Įkraunama...
Įkraunama...

Be šeimos

mazuliukas tavo dar
susipras tikrai kur mama a kur tete

manasis savo tikro tetes Tete nebevadina unsure.gif blink.gif
vardu tik
ir man sake jis ne tete , o varda pasako unsure.gif
Atsakyti
Vaikas supranta,kad tokie teciai neverti "tecio" vardo thumbup.gif
Ir as noriu,kad manasis paauges "spermos donora" vardu sauktu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos, berniukų mamos thumbup.gif Kaip tik paskutiniu metu intensyviai galvoju kur savo vaikui rsati vyriškos draugijos. Auga dabar tikram bobinčiuj. Su baime laukiu to meto, kai mano vaikas suvoks, kad kiti vaikai turi tėčius, o jis ne. Iki 3 m. jis nelabai suprato ką tas žodis reiškia. Visus tėčius, kurie ateina į darželį vadina mama. Bet matyt, bunda tas jausmas ir suvokimas apie tėtį, nes ėmė apie jį kalbėti. Iš paskutinės savaitės įvykiu:

* atsisėda man ant kelių, apsikabina ir sako : tėti, tėti, tėti ir prisiglaudžia;
* močiutei nei iš šio to pareiškė, kad jo tėtis yra mūsų šeimos darugų tėtis. Močiutė sako: ne, tavo tėtis yra Tomas. Maniškis sako - NE, mano tėtis yra MAMA. lotuliukas.gif

Ir juokas ima, ir skausmas, ir liūdna, kad tėtis yra toks, koks yra - ateina kiekvieno mėnesio pirmą antradienį porai valandų; perveda alimentus ir galvoja, kad atlieka savo pareigas. Mano vaikas jį vadina dėde, Tomu, bet kad jis tėtis nesupranta - nes juk kitų vaikų tėčiai paima juos iš darželio, vedasi pasivaikščioti...
Mano vaikas pats mokosi vyriškų įgūdžių - matyt tai įgimta imti plaktuką į rankas, atsuktuvą, žaist su mašinytėm ir aišku aš visaip bandau kompensuoti tą vyriško bendravimo trūkumą, bet juk tai ne tas pats kas būtų su tėčiu, ane?

Tai va, juokais galvoju galėtų būti kokia socialinė programa - mano vyresnysis draugas man kaip tėtis:) Galėtų su tokiu draugu pabūti, į žvejybą pasiimtų ar į kokias varžybas, ar tiesiog pažaistų su mašinytėm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Munė @ 2008 04 09, 21:48)

Tai va, juokais galvoju galėtų būti kokia  socialinė programa - mano vyresnysis draugas man kaip tėtis:) Galėtų su tokiu draugu pabūti, į žvejybą pasiimtų ar į kokias varžybas, ar tiesiog pažaistų su mašinytėm  mirksiukas.gif


O as pasigendu socialines programos su seneliais.Mes seneliu nebeturime,o galetume ir senukams dieneles praskaidrinti,ir is ju ko nors pasisemti.
Skaiciau,Kaune yra Kartu namai,bet ten pakliuna socialiai nuskriaustos mamos su vaikais.Bet ka daryti,jei mes ne asocialus,o vaikai net nemato kaip reikia rupintis kitais.
Atsimenu,kai vyresnieji vaikai buvo maziukai-5 ir 3 metu-,as nukritau nuo slidziu laiptu ir trumpam netekau samones.Kai atgavau samone,vaikai ziurejo i mane pasimete ir nezinojo,ka daryti,bet ir nebuvo kazkokio bandymo prieiti,paguosti,paklausti,ar neskauda mamytei.Veliau ir masciau sau viena:jie nemato pavyzdzio,kaip rupinamasi kitu zmogumi,todel nezino,kaip elgtis.
Kai slaugiau veziu serganti ir merdejanti teva,vaikai buvo dar mazi,jiems tai neisimine.
Ir dabar,jei rimtai susergu ir paprasau ko nors atnesti,maziukai puola rupintis,o vyresnieji su tokiu nepasitenkinimu viska daro,dukra viena karta pareiske:zinai,tu mane biesini,kai sergi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Munė @ 2008 04 09, 22:48)


Tai va, juokais galvoju galėtų būti kokia  socialinė programa - mano vyresnysis draugas man kaip tėtis:) Galėtų su tokiu draugu pabūti, į žvejybą pasiimtų ar į kokias varžybas, ar tiesiog pažaistų su mašinytėm  mirksiukas.gif


