Įkraunama...
Įkraunama...

Be šeimos

QUOTE(mama_gulbe @ 2008 03 21, 14:31)
:a jis dar kaip katinelis labai megsta man ant keliu susiraityti, apsikabina ir kaip kudikelis zanduku prisiglaudzia wub.gif  net susigraudinau berasydama wub.gif  lotuliukas.gif

Todėl, kad tėvo neturi. Žino, kad už tokį elgesį bus myluojamas, skatinamas, jam bus suteiktas dėmesys. Kitaip nemoka "būti geras".
Ar yra jis kalęs ką nors, sukęs su atsuktuvu, girdėjęs, kaip vyrai keikiasi, padavinėjęs raktus, remontuojant mašiną? Ar kyla jam klausimai iš kur rozetėje elektra? Ar yra kišęs į tą pačią rozetę indikatorių ir žiūrėjęs kurioje skylėje fazė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 21 kovo 2008 - 14:42
QUOTE(Medinis @ 2008 03 21, 15:33)
Todėl, kad tėvo neturi. Žino, kad už tokį elgesį bus myluojamas, skatinamas, jam bus suteiktas dėmesys. Kitaip nemoka "būti geras".
Ar yra jis kalęs ką nors, sukęs su atsuktuvu, girdėjęs, kaip vyrai keikiasi, padavinėjęs raktus, remontuojant mašiną? Ar kyla jam klausimai iš  kur rozetėje elektra? Ar yra kišęs į tą pačią rozetę indikatorių ir žiūrėjęs kurioje skylėje fazė?


gi moteriskes kitaip ir nezino kaip ten tuos vyrus suprast
kales su plaktuku yra, remontavom naus vasara
ir daze ir klijus tepe - visa tai jam baisingai patiko
kai pas mociute nuvaziuojam, visada kvieciu i pagalba tai malku nesti tai dar kazka tokio

a kas liecia rozetes - zino kad ten elektra ir kisti i sakute nieko nekisa - nes gali nutrenkti - tai zino, praktiskai dar nedare
cool.gif
Atsakyti
Tai nors prie baterijos du laidukuspririškit ir duokit palaižyt. Tegu žino kaip saldu būna..
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 03 21, 11:13)
Roga tikrai taip, kad kiekvienas vaikas individualus..bet as nezinau kaip savo penkiameciui padeti kad jis butu emociskai ir psichologiskai stipresnis
nes sunku jam kartais buna darzelyje, greit isizeidzia apsizliumbia
labai karstai reaguoja ir prasivardziavimus, nemoka atsikirsti ir nenori mustis..ir aisku puola i asaras verysad.gif a kitiem pramustgalviam aisku tai tik dziaugsma sukelia doh.gif




jis tik laikui bėgant visko išmoks, taip kaip maniškis hiperaktyvus yra ir mokosi priimti mūsų visuomenę. du kraštitinumai labai sunku tiek vienam vaikui tiek kitam.

o dėl pimpaliuko plovimo būtina, nes praktiškai daugumai berniukų būna bėdų..
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 03 21, 17:32)
Tai nors prie baterijos du laidukuspririškit ir duokit palaižyt. Tegu žino kaip saldu būna..


