubiliatu nuotraukas is aptariamu desimtmeciu, dovanojom albuma su tom nuotraukom, kur dar veliau sveciai savo linkejimu prirase.Tarpuose tarp desimtmeciu pritaikem zaidimu visiems sveciams ir tik jubiliatams(cia buvo pateikiami klausimai jubiliatam vienam apie kita ir kaip prizas iteikta kelione i Druskininkus,taip ikomponavom dovana nuo visu vaiku).Oficiali dalis baigesi helio balionu su bengaliskom ugnelem paleidimu, fejerverkais ir aisku sampanu+ilgiausiu metu.Mano teveliai-jubiliatai buvo labai patenkinti ax.gif
Atsakyti
sveikos,
man gan skubiai reikia mamos 50-čiui kokių gražių žodžių,kiek internete randu,visi kartojasi, ir taip jau įgrisę doh.gif unsure.gif Gal teko girdėti kokių neeiliuotų sveikinimų,kuriuose dar nebūtų minimi žili smilkiniai ar krentantys lapai biggrin.gif Nu labai noriu kažko gražaus mamai pasakyti, jei nerasiu,teks iš dūšios kažką banalaus pezėt blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, na va mano tevelio 50 bus tik lapkricio menesi.. bet viska organizuotis jau db pradejau...kavine jau kaip ir suderinau, reikia kokiu idomesniu ir geresniu muzikantu... veiksmas bus Palangoje. tevelis medziotojas, tai norisi kazka ipinti ir su sia tema... taip pat turiu ideja tokia, kad isnuomosiu limuzina kur tevelius atves i kavine, bet va kazko truksta man dar minciu ka jiems nuveikt per valanda laiko tame limuzine??? ar deretu ir jo tevelius vezint? na pas mane cia tokia spraga... toliau galvoju arba tradicine juosta deti arba is geliu kazka komponuot idomaus.. na cia veliau nuspresiu.. aisku bus ir taure.. zmoniu apie 30-40 tikslaus skaiciuko dar nera, bet laiko kai dar yra tai ir suziuresiu... toliau labai patiko ta ideja su filmuku, manau mums pavyks toje kavineje ir sita varianta suorganizuoti.. sveciams bus uzduotele atsivezti kazka ne materialaus, alsuojancio sovietmieciu ir menanti siandiena.. manau sveciai gales sukti galva i valias ka cia tokio galima.. tada prie stalu visi pristatys..aisku ir linkejimai bus...
na zodziu ma dar truksta labai daug tad prasau jusu pagalbos, kai tik as sumastysiu nauju ideju butinai cia parasysiu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Čili @ 2007 07 25, 16:02)
sveikos,
man gan skubiai reikia mamos 50-čiui kokių gražių žodžių,kiek internete randu,visi kartojasi, ir taip jau įgrisę doh.gif  unsure.gif Gal teko girdėti kokių neeiliuotų sveikinimų,kuriuose dar nebūtų minimi žili smilkiniai ar krentantys lapai biggrin.gif Nu labai noriu kažko gražaus mamai pasakyti, jei nerasiu,teks iš dūšios kažką banalaus pezėt blush2.gif

o kodel nebandai pati kazka pati savo sudelioti? as pvz rasysiu savo zodzius tik iterpsiu kokias auksines mintis i kalba... visada geriausiai iseina kai viskas buna pacios kurta ir is dusios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ignėja @ 2007 07 26, 09:29)
Peledda, labai butu smagu gauti si scenariju, kaip tik savaitgali anytos 60-metis.
svindre@gmail.com

ACIUUUUUU!!!

Mergaites, o gal kam jau atsiunte, gal galite ir man persiusti, jei skaitysite sia zinute.

DEKOJU visoms!