o aš manau kad butu negerai schmoll.gif vaikas priprastu ir vel jam butu trauma.
Atsakyti
Mano sunus tevo is viso nera mates,o galetu,juk kasdien beveik pro sali vaziuoja..Bet ne,tai principo reikalas-nenori matyti mazylio verysad.gif Aciu Dievui kad mazutis dar to nesupranta ir jam senelis yra vyro autoritetas,zmogus su kuriom galima"vyriskai pazaisti" rolleyes.gif Bet ateis tas laikas ir manau ne uz kalnu kada reikes "tecio"..Ir neuzteks paaiskinimo kad musu seima tik as ir tu.
Atsakyti
Gera vaikui zinoti, akd tetis yra... siuo atveju maniskiai tik nuotraukose begali ji matyti... rimtai su vyresneliu kalbejaus grizusi is susirinkimo.... mokytoja visiems dave uzpildyti anketas, kuriose uzkliuvo vienas atsakymas: "Labiausia pasiilgstu... tecio".... verysad.gif viska atiduociau, kad tik galeciau padaryti taip, jog tetis butu gyvas.. verysad.gif
Atsakyti
[quote=Munė,2008 04 09, 22:48]
Sveikos gyvos, berniukų mamos thumbup.gif Kaip tik paskutiniu metu intensyviai galvoju kur savo vaikui rsati vyriškos draugijos. Auga dabar tikram bobinčiuj. Su baime laukiu to meto, kai mano vaikas suvoks, kad kiti vaikai turi tėčius, o jis ne. Iki 3 m. jis nelabai suprato ką tas žodis reiškia. Visus tėčius, kurie ateina į darželį vadina mama. Bet matyt, bunda tas jausmas ir suvokimas apie tėtį, nes ėmė apie jį kalbėti.


laba diena:)
io kokia zinoma situacija.
o mes tai net senelio neturim,tai visas issigelbejimas mano brolis,bet jis turi metine antra dukryte,tai maziau laiko randa...bet jau savaitgaliais,tai stengiasi duodi ka pagrezti ar sukalti:)

o ar nerandi sau artimo draugo:)??juk svetimi vyrai buna,kad labai myli vaikus..
as tai nerandu,o gal nenoriu ieskoti...
o kuriame jus rajone gyventa,tai galim butu i koki parka kartu pavaziuoti,nes vaikai vienodo amziaus:) thumbup.gif
Atsakyti
Mano draugė viena augina 9 metukų berniuką...Labai sunki situacija...Berniukui vistiek labai reikalingas tėvas...Nesakau, žinoma, kad mergaitėms jo nereikia...Tiesiog berniukai sutverti vyriškai draugijai...Tai daug laiko praleidžia su savo dėde, momos broliu.Jis kažkiek atstoja jam tėvą...Jie labai gražiai bendrauja ir sutaria...Dėdė dar savo mažiuko tik laukiasi, tai daug dėmesio skiria sūnėnui.Kaip bus, kai gims vaikas jam - sunku pasakyti... verysad.gif
Atsakyti
Aš taip pat auginu 2,5m sūnyti,bet padeda ir tėvelis.Myli jį labai ir dažnai pasiema pas save.Anksčiau kaip ir problemų nebuvo,bet paskutiniu metu,kai man gražina zuikį namo,tai pastebiu,kad vaikui sunku susiorentuoti,jis pradeda nebesuprasti kodėl tėvelio nėra šalia,kodėl jis ne kartu (auginu nuo gimimo viena,nes išsiskyrėm kai buvau neščia).Mama pasakojo,kad dažnai kai būnu darbe jis prie lango atsistojęs žiūri ir sako,baba kada atvažiuos mamytė kartu su tėveliu.O vakarais kai gulamės miegoti,tai prašo paduoti jam tėveli.Jis turi tokį žaisliuką kareivėlį,nu tai tipo ten tėvelis.Aj,jau net nebežinau ką ir galvoti,ar į tai tiesiog nekreipti dėmesio,ar kažkaip pradėti aiškinti,kodėl nėra tėvelio.Daugiau kažkokių problemu nepatiriu jį augindama,bet kad tėvelio nėra šalia pastoviai vaikas jau pradeda suprasti ir kogero reikalaus kažkokio paaiškinimo greitu laiku.Nežinau ką reikės atsakyti,kaip gražiai paaiškinti.
Iš vienos pusės gerai kai tėvelis neatsisako vaiko,myli jį,padeda ir t.t.. bet man būtų žymiai paprasčiau pasakyti,kad tėvelio nėra ir jo niekada nebus,nei,kad jis yra bet ne su mumis o su kita šeima...Gal kas turit kokių minčiu,gal kokį gera patarimą? ax.gif
Atsakyti
As manau, kad paaiskinti viska galima, kad butu lengiau gali pasiruosti tam pokalbiui. Ir kai vel pareikalaus tevelio (tik geriausiai, kad ne pries miega aiskinti), papasakoti mamos ir tecio istorija, kaip pavyzdi patekti kitu istorijas ir pan. Manau, kad cia jokios problemos nera mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, gal siek tiek mano tema bus keistoka, bet gal kas susidure su tokia situacija? Kaip Jus mamytes vieno auginate sunelius?
As viena auginu sunu. Tevas ji nelanko. Gyvenu as su savo mama. Bet turi uproblemele del kurios man neramu. Sunus pastoviai mane kartoja, mato kad pasidaziua lupdaziu, praso manes lupdazio, taip pat su nagu lako ir kt. As suprantu, kad jis is manes mokasi. As jam pradedu aiskint, kad berniukai taip nedaro. Bet as negaliu gi elgtis kaip vyras : skustis ir pan. Mano aplinkoje vyru nera - jam vargsiukui nera is ko mokytis. Kaip Jusu situacijoje buna? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martusik: 03 kovo 2014 - 10:50