Ne palaizyt reikia,o lempute ar spalvota indikatoriuka prijungti,neatsidziaugs visa menesi,paaugliams-parodyti,ka reiskia lygiagretus ir nuoseklus jungimas,kaip tada srove, itampa,varza pasiskirsto.
As kai tvarkau masina,butinai vyriausia sunu itraukiu-oro filtra pakeisti,akumuliatoriu atjungti ir pakrauti,tepalo lygi patikrinti,rata pakeisti.Daugiau nieko nemoku,tai mokinu to ,ka zinau.
Kai pas mus ateina kokie meistrai ko nors taisyti,berniukai tiesiog apsale stebi visa procesa,kalbina zmogu.Na reikia jiems vyro,bet tai ka padarysi.
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2008 03 21, 21:14)
Ne palaizyt reikia,o lempute ar spalvota indikatoriuka prijungti,neatsidziaugs visa menesi,paaugliams-parodyti,ka reiskia lygiagretus ir nuoseklus jungimas,kaip tada srove, itampa,varza pasiskirsto.
As kai tvarkau masina,butinai vyriausia sunu itraukiu-oro filtra pakeisti,akumuliatoriu atjungti ir pakrauti,tepalo lygi patikrinti,rata pakeisti.Daugiau nieko nemoku,tai mokinu to ,ka zinau.
Kai pas mus ateina kokie meistrai ko nors taisyti,berniukai tiesiog apsale stebi visa procesa,kalbina zmogu.Na reikia jiems vyro,bet tai ka padarysi.

bigsmile.gif
bigsmile.gif
nu jo su batereika tai super
reiks sita momneta butinai igyvendint'
ir ismokint kad pats moketu ir kitiem turetu kuom pasigirti rolleyes.gif

a kai paaugs, tai beabejo itraukinesiu i visur kur tik imanoma
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 03 21, 15:31)
mirksiukas.gif nu taip dar gal maziukas
tik kiti sita jo toki ale zliumbima ir tt vadina islepimu doh.gif 
nu rimtai tada susimastau, gi nenoriu uzauginti mamyciuko doh.gif
a jis dar kaip katinelis labai megsta man ant keliu susiraityti, apsikabina ir kaip kudikelis zanduku prisiglaudzia wub.gif  net susigraudinau berasydama wub.gif  lotuliukas.gif


Nekreipk demesio,ka sako pasaliniai,daryk,kaipsako tavo sirdis-ir pamyluok,ir priglausk.
Del zliumbimo-buna vaiku,kurie nepriima darzelio.Jie tiesiog jautresni,bet vis vien tenka uzsiauginti "skura".Tada ir aiskink,kad duotu skriaudejams atgal i kaulus,pasako,kaip is jo tyciojasi-pamokyk,kaip atsakyti.Tiesiog vaikas,auges tarp mylinciu suaugusiu,nepatyres jokiu patyciu,nezino,kaip reaguoti.Man tas pats buvo su pirmuoju sunumi,tai ir mokinau:jei musa,duok taip,kad daugiau nedristu listi. Pradinese klasese besimokinant mokyklos direktore buvo issikvietusi pasiaiskint,kodel as vaikui liepiu atgal duoti,"kaip jus auklejat,taip negalima".Tai ir atsakiau,kad musu visuomenej,jei neduosi atgal,busi patyciu objektas.
Lygiai tai pat gali pasneketi su vaiko skriaudejais,juos pasikvietus po viena i sona,nes keliese jie jauciasi "kruti".
Atsimenu,mokykloje buvo sestokas,kuris pastoviai skriausdavo maziukus, atiminejo is ju pietu pinigus,buvo policijos iskaitoje,ir niekas negalejo jo sutvarkyti,tik skesciojo rankomis.Ateinu i mokykla,o jis stovi prie maziuku klases ir is visu pinigus atimineja ir dar uzpakalius atspardo.Priejau,sugriebiau ji uz atlapu ir "paaiskinau",kad uz tokius dalykus as pati ji sutvarkysiu,neisiu nei pas direktore,nei i policija.Po to prie mano abieju vaiku nebelindo,net gan draugiskai su jais elgdavosi.
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2008 03 22, 10:43)
Nekreipk demesio,ka sako pasaliniai,daryk,kaipsako tavo sirdis-ir pamyluok,ir priglausk.
Del zliumbimo-buna vaiku,kurie nepriima darzelio.Jie tiesiog jautresni,bet vis vien tenka uzsiauginti "skura".