Sveikos mergytes, mano tetuko 50metius rugsejo pabaigoje, patiko man peleddos mintys, tai jei kas turite jos scenariju prasau atsiuskite ir man smile.gif
p.s. l.patiko mintis apie ta filmuka, bet nesugalvoju,kaip jus ji rodysite g.gif is kur gausite ta toki balta lapa ant sienos? g.gif jei tiesiai is kompo rodyciau, nieko nematytu sveciai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edvinute @ 2007 07 28, 10:47)
Sveikos mergytes, mano tetuko 50metius rugsejo pabaigoje, patiko man peleddos mintys, tai jei kas turite jos scenariju prasau atsiuskite ir man smile.gif
p.s. l.patiko mintis apie ta filmuka, bet nesugalvoju,kaip jus ji rodysite  g.gif  is kur gausite ta toki balta lapa ant sienos?  g.gif  jei tiesiai is kompo rodyciau, nieko nematytu sveciai  g.gif

na as kadangi esu nusiziurejus restorana, tai ten yra toks nemazas tv ir per dvd irasius rodysiu smile.gif vis dar tebelaukiu scenarijaus, kas turit labai prasau atsiuskit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(idile @ 2007 07 28, 14:39)
na as kadangi esu nusiziurejus restorana, tai ten yra toks nemazas tv ir per dvd irasius rodysiu  smile.gif  vis dar tebelaukiu scenarijaus, kas turit labai prasau atsiuskit  wub.gif

tiksliai doh.gif bet kazi ar musu kavinej bus koks tv doh.gif
as siaip irgi vis kazka galvoju galvoju ir netycia radau sita puslapiuka biggrin.gif yra kilus tokia mintis nuvezt teveli i jo gimtine, pasivaiksciot, kils visokiu prisiminimu jam.. gal irgi butu idomu, o po to - i svente.. bet su mintim dar vis plaukioju, nesudelipju visko i vezes biggrin.gif
siaip mes dar visai neseniai darem mociutes 80metu jubilieju, tai mano mamyte buvo sugalvojus toki visai faina dalykeli - is polistirolio padare 80metu, apipjauste juos, kad butu lygus ir grazus ir priklijavo ant didelio lapo ir viska iremino ir kai atejo svente visi patys artimiausi zmones sustojom priesais ja ir kiekvienas pasakes eilerastuka ar maldele, kuria mociute pati ismokino kadaise, priklijuodavo po nuotraukyte ir ismeigdavo dirbtine gelyte i kuria nors vieta polistiroliniuose 80metuose 4u.gif na gal kas pritaikys..
po to krikstynom dar darem toki dalyka: kadangi mano mayte yra dailininke, tai ji nupaise vaza, o per svente visi sveciai, pasake tosta, ejo paisyti gelytes.. gale gavosi nuostabus paveikslas ir puikus prisiminimas..
dar pamenu per kazkoki jubilieju velgi visi vaikai turejom po eilute eilerascio ir paeiliui visi sakem, o pasake savo eilerascio eilute pasiemem zvakute ir prieje prie jubiliato ( berods tada buvo mano senelis) nuo jo zvakutes prisidegdavom savo zvakute. mintis tokia, kad musu senelis yra labai puikus zmogus ir mums visiems - anukams ir vaikams yra tarsi musu visu siluma, musu zidinys, prie kurio visada sugriztam thumbup.gif
Ai va dar pamenu, kad per mano teveliu sidabrines vestuves pridariau 300 ( 300= 12menesiu * 25metai) balandziu baltu ir sukabinau visus ant lubu, buvo pasakiskas vaizdas. o prie "jaunavedziu" kedziu uzsakiau toki pastatoma geliu lanka, buvo labai grazus 4u.gif
na siaip sumaniau pasidalint su Jumis savo isgyvenimais smile.gif gal kas kur nors ka pritaikysit drinks_cheers.gif
o jei kas turit vis del to peleddos scenariju, pasidalinkit prasau, nes nebezinau ka naujo padaryt, nes per kiekviena baliu vis kazka sugalvodavom, tai dabar norisi kazko nauja, o galva nebedirba doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
mano ir gi tecio 50 metis ir kas svarbiausiai nezinau kur darys ka darys( nes jis tolimuju reisu vairuotojas net nz kada grys bet ant savaitglio turetu buti , tikriausiai bus tikseimos rate bet juk jubiliejus noretusi kazka ispudingo padaryti kad nebutu eilinis susiburimas ir pagurksnojimas vyno. gal ka nors pasiulysit kazkokiu zaidimu, koky gal siurprizapdaryti. net nz is anksto dekoju uz mintis doh.gif .
Atsakyti
Sveikos mergaites biggrin.gif

