Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie vaistai tinka sustojus skrandžiui

as taip pat us nepersivalgyma,bet jei jau taip nutiko,tai pirmiausia mineralinis ir truputi pajudeti,nesedeti ar neguleti vietoje.o jei ir tai nepadeda ,tai MEZIMFORTE smile.gif
Atsakyti
Geriausias vaistas-VALGYTI PROTO RIBOSE drinks_cheers.gif .O jei labai didelis viliojantis asortimentas,tai viską ragauti po truputį 4u.gif Ir tada nebus jokių nepatogumų ax.gif
Atsakyti
o man labiau už Mezymą padėjo Gastroval. thumbup.gif ir tiems, kas netoleruoja pieno produktų, arba kam pučia pilva nuo vaisių ar žalių daržovių.
Nors pritariu merginoms, kurios pataria nepersivalgyt. Bet kuri gi iš mūsų be nuodemės blush2.gif
Atsakyti
reikia pasokineti, pajudeti, kad skrandi sujudinti. o siaip mezym ir gazuotas mineralinis.
Atsakyti
QUOTE(Viva Roza @ 2007 10 24, 18:27)
reikia pasokineti, pajudeti, kad skrandi sujudinti. o siaip mezym ir gazuotas mineralinis.


Aha... tik pasiteiraukit gydytoju ar negazuotas nebus sveikiau, nes kiek girdejau betkokie gazuoti gerimai gastroenterologu yra peikiami, nes dirgina skrandi. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mints: 04 lapkričio 2007 - 00:38
Man tai labiausiai patinka homeopatiniai- GASTROCYNEZINE thumbup.gif Suciulpei, ir skrandukas po truputeli pradeda darbuotis.
Atsakyti
As tai Pangrol isgeriu, vietoj to, kad kelias mezym forte gert.
Atsakyti
Jau laaabai retai tokie dalykai būna, tai mezymas padeda smile.gif
Atsakyti
naturaliausiais vaistukas Papaya, pora tabletyciu ir viskas susitvarko. Netgi galima isgerti pries didesnius baliukus ar vakare,kai neiseina isvegti sunkiai virskinamo maisto.
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 03 birželio 2010 - 13:35
Kol kas mažai būna, kad persivalgyčiau essen.gif , bet jei reikia, tai tik mezym padeda, mineralinis gazuotas tikrai nėra gerai skrandžiui: dirgina labai.
Atsakyti
Man geriausi yra Maalox 4u.gif
Atsakyti
Bitnerio balzamo 1-2 saukstus kelis kartus per diena (jei jau sutrikes virskinimas)
arba Gastrosinesin homeopatines ciulpiamos tabletytes po 1 tris kartus per diena smile.gif

patikrinta!
Atsakyti