Įkraunama...
Įkraunama...

Apklausa: ar derinate rankine prie avalynės?

Apklausa: Ar derinate rankine prie avalynes? (330 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kai drabužiuose kažkas atsikartoja, man gražu, bet rankinė ir batai NO NO NO schmoll.gif
Kai juoda su juoda, tai kažkaip lyg ir viskas gerai, klasika ir t.t. smile.gif
Pas mane pačia iš aprangos išsiskiria arba batai, arba rankinė smile.gif Batus derinu prie palto, švarko, suknelės. Arba taip derinu rankinę, tik ne vieną prie kito. smile.gif

Labai seniai esu skaičiusi, kad ir nederėtų derinti. mastau.gif Vėliau buvo rašoma, kad reikia. mastau.gif Sunku čia tokiuose dalykuose susigaudyti smile.gif Tačiau madoje pasitikiu keliais autoritetais ir jie sako to vengti smile.gif
Atsakyti
Dažniausiai nederinu mirksiukas.gif
Atsakyti
Siaip tai ne schmoll.gif na pas mane nera tokiu rankiniu, kad visai iskristu is konteksto, bendram vaizde ziurisi ir gerai, o ar tai prie batu ta karta gaunasi, ar prie kazko kito, tai jau neseku, tiesiog bendras vaizdas kad butu normos ribose ax.gif
Atsakyti
derinu derinu, nes lakierkos ne prie visu dryzuotu Adidas tasyciu tinka biggrin.gif isties stengiuosi derinti smile.gif
Atsakyti
Kai uzmatau nerealios spalvos ir laaabai patinkancius batus, kurie nedera prie turimos drabuziu "kolekcijos", tai butinai stengiuosi prisitaikyti tokios spalvos ar panasaus atspalvio tasiuka ir jei reikia pirstines ax.gif
Man grazu kai graziai dera batai+rankine
Atsakyti
Kaip kas supranta derinima - manau rankine su avalyne turi dereti stilistiskai ir ''nesipjauti'' spalviniu atzvilgiu. O derinimas identiskos spalvos ir detaliu - primityvus.
Atsakyti
Visada derinu!!! thumbup.gif
Atsakyti
stengiuosi derinti, kad ne tik stilistiskai, bet ir atspalviai butu kuo panasesni, o kai nesutampa spalva, tai butinai kazka tokios spalvos turiu tureti aprangoje kitur unsure.gif
Atsakyti
Man nuo nuotaikos priklauso... Bet prie roziniu balerinkiu nepasiimu raudonos tases biggrin.gif
Atsakyti
Pabalsavau kad kartais derinu. ax.gif Ta prasme , man nuobodu nuolatos derinti rankine su lygiai tos pacios spalvos batais (pvz. nusiperku mint spalvos rankine ir su niekuo kitu jos nenesioju kaip tik su mint spalvos batais) taciau tuo paciu ziuriu kad atspalviai nesipjautu. ax.gif
QUOTE(angelina25 @ 2012 05 03, 08:31)
Man nuo nuotaikos priklauso... Bet prie roziniu balerinkiu nepasiimu raudonos tases  biggrin.gif

Taip pat ruosiausi parasyti, 4u.gif pavyzdziui man nesiderintu zoles zalumo rankine su juros zalumo batais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 06 birželio 2013 - 14:49
labai nederinu, gal labiau žiūriu kad bendras aprangos vaizdas nesipjautų smile.gif
Atsakyti
nederinu
Atsakyti