Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie vaistai tinka sustojus skrandžiui

Norėčiau jūsų paklausti, gal kartais žinote kokie vaistai geriausiai tinka sustojus skrandžiui. Per šventes man labai dažnai sustoja skrandis, todėl norėčiau iš karto pasirūpinti atitinkamomis priemonėmis smile.gif
Atsakyti
geriausias vaistas-nepersivalgyt laugh.gif
Atsakyti
Taip. Bet apetitas kyla bevalgant smile.gif O kai akys mato, labai sunku sustoti, bent jau man blush-anim-cl.gif O paskui dejuoju, kad man negera doh.gif
Atsakyti
Pries sedant prie gausaus sventinio stalo, reiktu isgerti fermentu, kad palengvinti virskinima. Seip tai yra toks naturalus vaistas OPALIS. as jo nebandziau, bet ziurejau laida, tai ji labai gyre. reiks nusipirkti pabandyti. jis padeda ne tik nuo persivalgymo atsiradusiems nemaloniems pojuciams, bet ir nuo pagriu smile.gif
Atsakyti
O man padeda mezym forte smile.gif
Atsakyti
Na čia kaip toj reklamoj... Oi prisivalgiau... Išgeriam vaistukų ir toliau ryjam... Graudu, bet reikia valdytis... Šiaip jau toks pastebėjimas... Kadangi čia krikščionys švenčia Kalėdas, tai yra toks priesakas religijoj "Nepersivalgyk". Liktais persivalgymas viena iš 7 didžiųkų nuodėmių ar panašiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alvyda: 27 gruodžio 2004 - 13:16
mezym forte ( galima net dvi tabletes), o jei tai nepadeda - pangrol
Atsakyti
mazym forte ir pangrolis geri vaistukai, bet man didesni ispudi daro Panzynorm forte N, nes ant bonkutes uzrasyta kokiu ir kiek vienetu yra kiekvieno fermento bigsmile.gif
Atsakyti
Pats geriausias dalykas, kai skrandis streikuoja yra žolelių užpiltinė "Underberg".
Man padeda visada, tik nežinau ar Lietuvoje yra, mes kai važiuojame tai prisiperkame jo keletą dėžučių.
www.underberg.de/index_main.php?lang=en&id=80&flash=true
Atsakyti
Kai man sustoja skrandis aš išgeriu porą angliukų, ir geriau daug skysčių. Paprastai padeda smile.gif
Atsakyti
taip reikia gerti daug arbatos, angliuku ir mezym, man visada padeda, o siaip reikia nepersivalgyti biggrin.gif (bet per sventes neiseina biggrin.gif bigsmile.gif )
Atsakyti


o man padeda sriubyte biggrin.gif pasidarau biljonuka toki be nieko tik su pomidoru ir knor kubeliu, dar zalumynu pridedu ir man thumbup.gif
Atsakyti