Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai Vilniuje

Miena,
o tie kursai Vilniaus Archivyskupijos šeimos centre tai kiek kainavo?
kaip supratau daug info ten sužinojote ?
Papildyta:
Dar klausimėlis:
kas lankė kursus www.sveikapradzia.lt
VI mokymas – Būsimų mamyčių ir tėvelių psichologinis pasirengimas gimimui.
Ar patiko? ir kurią nestuke.gif sav. geriausia eiti?
Man kolkas dar nedaug savaičių, bet jaučiu didelę baimę gimdymui, norėtųsi nusiraminti kažkaip.....
Atsakyti
Vilniaus archivyskupijos centre rekomenduočiau nueiti į žindymo kursus. Tikrai daug informacijos, labai maloni lektorė, netgi viskas su gyvu pavyzdžiu:) Tik reikia paskubėti užsiregistruoti, nes norinčių labai daug ir renka grupes jau kelis mėnesius į priekį. O vat ten pat besilaukiančių šeimų paskaitėles, tai mano nuomone labai jau silpnos. Su vyru jau keturiose buvom, daugiau kaip ir nežadam eiti. Pateikiama labai primityvi info, nesužinojau nieko daugiau negu pati paskaičiau knygoj apie nėštumą. Už kursus auka - 80 Lt, tikrai jie tiek neverti.
Atsakyti
Ačiū Meid už nuomonę 4u.gif
Atsakyti
Kai as lankiau, auka buvo 50 Lt. Dabar turbut pabrango rolleyes.gif Bet vis vien, mano manymu, verta. Del nauju ziniu, aisku, ne stebuklas, nors kai ka naujo vis tik suzinojau. Bet uztat man padejo psichologiskai gimdymui pasiruosti, nes labai bijojau thumbup.gif Be to, vyrui tai tikrai naudinga buvo - ir del ziniu, ir del pasirengimo gimdymui hihihi.gif good.gif

Siaip domejausi ir kitais kursais (sveika pradzia, semetos), bet, kadangi nesu uzkietejusi naturaliste ir nemanau, kad ciulptukai, misinukai, cezario pjuvis ir daug kitu dalyku yra visiskas blogis, tai ten ir nejau. Manau, kad kiekvienas gimdymas ir kiekvienas vaikutis yra skirtingi ir naturalistines tiesas ne visada iseina pritaikyti visiems vienodai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meid @ 2009 02 11, 11:03)
Vilniaus archivyskupijos centre rekomenduočiau nueiti į žindymo kursus. Tikrai daug informacijos, labai maloni lektorė, netgi viskas su gyvu pavyzdžiu:)


Man taip pat labai patiko zindymo kursai...Po to jokiu baimiu ir neaiskumu nebuvo, kai augimo suoliai vaikui buvo ir para ant papuko kabodavo ar kai krutine sprogo pirmom dienom...viskas aisku buvo...tikrai labai daug ir geros informacijos.O be to kas galvoja, kad neapsimoka tik i zindymo kursus eiti, tai ten tikrai daug daugiau info buna...tiek ir apie prausima, vaiko kakucius:), ligas,] ir t.t.

QUOTE(Miena @ 2009 02 12, 12:37)
Kai as lankiau, auka buvo 50 Lt.

O kaip jus suzinot kokia ta auka? nes mums tai nesake sumos...

Atsakyti
O mums tai pasake ir pasizymejo, kas dave biggrin.gif Man taip net geriau, nereikejo sukt galvos per mazai, ar per daug davei ir pan.

O i zindymo kursus tai nejau, nes apie zindyma buvo pamokele ir nesciuju kursuose. Bet pasirodo ten ir buvo visa informacija apie vaikucio prieziura po gimdymo, ko labiausiai ir pasigedau unsure.gif
Atsakyti
Sveikos... mirksiukas.gif
Turiu toki klausimeli: ar kuri nors lankete pirmo ciklo kursus BAK'e - "Laukimas-9 menesiai nestumo"? Man dabar tik 13 savaiciu, patiko kursu aprasymas, bet nezinau ar verta i juos eiti... g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dajanka @ 2009 02 17, 13:17)
Sveikos...  mirksiukas.gif
Turiu toki klausimeli: ar kuri nors lankete pirmo ciklo kursus BAK'e - "Laukimas-9 menesiai nestumo"? Man dabar tik 13 savaiciu, patiko kursu aprasymas, bet nezinau ar verta i juos eiti...  g.gif  blush2.gif


Sveika,

as sio ciklo nelankiau, lankem su vyru kitus du - Gimdymas ir vaiko prieziura..tai labai patiko... thumbup.gif
o jei buciau zinojusi anksciau apie siuos kursus, tai speju buciau lankiusi ir tavo mineta cikla...bet nejau, nes kai pradejau dometis ivairiais kursais, tai man jau buvo 6 men. nestumas, tad jau buvau daug knygu perskaiciusi, o ir daktaras mano man viska papasakodavo, kas mane domina ir ka man reikdavo zinoti... mirksiukas.gif
Atsakyti

o antakalnio pliklinikoje kas nors lanke pries gimdyvinius kursus?
ir nuo keliu sav ten lankyti juos galima? nestuke.gif





user posted image
Atsakyti
As priesgimdyminius kursus lankiau Karoliniskiu poliklinikoje. Tai niekam nepatarciau, nes nieko gero ten ju metu nepasake ir neparode verysad.gif
Atsakyti
O ar lankete kasnors kursus norhvai medicins centre? Ten yra 3 etapai.

Ir dar tuo paciu noriu paklausti gal kasnors lankete pas juos baseine manksta nestukems?
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2009 03 05, 23:26)
O ar lankete kasnors kursus norhvai medicins centre? Ten yra 3 etapai.

Ir dar tuo paciu noriu paklausti gal kasnors lankete pas juos baseine manksta nestukems?



lankausi baseine.Patinka:)
Atsakyti