Įkraunama...
Įkraunama...

Neištikimybė

Apklausa: Ar atleistum vyrui neištikimybę? (494 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 08 29, 13:34)
uz tai reikia mokintis apgaudineti taip kad nesuzinotu  biggrin.gif va kaip jusu vyras,idealus jums ania,o kaip ten istikruju dievas tik zino ir aciu jam  lotuliukas.gif

Reikia niekada nemeluoti ir neapgaudinėti. Maniškis taip sako. Nori būti žmogum, turi ir elgtis žmoniškai.Apgavinėji, nesi žmogus, visko būna, todėl tiek įskaudintų ir yra. Ir apgavikų be sąžinės pilna. Ačiū Jam, kad tiek metų mes puikiai sutariam ir mylim vienas kitą.
Atsakyti
QUOTE(Juoko raketa @ 2010 08 29, 13:37)
Reikia niekada nemeluoti ir neapgaudinėti. Maniškis taip sako.

gudras diedas thumbup.gif saunuolis biggrin.gif
nu va ar dabar zinai ka reiskia nezinoti ir tiketi,myleti ir buti laimingiems iki grabo lentu? wub.gif ir niekas nenuluzo,nepasikeicia ir skirtis nesinori juk ania bigsmile.gif
nezinojimas geris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko raketa @ 2010 08 29, 14:27)

Papildyta:

Aš stengiuosi, kad jis būtų laimingas su manimi ir jam nereikėtų tapti apgaviku, ir man nereikėtų likti įskaudintai ir tampytis su skyrybomis.
Papildyta:



J.r. Galit man atsakyti i viena klausima. Kaip jus stengiates? Cia daug moteru pasisako tuo klausimu. Vienos barscius garuojancius ant stalo kiekviena diena deda, kitos "duoda" tiek, kad nebutu noro eiti pas kitas. O, jie vis eina ir eina. Gal jus kokia formule isradot? Pasidalintumet, ir visos poros butu laimingos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 08 29, 14:06)
gudras diedas  thumbup.gif saunuolis  biggrin.gif
nu va ar dabar zinai ka reiskia nezinoti ir tiketi,myleti ir buti laimingiems iki grabo lentu?  wub.gif ir niekas nenuluzo,nepasikeicia ir skirtis nesinori juk ania  bigsmile.gif
nezinojimas geris  biggrin.gif

Įdomu, kodėl tu manai, kad apgaulė tiesiog būtina? Iš tavo pasisakymų tai labai akivaizdu. Esi įsitikinusi, kad būtinai apgaudinėja, na, apgaulės reikia kaip oro kvėpuoti. Įdomu, kodėl? Ir kodėl reikia šaipytis iš to, kad pora yra laiminga, pasitikinti ir t.t. Bent jau man taip atrodo, iš tavo pasisakymų. Apgavikai yra parazituojantys santykiuose, jiems santykių normalių nereikia, jie tik mėgsta meluoti, jaučia malonumą apgauti, ir dar didesnį pasitenkinimą skaudinti. Be to gyventi negali.
Papildyta:
QUOTE(virga @ 2010 08 29, 14:18)
J.r. Galit man atsakyti i viena klausima. Kaip jus stengiates? Cia daug moteru pasisako tuo klausimu. Vienos barscius garuojancius ant stalo kiekviena diena deda, kitos "duoda" tiek, kad nebutu noro eiti pas kitas. O, jie vis eina ir eina. Gal jus kokia formule isradot? Pasidalintumet, ir visos poros butu laimingos.  g.gif

Formulės, deja, neturiu. Mes manom (mes, ne tik aš viena), kad negalima apgaudinėti, neįmanoma tiesiog. Negalima meluoti. Reikalinga ne tik meilė, bet ir pagarba, pasitikėjimas vienas kitu. Barščius mes kartu verdam, jis, beje, dažniau. Maniškis sako, kad eina pas kitas (ar kitus) tie (tos), kuriems (kurioms) nerūpi šeima, spjaut į ją, spjaut į vaikus, į santykius. Tokie tai tada ir eina. Nes jiems viskas vienodai yra. O jeigu žmogui rūpi, jis normalus, tai kairėn ir neis (mes taip manom). Nes apie viską kalbamės, tariamės, nesislapstom ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoko raketa: 29 rugpjūčio 2010 - 14:10
JR, kaip supratau, jūs netikinti? ty nesate tikra krikščionė?
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2010 08 29, 18:56)
JR, kaip supratau, jūs netikinti? ty nesate tikra krikščionė?

