Įkraunama...
Įkraunama...

Etatinis meilužis

QUOTE(Vienišoji1 @ 2007 04 16, 09:08)
Koks savęs pažeminimas, jei ir man iš jo reiktų tik sekso? Ar tik vyrams to gali reikėti???

Tai ko tu klausei? g.gif
Atsakyti
Vienišoji1, jeigu tu esi jauna, tai tavęs iš viso nesuprantu. O jeigu esi moteriškė, kurios " paskutinis traukinys " jau išvažiavęs, tai pasimėgauk nors seksu, jeigu kitaip neišeina lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu sakes, mergos, kokios jus pagiezingos...

Temos autores dvejones kaip ir suprantu. Gi moralines pagirios po tokiu santykiu neisvengiamos, ale gi mes visi gyvi zmones, artumo tai norisi.
Jei butum mano drauge ir papasakotum man tai prie vyno bonkos, sakyciau: eik. Tik vyno nepadaugink, kad save galetum kontroliuoti ir grizti namo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alė Boba @ 2007 04 16, 10:25)
Gi moralines pagirios po tokiu santykiu neisvengiamos

Juk ji sakė, kad savęs taip nepažemins unsure.gif Aš nebesuprantu nieko schmoll.gif
Atsakyti
Eik ir nesuk sau galvos,atsipalaiduok ir patirk malonumą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(666 @ 2007 04 16, 11:01)
Eik ir nesuk sau galvos,atsipalaiduok ir patirk malonumą mirksiukas.gif

...nes tik dėl malonumų ir teverta gyventi... doh.gif
O kad nueis, galima beveik neabejoti, nes tema sukurta manau vien sąžinės apraminimui, tikintis štai tokio palaikymo - juk lengviau, kai žinai, kad tame pačiame purve murdaisi ne vienas.
Papildyta:
QUOTE(Vienišoji1 @ 2007 04 16, 09:08)
O aš matau, esu kūniškų poreikių sugadinta moteriškė.  smile.gif

Tai bent neleisk jiems toliau Tavęs gadinti. 4u.gif
Atsakyti
Jei būčiau vieniša ir koks gerai pažįstamas patrauklus vyras man siūlytų vakarienę ir ne tik, tikrai sutikčiau, na ir kas čia tokio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Arabesque @ 2007 04 16, 12:22)
Jei būčiau vieniša ir koks gerai pažįstamas patrauklus vyras man siūlytų vakarienę ir ne tik, tikrai sutikčiau, na ir kas čia tokio  rolleyes.gif

vat as irgi mastau - nu juk temos autorei vyrukas ir patinka, ir, kaip suprantu, pastovus butu, o ne kiekviena diena vis kitas, tai kodel ne? juk moteris dar nesiruosia saves laidoti, aisku, jei jau prades vystytis emocines priklausomybe is serijos ,,as ji myyyliuuu", tai reik laiku viska nutraukt, o siaip kol kas tai pirmyn rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Arabesque @ 2007 04 16, 11:22)
Jei būčiau vieniša ir koks gerai pažįstamas patrauklus vyras man siūlytų vakarienę ir ne tik, tikrai sutikčiau, na ir kas čia tokio  rolleyes.gif


Na juk tikrai jei abu zmones yra laisvi, kodel nepabut savo malonumui, tik va man atrodo, kad tiesa yra ta, aisku as galiu klysti, kad autorei nusibodo tie neipareigojantys ir niekus nevedantys santykiai, santykiai be jausmu, tik seksas, manau kiekvienai moteriai reikalinga kazkas daugiau nei vakariene ir karsta lova nakciai, jis nors apsimestu bjaurybe, kad ana jam rupi nors bicki.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 04 16, 12:03)
...nes tik dėl malonumų ir teverta gyventi... doh.gif
O kad nueis, galima beveik neabejoti, nes tema sukurta manau vien sąžinės apraminimui, tikintis štai tokio palaikymo - juk lengviau, kai žinai, kad tame pačiame purve murdaisi ne vienas.
Papildyta:

Ne, manes sazine negrauzia. Jei tureciau vyra ir eiciau susitikti su meiluziu, tada gal grauztu. Kam tema kuriau? Siaip, del idomumo smile.gif Dar nezinau ar eisiu. Ziuresiu, kaip noresiu tuo metu, kai paskambins, kaip kalbes, kaip ikalbines smile.gif Kad tai purvas, tai tikrai nemanau, bet cia jau mano nuomone wink.gif


Tai bent neleisk jiems toliau Tavęs gadinti. 4u.gif


Ne, manes sazine negrauzia. Jei tureciau vyra ir eiciau susitikti su meiluziu, tada gal grauztu. Kam tema kuriau? Siaip, del idomumo smile.gif Dar nezinau ar eisiu. Ziuresiu, kaip noresiu tuo metu, kai paskambins, kaip kalbes, kaip ikalbines smile.gif Kad tai purvas, tai tikrai nemanau, bet cia jau mano nuomone wink.gif

O del gadinimo, tai nuskambejo kaip per pamoksla. Itariu, kad busiu susigadinus, kai budama 18 atidaviau nekaltybe rolleyes.gif

QUOTE(Deganti @ 2007 04 16, 12:27)
Na juk tikrai jei abu zmones yra laisvi, kodel nepabut savo malonumui, tik va man atrodo, kad tiesa yra ta, aisku as galiu klysti, kad autorei nusibodo tie neipareigojants ir niekus nevedantys santykiai, santykiai be jausmu, tik seksas, manau kiekvienai moteriai reikalinga kazkas daugiau nei vakariene ir karsta lova nakciai, jis nors apsimestu bjaurybe, kad ana jam rupi nors bicki.


taip, man nusibodo tokie santykiai. Bet rimtu tai su juo tikrai nenoriu. O siaip, zinoma, labiausia noreciau geru ivairiapusiu santykiu, kurie kur nors veda...
Atsakyti
QUOTE(Vienišoji1 @ 2007 04 16, 13:08)
O siaip, zinoma, labiausia noreciau geru ivairiapusiu santykiu, kurie kur nors veda...

O tai kas Tau trukdo būtent tokių ir ieškoti? Ar gal manai, kad tai nukris vieną gražią dieną iš dangaus? Nebaisu, kad vertindama žmones visų pirma tik kaip sekso objektus gali netyčia ir princą ant balto žirgo pražiopsoti?
Papildyta:
QUOTE(Vienišoji1 @ 2007 04 16, 13:08)
O del gadinimo, tai nuskambejo kaip per pamoksla. Itariu, kad busiu susigadinus, kai budama 18 atidaviau nekaltybe rolleyes.gif

Nieko nėra nepataisomo - požiūrį keisti niekad ne pervėlu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 04 16, 13:55)
O tai kas Tau trukdo būtent tokių ir ieškoti? Ar gal manai, kad tai nukris vieną gražią dieną iš dangaus? Nebaisu, kad vertindama žmones visų pirma tik kaip sekso objektus gali netyčia ir princą ant balto žirgo pražiopsoti?
Papildyta:

Nieko nėra nepataisomo - požiūrį keisti niekad ne pervėlu. mirksiukas.gif


o jei siuo metu nera ir nenusimato, o moteriskei sirdy pavasaris biggrin.gif na negi uzsidaryt tarp 4 sienu ir laukt princo ant balto zinrgo, o jei jis ir per 10 metu nepasirodys?
siulai kaip ten vadinama susilaikyma ar tai antrine nekaltybe puoselet?
Atsakyti