Atsventem savo anytos jubilieju 50-ta si penktadieni, tai viskas praejo thumbup.gif tik nuo karscio truko taure (nes i ja uz kiekviena desimtmeti dejom po plaukiojancia zvake doh.gif )tai taures labai gaila verysad.gif reikes nauja padaryti tongue.gif

O scenariju darem pagal gyvenimo desimtmecius ir viska surasem albume su nuotraukom thumbup.gif anyta buvo be galo patenkinta, nes ja i sale atvezem su limuzinu ir sale uzsakem papuosti visa su balionais wub.gif

Aciu tai mamytei, kuri man atsiunte ta scenariju, bet ji visa beveik pakeitem, tai jei kam idomu dedu cia, gal kam nors ir pravers biggrin.gif

Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžia gyvenime savo šviesą - ryškią ar blankią, tačiau ypatingą.
Istorija skaičiuoja šimtmečius, žmogus - metus, valandas, dienas, skubanti sekundė skaičiuoja žmogaus metus. Tau mama, šiandien suskaičiavo 50.
Tai ir daug ir mažai. Daug, jei matuosime nuveiktais darbais, mažai, jai kalbėsime apie žmogaus amžių. Na ir kas, kad 50. Tai tik du kartus po 25. Tai tik dvi ugningos jaunystės viename taške, tai prabėgusių ir ateinančių dienų prasmingo skrydžio apmąstymas.
Tad leisk dar kartą perbėgti tavo viso gyvenimo prisiminimais ir šiandien jais pasidalinti su visais čia susirinkusiais.

I DEŠIMTMETIS
(Nuo 0 iki 10 metų)

Žmogaus kelias prasideda nuo to, kas arčiausiai: nuo artimųjų, nuo tėviškės. Čia randame tą vietą, iš kurios pradedame savo kelią į pasaulį, be sienų, be ribų... Kur buvai tik mažu vaiku ir mėgavaisi gyvenimu....nerūpestingai lakstei per pavasario šiltą lietų, stebėjai savo nekalto veidelio atvaizdą balutėse....garsiai juokeisi ir negalvojai apie nieką... tiesiog juokeisi... basom kojom lakstei po rytmečio rasotą žemę....
Taip, vaikystė - tai pats nerūpestingiausias gyvenimo tarpsnis, pilnas vaikiško džiaugsmo ir dar neapkartintas gyvenimiškų rūpesčių... Galbūt todėl ir atsiminimai iš tų laikų yra patys šviesiausi ir saldžiausi...
Tai gal sugrįžkime į tą vaikystę, išgirskime nuo vaikystės Tave lydėjusių žmonių prisiminimus, pasiklausykime ką jie šiandien mena.

KALBA SESERYS

Dabar mes norėtume uždegti žvakutę, kuri simbolizuotų pirmąjį Tavo gyvenimo dešimtmetį.

II DEŠIMTMETIS
(10 – 20 metų)

Prisiminėme Tavo gyvenimo pradžią, Tavo vaikystę. Tačiau tai tebuvo tik pradžia. Likimo upė Tave nešė vis tolyn, į pažinimą, į melsvą tolį, į gyvenimą.
Šiuo laikotarpiu Tu atvėrei plačiau duris į dar tolimą suaugusiųjų pasaulį, tokį įvairialypį, beribį ir kartais skaudų. Suvokei, kiek daug tiesų slypi jame. Skaičiuodama metus, peržengei suaugusiųjų pasaulio slenkstį, už kurio palikai vaikiškus žaislus, nerūpestingumą ir tuos laikus, kai vis dar tikėjai pasakomis...
Pažinai pirmosios meilės skonį, tokį nepaprastą ir ypatingą. Tas saldus žodis – meilė. Tai kažkas nesuvokiamo ir neaprašomo. Kad ir kokia ji būtų, ji visada ateina nelauktai, tyliai prisėlina, pakutena širdį ir tada jau išsiskleidžia, pačiumpa į savo glėbį ir nuneša kažkur toli toli, kur visos svajonės tampa tikrove, kur egzistuoja tik dvi širdys, tik tu ir jis.

