Įkraunama...
Įkraunama...

Ar įmanoma katiną išmokyt naudotis žmonių unitazu?

Kaip išmokinti kačiuką naudotis klozetu?, Gal žinot kokių nors būdų?Gal žinot kokių nors būdų? 4u.gif

QUOTE(rittusia @ 2006 10 08, 00:33)
Pirmiausia tegul kaciukas normaliai ismoksta atlikti gamtinius reikalus i kraika biggrin.gif

Jau moka smile.gif
Atsakyti
Susirask dėžutę,telpančią įstatyti į unitazą. Tą dėžutę su visu kraiku ir įstatyk. Katuliui parodyk tą dėžutę(kai jums patiems reiks pasinaudoti,tai dėžutę išimsit) Po to,kai išmoks atlikinėti reikaliukus į dėžutę unitaze- išimk dėžutę. Žiūrėk,kad unitazo dangtis nebūtų uždarytas tai gali pridaryti kur kitur. Draugė taip išmokino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devde: 13 spalio 2006 - 13:13
skamba juokingai,
bet per televizorių ne kartą ir ne du mačiau kaip katinėliai ant unitazo susitvarko
ir paskui net vandens svirtelę nuspaudžia. blink.gif
gal kas esat savo rainakėlius taip išdresiravę į wc eiti?
o gal čia tik aš naivuolė tokiais stebuklais patikėjau? lotuliukas.gif

matyt tikrai nesąmonės paklausiau verysad.gif
o buvau įsitikinus kad nelabai balta varna esu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegucio: 17 balandžio 2007 - 00:09
Mano vienas katinas mokejo eiti "ant" toleto. g.gif bet mes jo nemokinom jis pats ismoko.Neisivaizduoju kaip. lotuliukas.gif tik gaila ,kad vandens nenuleisdavo....
kaskur skaiciau kad po truputi kelia katino dezute ,paskui stato ant unitazo o paskui....katinas ten daro.
Atsakyti
tikrai tai nėra nesąmonės, per pažįstamus ir aš girdėjus, kad katinai taip moka, tik va kokiu būdu mokino, tai bala žino g.gif
Atsakyti
QUOTE(aisha7 @ 2007 04 17, 14:46)
Mano vienas katinas mokejo eiti "ant" toleto.  g.gif  bet mes jo nemokinom jis pats ismoko.Neisivaizduoju kaip.  lotuliukas.gif  tik gaila ,kad vandens nenuleisdavo....
kaskur skaiciau kad po truputi kelia katino dezute ,paskui stato ant unitazo o paskui....katinas ten daro.


hmm mūsų dėžutė labai didėlė.. gal reiktu mažesnę įsigyti ir pabandyt bigsmile.gif
gal gali truputį detaliau pasakyt kaip ją kelia ir stato ant unitazo? umn.gif
Atsakyti
Mano kaimynka,tai kriaukleje ismokino katinuka reikalus atlikti.Kai pamatydavo,kad katinukas jau savo dezuteje kuiciasi,tai dezute paimdavo,pabarstydavo i kriaukle smeliuko ir ikeldavo katina.Po keliu kartu katinukas pats i kriaukle jau eidavo.
Atsakyti
Mano dedes atinas darydavo i tualeta, bet ten buvo visada idetos specialios groteles (i unitaza) ant jus katukas darydavo. bet kaip ismokino tai as nezinau
Atsakyti
Na, as tai nelabai noreciau, kad mano kates darytu i klozeta doh.gif Taigi, kai jos padaro, po to dar imituoja kasima. Tai, jei prades kasineti unitaze schmoll.gif Mano viena kate megsta i vonia ar i kriaukle padaryti. Bet seimos nariams tai nepriimtina lotuliukas.gif Uosve tai net prileisdavo i vonia vandens, kad nedarytu. Man tai visai patogu -ir kraiko maziau reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2007 04 20, 17:04)
Na, as tai nelabai noreciau, kad mano kates darytu i klozeta  doh.gif Taigi, kai jos padaro, po to dar imituoja kasima. Tai, jei prades kasineti unitaze  schmoll.gif Mano viena kate megsta i vonia ar i kriaukle padaryti. Bet seimos nariams tai nepriimtina  lotuliukas.gif Uosve tai net prileisdavo i vonia vandens, kad nedarytu. Man tai visai patogu -ir kraiko maziau reikia  blush2.gif


aga aš irgi norėčiau kad mano meilutė i vonią twarkytūs rolleyes.gif , bet tik duša turim, o ji jo labai bijo. dėl to kad maudytis laaaaaaaaaaaaaaaaaabai nemėgsta, o reikėjo daug vandens procedūrų kai gydėmės angel_sadangel.gif
bet užtat dabar jau graži ir sveika kaip agurkiux wub.gif
Atsakyti
As manau, kad zmones turi atlikt reikalus zmoniu tualete, o katinai - savo...
Atsakyti
Man prieš kokį dešimtmetį taip pat teko girdėti apie tokią katę, kuri unitaze reikalus atlieka ir po savęs dar vandenį nuleidžia (lyg tai nušokdama ant svirtelės). Beje, ta katė buvo siamo, labai gudri ir kerštinga smile.gif
Atsakyti