Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai Vilniuje

QUOTE(shagyby @ 2008 09 23, 17:43)
mamytes, o vyram nera kokiu kursu? atskirai nuo moteru, kad jie ten savo vyriskus nuogastavimus ir baimes "savam" rate issneketu, nes maniskiam tai matau, kad reikia... abu mes jautrus visokiems fiziniams dalykams, tik as jau nebeturiu kur dingt nestuke.gif , o manasis tai knygele vartydamas vos nealpsta, o kai jau sneket pradedam apie kokius plysimus ar pan. tai isvis baltuoja kaip drobe.
jo majo, jei jis man per gimdyma nualps tai neatleisiu  blush2.gif



lotuliukas.gif nestuke.gif nestuke.gif ir man butu aktualus tokie kursai. Buvo visada sveikas vyras. O kai suzinojom apie nestuke.gif prasidejo negalavima. Istyrem vusus galus. Pasirodo viskas tvarkoje. Gydytoj pripazino kad nerviniu pagrindu visi negalavimai. As dar netikejau, bet kai po paziurejimo i leliuka echoskopu vel jo blogumai paumejo, isitikinau ir as, kad cia tikrai siejasi sitei dalykai. AKs ten bus per gimdyma- nenoriu net galvoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, nerandu internete jokios info apiue Semetos kursus... Jokiu kainu, jokiu aprasymu nera... Tai kaip apie tuos kursus pasiskaityt? Kaip jus juos atkapstet 4u.gif ?
Atsakyti
Vilniuje ir Kaune yra neblogi nemokami trijų valandų kursai www.sveikasmazylis.lt mirksiukas.gif šiaip smagu nueiti su vyru, nes dėstytoja paaiškina, kuo tėvelis gali padėti ir kaip prisidėti prie sėkmingo gimdymo, žindymo ir kūdikio auginimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moira @ 2008 11 11, 19:01)
Sveikutes, nerandu internete jokios info apiue Semetos kursus... Jokiu kainu, jokiu aprasymu nera... Tai kaip apie tuos kursus pasiskaityt? Kaip jus juos atkapstet  4u.gif ?


Apie Semetos kursus galima pasiskaityti cia http://seima.ot.lt. Buvau rugpjuti, tai kainavo berods 380lt porai (du savaitgaliai). Mums patiko thumbup.gif
Atsakyti
Jurgos kursai nuo pirmadienio keliasi i www.savitri.lt

kaina 80 LTL/mėn.
Atsakyti
Mes su vyru lankem kurus Sveika pradzia. Labai patiko, ypac Bangos ir Egles Markunienes paskaitos. Paskaitos vyksta tiek Kaune, tiek Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Shery @ 2008 10 21, 17:25)
cia ne ta kur miske gimdyt siulo ir uzsiemimu metu naktinius gimdymui siuna? g.gif

Hm, aš lankau tuos kursus su vyru ir abu labai džiaugiamės. Ji tikrai niekur nesiūlo gimdyti, viskas priklauso nuo to, kas jums miela ir ką jūs pati pasirenkate. Jei moteris užsispiria gimdyti miške, jai ten gera, tai ji tik padeda. Dėl marškinių - ji papasakojo, kokia buvo tradicija senuosiuose Lietuvos kaimuose. Man asmeniškai tai labai įdomu, nes galvoju, kai jau turėsiu laisvo laiko visa tai surinkti ir papasakoti pažįstamiems užsieniečiams. Jie patys nebeturi tradicijų ar kokio žmogaus, kuris jas papasakotų, todėl tiesiog miršta nuo tokių pasakojimų ir medžiagos... Kam nepatinka, tas praleidžia pro ausis - siūti per prievartą tikrai nieks nevaro ir net nesiūlo...
Mano vyras irgi kažkada laikė tokius susiėjimus "sekta", bet iš tiesų kursuose gauna tiek daug info, kurią iš manęs ne visada priima, nors bandau ir mediciniškai paaiškinti, ko mokinausi, ir visaip, o vat ten jam daeina gana lengvai viskas.
Šiaip siūlyčiau pačioms nesilankius nepulti vertinti pagal nuogirdas....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazzas: 27 lapkričio 2008 - 22:34
QUOTE(Moira @ 2008 11 11, 19:01)
Sveikutes, nerandu internete jokios info apiue Semetos kursus... Jokiu kainu, jokiu aprasymu nera... Tai kaip apie tuos kursus pasiskaityt? Kaip jus juos atkapstet  4u.gif ?



grynai apie kursus nelabai ir yra info. Apie ju seimos kluba cia tik jau kazkas imete linka. Vilniuje kainuoja 380 LT. Vyksta du savaitgalius nuo 9 iki 17 val. Eiti tik abiems su vyru. Butinai !!!! Nors jis tikrai neisvarys ir vienos, bet tikrai ten reikia abiems paklausyti. Buvom ir labai patenkinti.
Atsakyti
Pas mus nors jau ir ne pirmas leliukas, bet vistiek žadam į kursus eiti. Gal ką naujo sužinosim. smile.gif
Atsakyti
mum naudingiausi ir idomiausi kursai buvo apie zindyma vilniaus arkivyskupijos seimos centre thumbup.gif dabar dar kai pati maitinu, tai nueiciau ir dar karteli prisimint viska, nes ten buvo pateikta visa reikalinga info apie zindyma thumbup.gif
Atsakyti
Mums šitie kursai visai patiko

http://www.sveikapra....lt/?text.id.11
Atsakyti
QUOTE(Tiara two in one @ 2008 11 30, 21:50)
mum naudingiausi ir idomiausi kursai buvo apie zindyma vilniaus arkivyskupijos seimos centre thumbup.gif dabar dar kai pati maitinu, tai nueiciau ir dar karteli prisimint viska, nes ten buvo pateikta visa reikalinga info apie zindyma thumbup.gif

labai puiku, kad padėjo tau ir dabar naudinga...
nes esu girdėjus, kad jau kai pieno krizė, tai mama mijo....jokios žinios, išgirstos kursuose, nebepadeda...
aš pati turėjau bėdų..trečio mėn. pieno krizė.....ir nei šemetos kristina, nei kitos konsultuojančios apie žindymą nesugebėjo patarti.....teko griebtis mišinio ir vaikas nurimo, o po kiek laiko, savaitės kokios ir ėmė pieno gamintis pakankamai.....
Atsakyti