Tad nuo Tavo vyro norėtume tarti šiuos žodžius:

Dėkoju Tau už mano laimės sūkurimą,
Už dvasinę ramybę ir jausmus,
Už mano užgaidų ir norų supratimą,
Už dovanotus man jaukius namus.
Tikiuosi, kad ir Tu esi laiminga,
Tikiuosi, kad aš mielas Tau...
Tad lai puikus gyvenimas pavirsta
Prasminga amžinybės visuma.

Tad už šį prasmingą gyvenimo dešimtmetį norime uždegti antrąją Tavo gyvenimo žvakelę ir pakviesti visus pakelti taures už Jus abu.



III DEŠIMTMETIS
(20 – 30 metų)

Gyvenime ateina laikas, kai nebegali gyventi vienas. Tada žmogus ir kuria šeimą, kurioje jaučiasi saugus. Čia nugali savo vienatvę, baimę, įveikia neviltį ir savo gyvenimą ima suprasti kaip dalį kažko didesnio...
Šis dešimtmetis Tavo gyvenime buvo pats prasmingiausias ir turtingiausias. Tu tapai dviejų vaikų mama.
Tikriausiai Tu gerai prisimeni tą dieną: kai jie pirmą kartą pajudėjo po širdimi,
Tą dieną, kai pirmą kartą pažvelgė Tau į akis,
Tą dieną, kai ištarė – mama,
Kai jie žengė, laikydamiesi į Tavo ranką pirmuosius žingsnius, kai drauge su jais pravėrei mokyklos duris, virpančia rankute parašytą pirmąją raidę, o baigus mokyklą - šypseną ir savarankišką “AŠ”.
Tai vaikų gyvenimas, o tavo, Mama, brangiausios ir niekuomet nepamirštamos laimės akimirkos, kurios užpildė Tavo dienas.
Tad leisk šiandien tau tarti žodžius:
Mes visuomet vaikai prie tavo kojų, MAMA,
Po tavo glostančia ranka mes vėl maži,
Delne Tu mūs kelius ir klystkelius neši,
Vedies atgal į erdvų, skambantį vaikystės namą.
Mes visuomet vaikai prie tavo kelių, MAMA,
Ir kaip vaikai, mes žadam būt geri,
O Tu žiūri, Tu taip šiltai žiūri,
Kaip mes apleidžiame vaikystės erdvų namą.
Nuo žemės delno kyla žalias daigas,
Viršum galvos - padangių žydruma.
Aš bėgau prie Tavęs, kaip mažas vaikas,
Tave ir saulę šaukdamas "Mama".
Tu man sakau, tu man kartoji, mama:
Yra keliai, keleliai ir takai,
Kuriais į širdį, kaip į bendrą namą,
Ateina žmonės - dideli vaikai.
Tik pažvelki, Mama, mes seniai užaugom
Ir išskridom paukščiais iš Tavų namų.
Tiktai Tu, mieloji, gimtą lizdą saugai,
Kad sugrįžt galėtum, kai mums neramu.
Tau atrodo vakar dar maži bėgiojom,
Tu glaudei kiekvieną prie savo širdies.
Šiandien Tau gėlių mes puokštę dovanojam
Ir ilgiausių metų norim palinkėt.

KALBA VAIKAI

Žvakutės liepsna pažymėkime turtingą trečiajį dešimtmetį.