rolleyes.gif
tikrai taip
reikia uzsiauginti "skura"
bet ko gero ir ta skura visiems skirting utempu auga

jei tik kas leistu vaikas ir neitu i darzeli ri tikrai zinau kad sekmingai visa diena isbutu vienas doh.gif

ir kaip tu sakai, aiskinu kad mustis negalima - gintis butina, jei spyre spirk atgal - bet jis visa gerkle rekia kad negalima mustis unsure.gif doh.gif
na taip ir sukames tame ratuke
tikiuosi kad su laiku protelis sustipres ir vietoj asaru kumsti parodys..

namuose tai aisku viskas grazu ir paprasta..bet kai patenka i kolektyva visko pasitaiko..bet toks gyvenimas....vieniem lengviau kitiems sunkiau
doh.gif

bet kaip mano mama sako - man vaikai ir visad liks vaikai ir padesiu jiem tiek kol pati pajegsiu ir galesiu wub.gif
ko gero ir man taip pat tik reik stengtis neperlepint... bet taip kartais sunku atskirt kur lepinimas a kur tiesiog demesys ir meile g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 03 26, 15:09)

ir kaip tu sakai, aiskinu kad mustis negalima - gintis butina, jei spyre spirk atgal - bet jis visa gerkle rekia kad negalima mustis unsure.gif  doh.gif
na taip ir sukames tame ratuke




o aš taip pat prieš muštynes, savo vaikui sakau jai tik įmanoma reikia išvenkyti muštynių g.gif nes kas bus jai visos mamos sakys jai palietė pirštu duok atgal doh.gif jau taip to smurto pilni pakampiai, jai nors kiek mažiau mušis vaikai ir tai bus gerai g.gif nes tas davimas atgal nieko neišprendžia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 03 26, 17:24)
o aš taip pat prieš muštynes, savo vaikui sakau jai tik įmanoma reikia išvenkyti muštynių g.gif nes kas bus jai visos mamos sakys jai palietė pirštu duok atgal doh.gif jau taip to smurto pilni pakampiai, jai nors kiek mažiau mušis vaikai ir tai bus gerai g.gif nes tas davimas atgal nieko neišprendžia schmoll.gif

rolleyes.gif
tikrai taip

bet vistiek reikia mokinti kad bent jau uz save pastovetu ir nesileistu skriaudziamas

tarkim kaip daryti tokioj naminej situacijoj

mazasis ale padeda mamai indus plauti
aisku plauna su muilais
neskalauja ir jam smagu

bet jei bandai ji pamokinti (tikslaiu draugas nori pamokinti )kaip reikia isplauti teisingai iskart pas vaika atsiranda priestaravimas - viska meta ir pabega
g.gif
jauciu cia jau mano vyru nesusikalbejimas ir mazojo noras priestarauti
ir kaip pastebiu tai jau nebepirma karta

kaip sukelti vaikuio nora pirmauti, padaryti gerai, motyvuoti?
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 03 26, 17:42)
kaip sukelti vaikuio nora pirmauti, padaryti gerai, motyvuoti?




reiškia, kad informacija ir mokymas vaikui pateikiamas ne taip kad jam lengviau išmokti ar sudominti g.gif vaikus reikia mokinti žaidimų forma, va kad ir indų plovimas, reikia kartu plauti, viena indu jus kita vaikas, ir skalauti, o ne mokyti tiesiog daryti g.gif


apsiginti reikia, bet tik tokiu atveju, kai nėra kitos išeities g.gif
Atsakyti
Oho pas jusu jau problemeles ir darbai su suneliais dideli, maniskis dar tik pipliukas budamas,bet jau irgi sirdgela kelia, nuo 8 menesio kaip pradejo mane tete vadint,taip iki siol neatpratinu. o mano mama vadina mama,kadangi kartu gyvenam smile.gif
tikiuos laikui begant suprast kas tas tetis,kas mama,kas mociute ir t.t. blush2.gif
Atsakyti