Įkraunama...
Įkraunama...

MARCIPANAI

QUOTE(remka @ 2005 12 21, 19:02)
Jis vis marcipanai,marcipanai ir geda paklaust ,nuotraukose visokios statuleles ir kt. grozybes rodo,bet paskui issiaiskinau ir as  lotuliukas.gif


smile.gif Tai gal iš tos tešlos masės galima lipdyti kokius papuošimus,nesudėtingas figūrėles?
Atsakyti
Taip tapyba iš tos tešlos galima gaminti gėles statulėles ir visokių kitokių grožybių. Aš dažniausiai darau iš jos rožytes tortams papuošti. Labai fainai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rusrena @ 2006 01 03, 18:12)
Taip tapyba iš tos tešlos galima gaminti gėles statulėles ir visokių kitokių grožybių. Aš dažniausiai darau iš jos  rožytes tortams papuošti. Labai fainai atrodo  ax.gif


O tas rožytes po to reikia kepti ar "žalias" palikti sudžiūti ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Papooga @ 2006 01 03, 19:17)
O tas rožytes po to reikia kepti ar "žalias" palikti sudžiūti ar kaip?


g.gif Pagal tai iš ko pagaminti marcipanai,tai lyg ir nereiktų kepti? Va aukščiau Bella parašiusi :
Marcipaninę masę sumaišyti su likeriu. Padal skonį likerio galima pilti ir šiek tiek daugiau. (Tik nepagauginkite, nes pasigersit ). Suformuoti rutuliukus, pamirkyti šokoladiniame glajuje arba ištirpytame šokolade ir kol dar drėgni, apvolioti kakavos milteliuose.
Atsakyti
Padėkite man!
Aš noriu iškepti marcipaninį pyragą, bet kažkaip nesuprantu siek tiek blush2.gif

darau marcipaninę masę:
Aš imu vieną indelį marcipaninio sūrio, nuluptus 200 g. migdolų sumalu, 200 g. cukraus ir 3 šaukštai vandens ir viską maišau.
Teisingai supratau?
O atvėsinti jo nereikia? Palaikyti šaldituve?

O po to viską darau pagal bea recepčiuką.
Atsakyti
QUOTE(Bella @ 2004 10 16, 00:53)
Na vis tik pagalvojau, kad kol aš išbandysiu, tai nežinia kiek laiko praeis. Tad gal kuri anksčiau išbandžius parašys įspūdžius. Taigi, dar vienas receptas.

Marcipaninis pyragas

250 g marcipaninės masės
5 kiaušiniai
250 g cukraus

Papuošimui
šokoladinis glajus, riešutai, džiovinti vaisiai

Marcipaninė masė gerai išsukama su vienu kiaušiniu. Kiti kiaušiniai gerai išplakami su cukrumi kol gausis vienalytė masė ( kaip tiršta grietinė). Po to abi masės sumaišomos kartu ir supilama į kepimo formą ( kurią prieš tai ištepti sviestu ir pabaistyti miltais).Kepti 30 min. 200 laipsnių karštyje. Iškepus leisti pyragui atvėsti ir labai atsargiai išimti iš formos. Padengti šokoladiniu glajumi ir papuošti riešutais, vaisiais, žodžiu, paleiskit fantaziją į darbą
Būtinai parašykite kaip sekėsi.



Jau kepa orkaitej sis pyragas smile.gif
Vakare parasysiu, kaip gavosi.
Atsakyti
QUOTE(remka @ 2003 12 04, 14:47)
tongue.gif Ta Marcipanine tesla daroma is:migdolu,cukraus pudros ir vandens.Vietoj cukraus galima deti medu.Tai va.Migdolu odele nuimi,sumali,sudedi cukru arba medu ir pili vandens.Ismaisai!Palieki per nakti,o kita dien kocioji,darai figureles,galima kakavos ideti del spalvos,arba dazo,sulciu.O santykis tai:200g.migdolu,200g.cukraus pudros,arba 3saukstai medaus ir 3 saukstai vandens,nu galima biski ir daugiau,jei minkosi ne kaip. biggrin.gif


O tai jai nekočiojant, o dedant į viršuje esantį pyragą? Ar nebus per kieta? Ar čia gaunasi bet kokiu atveju apytirštė masė?
Papildyta:
Ir dar klausimėlis?
Kiek valgiau marcipanų jie nebuvo labai saldūs, bet pagal receptą marcipanų masės, turėtų gautis labai saldu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2006 03 09, 14:33)
Jau kepa orkaitej sis pyragas smile.gif
Vakare parasysiu, kaip gavosi.

Tikrai labai smalsu, nes iki šiol vis dar nesu pati išbandžiusi šio recepto doh.gif Gal Velykom prisiruošiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Iskepiau pyraga.
jau vakar su vyru valgem smile.gif
Vyrui patiko, o man nelabai.
As dejau maziau cukraus, i mase dejau 150 g. pudros, ir i kiausinius 150 g..
Tai cukraus kaip tik.
O kiausiniu man per daug.
Jauciasi ju skonis.
Bet as dar karta tikrai kepsiu smile.gif
bet as siek tiek pagal save dariau ax.gif
Marcipanine mase per nakti nedejau i saldituva, tik porai valadu.
Mases gavosi daugiau nei recepte, tai reikejo det daugiau kiausiniu, tai ir idejau 10 vnt, ir buvo per daug.
Bet is esmes, kaip pirmam kartui tai visai sauniai.
Atsakyti
Aš ir vėl kepsiu pyragą smile.gif Tol kol idealiai nesigaus smile.gif
Tik ragausime mes jį sekmadienį, todėl kaip gavosi šikart parašysiu pirmadienį.
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2006 03 09, 11:15)
Padėkite man!
Aš noriu iškepti marcipaninį pyragą, bet kažkaip nesuprantu siek tiek  blush2.gif

darau marcipaninę masę:
Aš imu vieną indelį marcipaninio sūrio, nuluptus 200 g. migdolų sumalu, 200 g. cukraus ir 3 šaukštai vandens ir viską maišau.
Teisingai supratau?
O atvėsinti jo nereikia? Palaikyti šaldituve?

O po to viską darau pagal bea recepčiuką.

Pala pala kokio surio?Tokio net nebuna.Ir aplamai jei tik darai pacia marcipanine tesla,tai to mineto"surio" cia nereikia.
Seip yra toks maskarpones suris,gal tu cia ka sumaisei.
Atsakyti
QUOTE(juokutis @ 2006 03 24, 18:50)
Pala pala kokio surio?Tokio net nebuna.Ir aplamai jei tik darai pacia marcipanine tesla,tai to mineto"surio" cia nereikia.
Seip yra toks maskarpones suris,gal tu cia ka sumaisei.


Už tat naują receptą išrado - Mascarpone+Marcipanai - jau parcipaninis sūris thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O dar iškeptas kaip pyragas bigsmile.gif biggrin.gif


Atsakyti