IV DEŠIMTMETIS
(30 – 40 metų)

Yra sakoma, kad žmogus laimingas tada, kai jis yra reikalingas ir mylimas. Apsidairyk ir pažvelk, kiek šiandien čia susirinko Tavo artimųjų ir draugų. Draugai...kas jie?...Ar tie, kurie Tave myli... ar, tie, kurie Tave skaudina... o, gal tie, kurie paprasčiausiai yra šalia... ir nesvarbu, jie jauni ar seni, aukšti ar žemi...nesvarbu!
Tavo širdyje visiems užteko vietos, savo šypseną, jaunatvišką energiją dalinai jiems visiems. Tad šiandien gali didžiuotis, turėdama tokį didelį draugų ir artimųjų būrį.

Atėjo pats laikas keletą žodžių tarti Tavo sutiktiems draugams ir giminaičiams.

KALBA DRAUGAI IR GIMINAIČIAI

Draugų prisiminimus ir linkėjimus lai įprasmina ketvirtoji žvakutės liepsna, skelbianti apie šį dešimtmetį.

V DEŠIMTMETIS
(40 – 50 metų)

Miela Mama, Tau pavyko sukurti savo pasaulį. Jame meilės užteko ne tik saviems vaikams, bet ir į tavo mažąjį pasaulį įžengusiems naujiems šeimos nariams. Jiems rasdavai supratimo, paguodžiančių žodžių bei ne kartą nušluostei ašaras. Atėjo laikas, kai savo patyrimą perdavei kitiems.

KALBA marti arba zentas

Buvo džiaugsmo akimirkos,buvo liūdesio valandos... Buvo pavasario audros, buvo alsus vasaros nuovargis, brangus rudens susimąstymais... Visko buvo šitam ilgam kely... O dabar prieita toji aukštuma, nuo kurios malonu apžvelgti savo nueitus darbus, nugalėtus sunkumus.
Išaugo vaikai... Sukūrė savo šeimas. Šiandien švelnios anūkų rankutės grąžina dosniai ir nesavanaudiškai dalintą namų šilumą, kurią nuolat saugojai ir globojai kaip didžiausią šventenybę.

KALBA ANŪKŲ MAMA 

Žvakutės liepsna pažymėkime šį dešimtmetį.


Prisimink, juk ne kartą dalinai savo saugotą bei kurstytą šeimos ugnį. Šiandien už tai tariam Tau ačių ir norim Tau dovanoti visą savo meilę ir šilumą, kurią puoselėjai mumyse. Štai šioje taurėje dega visas Tavo gyvenimas.

ĮTEIKIAMA TAURĖ SU DEGANČIOM ŽVAKĖM.

Nuoširdžiai sveikiname Tave labai gražaus ir prasmingo jubiliejaus proga. Ir linkim:
būk stipri, būk kantri, nes tavęs laukia dar labai ilgas kelias. Gal ramesnis, patikimesnis, tačiau toks pat reiklus meilės, ištikimybės, pasiaukojimo, kantrybės saugojant šventąją namų ugnį, dalinant išmintį ir gyvenimo patirtį.
Atsakyti
o as padariau koliaza..
radau nuotraukas jo vaikystes, tarnavimo, vestuviu, kriksto , pirmu vaiku biggrin.gif itt itt
grazu! wub.gif ax.gif ireminau i auksini remeli pries tai atspausdinus a4 nuotrauka
Papildyta:
tik nezinau ar cia pasirodyt blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Mes taip pat tecio 50eciui dareme koliaza, bet dideli - mazdaug 1x1m. Visiems labai patiko. O dar dareme korteles sveciams ( vietoms prie stalo), o tu korteliu viduje atspausdinome 6 tecio nuotraukas - nuo vaikystes iki dabar. Buvo tikra atrakcija sveciams, nes kiekvienas sakydamas tosta pasakydavo ir nuo kurios nuotraukos teti pazysta: pvz. sesuo atsimena ji is pirmos nuotraukos visai maza, draugas is mokyklines nuotraukos, mama jauna vyruka, zentas is paskutines nuotraukos ir t.t.
Atsakyti