Negaliu pasakyti, ar esu praktikuojanti provoslavė. (Krikščionė, beje). Didžiąsias šventes švenčiam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko raketa @ 2010 08 29, 22:05)
Negaliu pasakyti, ar esu praktikuojanti provoslavė. (Krikščionė, beje). Didžiąsias šventes švenčiam smile.gif

klausiau, nes jus JIS atleidžia viską smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2010 08 29, 21:14)
klausiau, nes jus JIS atleidžia viską smile.gif

Bet aš nesu JIS, ar ne? Todėl kai mindo mane, negaliu to atleisti, tiesiog... paleisčiau jį. Negalėčiau toliau kartu gyventi. Apgaulė būtinai kartotųsi. Apgavikai gi dievina meluoti, apgaudinėti, žeminti. Kaip ir neištikimieji, jiems tai suteikia didelę laimę. Kitu atveju taip nesielgtų. Jeigu apgaudinėja, eina kairėn, vadinasi tai labai ir labai patinka. Be to, jie dar ir bailiai, nedrįsantys mąstyti, arba nemokantys, bijantys spręsti iškilusias problemas šeimoje. Pasakyti, kas negerai, ko trūksta, ką reikėtų keisti. Ir sprendžia bėdas užpakaliu, nes galvos taigi nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoko raketa: 29 rugpjūčio 2010 - 21:00
iš kur toks tvirtas ŽINOJIMAS, kad jei sykį nusidėjo-vėl tai darys? iš kur taip ŽINOTE, kad neištikimieji jaučia malonumą apgaudinėdami?
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2010 08 30, 07:20)
iš kur toks tvirtas ŽINOJIMAS, kad jei sykį nusidėjo-vėl tai darys? iš kur taip ŽINOTE, kad neištikimieji jaučia malonumą apgaudinėdami?

iš ten, kad jeigu taip elgiasi, vadinasi, patinka. Apgavo kartą, apgaus dar. Iš kitų patirčių žinau. Atleido moteriškė, vyras vis tiek apgaudinėjo. Čia faktas, na jaučia jie pasimėgavimą apgaudinėti ir viskas. Nes agavimas nėra klaida, o planuotas veiksmas.
Atsakyti
QUOTE(Juoko raketa @ 2010 08 30, 11:42)
iš ten, kad jeigu taip elgiasi, vadinasi, patinka. Apgavo kartą, apgaus dar.  Iš kitų patirčių žinau. Atleido moteriškė, vyras vis tiek apgaudinėjo. Čia faktas, na jaučia jie pasimėgavimą apgaudinėti ir viskas. Nes agavimas nėra klaida, o planuotas veiksmas.


na kodel neistikimybe butinai = melas ir apgaule taip neatsaket niekada... kaip ir to, kodel neistikimojo antoji puse butinai turetu del to buti nelaiminga. visad mineti pykciai ir rietenos seimoje greiciau yra priezastis, o ne pasekme. nuskriausti vaikai irgi tik tevu kulturos reikalas...
taigi, kodel antroji puse turi jaustis blogai del neistikimybes?? nu paaiskinkit man nesuprantanciai, kodel istikimybe yra vertybe Nr 1, aplenkianti visas kitas zmogaus savybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trumpam: 30 rugpjūčio 2010 - 11:45
QUOTE(trumpam @ 2010 08 30, 12:43)
na kodel neistikimybe butinai = melas ir apgaule taip neatsaket niekada... kaip ir to, kodel neistikimojo antoji puse butinai turetu del to buti nelaiminga. visad mineti pykciai ir rietenos seimoje greiciau yra priezastis, o ne pasekme. nuskriausti vaikai irgi tik tevu kulturos reikalas...
taigi, kodel antroji puse turi jaustis blogai del neistikimybes?? nu paaiskinkit man nesuprantanciai, kodel istikimybe yra vertybe Nr 1, aplenkianti visas kitas zmogaus savybes.

Todėl, kad tai nepagarba savo antrai pusei. Švelniai tariant. Todėl, kad jeigu myli ir gerbi, visada būsi ištikimas. Be ištikimybės neįmanomi jokie santykiai, niekada. Kodėl antra pusė turi būti nelaiminga? O tai turi džiaugtis, kad mindoma, kad į ją nusispjauti? Turi būti dėl to laiminga? Rietenos šeimoje bus, kad ir tyliosios, tylioji neapykanta, todėl, kad viena pusė buvo apgauta. Tai ne ką lengviau antrai pusei, ir vaikams, be abejo. Nes pasitikėjimo niekada nebebus, bus tik jo imitacija, jeigu save apgaudinėsi, kad atleidai. Ištikymybė vienas iš pačių kertinių santykių akmenų. Priežastis reikia aiškintis galva, šeimoje, ne užpakalio pagalba. Taip, tai viena iš pirmųjų vertybių, plius meilė, pagarba, nes santykiai tai kasdienis darbas, ne savaiminė duotybė. Juos kuria abudu, aišku, jeigu nori, sugeba. Idealių žmonių nėra, todėl santykiams kurti, aiškintis, yra pokalbis, o ne ėjimas kairėn, pamynus viską.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoko raketa: 30 rugpjūčio 2010 - 16:55