Įkraunama...
Įkraunama...

Etatinis meilužis

O kas toliau? Po to? O jei pamilsi?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 04 16, 14:04)
O kas toliau? Po to? O jei pamilsi?

o kas? ar vienu ar kitu atveju - nieko
be to, panasu,kad meile cia jau praeitas etapas
Atsakyti
QUOTE(Soulmate @ 2007 04 16, 09:15)
Tai jei reikia tik sekso, kam ta tema tada?  g.gif ar klausi ar mes leidžiam? leidžiam leidžiam  ax.gif


lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Vienišoji1 @ 2007 04 16, 13:08)
taip, man nusibodo tokie santykiai. Bet rimtu tai su juo tikrai nenoriu. O siaip, zinoma, labiausia noreciau geru ivairiapusiu santykiu, kurie kur nors veda...


Įdomu pasidarė, kaip supranti gerus ir įvairiapusius santykius? g.gif
O ko norėtum, to reikėtų ir siekti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazkokia dura parasaliojo kazka, pati net nezinojima, o kitos jau skuba spresti globaline problema, kurios net nera.
Gal man reiktu tokia tema uzvesti?
- Va atsikeliau, apsirengiau, pavalgiau, nuejau pasivaiksciojau, paziurejau tv, pasnekejau su kaimyne, isnesiau siuksles, ir paskui nuejau miegoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viesulas: 16 balandžio 2007 - 13:23
QUOTE(Viesulas @ 2007 04 16, 14:22)
Gal man reiktu tokia tema uzvesti?

Įkvėpimas pagavo? g.gif Laukiam naujos temos, spręsim neglobalines problemas nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2007 04 16, 14:22)
Kazkokia dura parasaliojo kazka, pati net nezinojima, o kitos jau skuba spresti globaline problema, kurios net nera.
Gal man reiktu tokia tema uzvesti?
- Va atsikeliau, apsirengiau, pavalgiau, nuejau pasivaiksciojau, paziurejau tv, pasnekejau su kaimyne, isnesiau siuksles, ir paskui nuejau miegoti.



Ale sunku gi tau po duru temas vaikscioti.... Atsakymus rasineti.... Laika gaisti.... Negaletu gi moteriskes, pries skelbdamos temas pasitarti - kokio gi globalumo laipsnio si tema.... O gal gi pats pasismailink fantazija ir davai kokia globaline tema, a? Pamokysi mus, duras?
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2007 04 16, 14:25)
Įkvėpimas pagavo?  g.gif Laukiam naujos temos, spręsim neglobalines problemas  nail.gif


bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2007 04 16, 14:22)
Kazkokia dura parasaliojo kazka, pati net nezinojima, o kitos jau skuba spresti globaline problema, kurios net nera.
Gal man reiktu tokia tema uzvesti?
- Va atsikeliau, apsirengiau, pavalgiau, nuejau pasivaiksciojau, paziurejau tv, pasnekejau su kaimyne, isnesiau siuksles, ir paskui nuejau miegoti.

tai tu jau vieną sukūrei "kodėl merginos manes nepasirinko?" bigsmile.gif dar panašių temų bus? globalesnę problemą spręsim? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soulmate: 16 balandžio 2007 - 15:13
QUOTE(Viesulas @ 2007 04 16, 14:22)
Kazkokia dura parasaliojo kazka, pati net nezinojima, o kitos jau skuba spresti globaline problema, kurios net nera.
Gal man reiktu tokia tema uzvesti?
- Va atsikeliau, apsirengiau, pavalgiau, nuejau pasivaiksciojau, paziurejau tv, pasnekejau su kaimyne, isnesiau siuksles, ir paskui nuejau miegoti.

Tik dabar pradedi suprasti, kad šis forumas nors šiek tiek tinka ir vyrams, bet subalansuotas moterims? hihihi.gif
Atsakyti
Nu tai ar nuejai tu i ta pasimatyma? smile.gif
Atsakyti
Na, kam idomu, susitikusi buvau. Visas 4 dienas smile.gif Idomiausia, kad kuo as su juo saltesne, tuo jis labiau neresi is kailio rodydamas man demesi wink.gif Zodziu, visai nesigailiu, kad ejau susitikti, bet 4 dienu man sociai wink.gif Labai siulesi pasilikti savaitgaliui, bet pasakiau, kad turiu planu wink.gif O planai tai tokie, kad sedziu namie ir svajoju issimiegoti - nes pastarasias paras miegojau po 4-5 val. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arabesque @ 2007 04 16, 10:22)
Jei būčiau vieniša ir koks gerai pažįstamas patrauklus vyras man siūlytų vakarienę ir ne tik, tikrai sutikčiau, na ir kas čia tokio  rolleyes.gif

labai pritariu drinks_cheers.gif

QUOTE(Vienišoji1 @ 2007 04 20, 19:11)
Na, kam idomu, susitikusi buvau. Visas 4 dienas smile.gif Idomiausia, kad kuo as su juo saltesne, tuo jis labiau neresi is kailio rodydamas man demesi wink.gif Zodziu, visai nesigailiu, kad ejau susitikti, bet 4 dienu man sociai wink.gif Labai siulesi pasilikti savaitgaliui, bet pasakiau, kad turiu planu wink.gif O planai tai tokie, kad sedziu namie ir svajoju issimiegoti - nes pastarasias paras miegojau po 4-5 val. smile.gif

Nu ir gerai padarei thumbup.gif
tavo vietoje taip pat būčiau pasielgus blush2.gif
Atsakyti