Įkraunama...
Įkraunama...

Pirkimas išsimokėtinai - lizingas

O vat man bėda nutiko dėl žioplumo iki kiekvieno mėnesio 15 d turim pervesti pinigėlius ūkio bankui uš išperkama nuoma, o aš visai pamiršau ir pervedžiau 18 verysad.gif bet perskaičius sutartį radau , kad už kiekvieną praleistą diena imama 0,02 proc. palūkanos doh.gif bet aš ir vėl tundra nežinau ką man daryti ir kaip bus skaičiuojama tos palūkanos ar nebus taip kad pabaigoj mokėjimo dar iš manęs paprašys kelių šimtinių tų palūkanų ar man dabar pervesti kelis litus kaip palūkanas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2006 07 20, 13:54)
O vat man bėda nutiko  dėl žioplumo iki kiekvieno mėnesio 15 d turim pervesti pinigėlius ūkio bankui uš išperkama nuoma, o aš visai pamiršau ir pervedžiau 18  verysad.gif  bet perskaičius sutartį radau , kad už kiekvieną praleistą diena imama 0,02 proc. palūkanos  doh.gif  bet aš ir vėl tundra nežinau ką man daryti ir kaip bus skaičiuojama tos palūkanos ar nebus taip kad pabaigoj mokėjimo dar iš manęs paprašys kelių šimtinių tų palūkanų ar man dabar pervesti kelis litus kaip palūkanas  g.gif


siaip lizingas kai paskaiciuoja palukanas atsiuncia zmogui laiska arba paskambina, tai jei jokios zinios is ju negausi, tai nieko ir nereikes moketi mirksiukas.gif
Atsakyti
Geras budas,kai is karto neturi visu pinigeliu thumbup.gif
Atsakyti
emiau ir as isimoketinai , kai neturi is k rinktis , kas belieka mirksiukas.gif
Atsakyti
kol kas issiverciam be lizingo. kazkaip jis manes nezavi schmoll.gif kai paskaiciuoji procentelius, tai kitasyk gaunas, kad koks daiktas pabrangsta vos ne 30%... siaip galvoju, geriau pasitaupyt ir tada nusipirkti, jei tai imanoma ilgai netempiant gumos....o siaip aisku patogus dalykas, kas neturi pakankamai pinigu isigyti vienoki ar kitoki daikta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2006 09 19, 13:43)
siaip galvoju, geriau pasitaupyt ir tada nusipirkti


Taupyt tai galima, tik ne visiems tai pavyksta. Aš tai esu tos nuomonės, kam laukti 2 metus, jei gali turėti dabar? Juk taip visas pasaulis gyvena, tik lietuviai vis dar kažko bijo...
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2006 09 20, 07:48)
Taupyt tai galima, tik ne visiems tai pavyksta. Aš tai esu tos nuomonės, kam laukti 2 metus, jei gali turėti dabar? Juk taip visas pasaulis gyvena, tik lietuviai vis dar kažko bijo...


ne, 2 metai taupyti, kad nusipirkti kazkoki daikta, yra jau didelis laiko tarpas. as turejau omeny trumpesni perioda, 2-3men. stambesniai buitiniai texnikai, baldams ar pan. , naujai masinai is salono max iki metu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 20 rugsėjo 2006 - 09:12
Per laidą "pinigų karta" rode apie Vokietijos turtuolį, jis klabėjo apie tai, ką reikia daryti, kad tapti milijonieriumi ir kokios savybės būdingos būsimiems turtingiesiems, vidutiniokams ir t.t. Norint tapti turtingu reikia labai taupyti..nesvarbu, kiek uždirbi - 1000 ar 100000 smile.gif Ir jokiu būdu neimt nieko lizingu..daiktas vis labiau nuvertėja, o žmogus vis dar skolingas bankui. Tas milijonierius pateisino vienintelę paskolą - paskolą būstui smile.gif Aš su juo sutinku.. paprastesnį buities daiktą galima įsigyt pataupius kurį laiką, bet daug žmonių yra linkusių mąstyt taip: "jei jau pirkt - tik geriausią", Lietuvoj "geriausias" tolygu "brangiausias" (nors dažnai kaina gerokai viršija kokybę), tad apsikrauna paskolom. Kai pagalvoji, tas ištaigingas šaldytuvas, mobilus telefonas nei tiek reikalingas, nei tiek vertas, kiek už jį įsiskolini. Be to, juokingai atrodo žmonės, kurie gyvena net miegamojo lovos neturėdami, užtat mobilusis čiut ne brangakmeniais tviska..tviska skolon g.gif
Paskola naujam auto - grybas visiškas. Jei neišgali nusipirkt naujos iš savo kišenės, tai kokio velnio čia vaidint, kad išgali... Taip ir būna - žmona verda tam pačiam puode 20 metų, bet jos ponas va - su nauja mašina pro išsižiojusius kaimynus pravažiuoja (nesakau,kad reik pirkt seną gelda, bet pats principas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmonijus: 20 rugsėjo 2006 - 11:05
Mes irgi daug ka issimoketinai esam paeme ir aisku issimokeje.Bet dabar jau nebesinori,buvo taip,kad daiktas sugedo ,o mes dar uz ji vis mokam.Nebent pusei metu gal ir verta ,bet jei dviem ar trims metams, tai ss....ir moketi atsibosta ir daiktas pasensta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gagrate: 20 rugsėjo 2006 - 11:44
QUOTE(Auksuole @ 2006 09 20, 06:48)
Aš tai esu tos nuomonės, kam laukti 2 metus, jei gali turėti dabar? Juk taip visas pasaulis gyvena, tik lietuviai vis dar kažko bijo...


Na, ne visas pasaulis gyvena skolon. Vargingesnese salyse vartojamosios paskolos nera toks daznas reiskinys, kaip turtingesnese. Tokiose salyse (turiu omenyje, turtingesnese), ir gyvenimas truputi kitaip sutvarkytas... Pati gyvenu FR, ir zinau, kad jei jau susiradai cia darba su neterminuotu kontraktu, tai praktiskai ji turi iki gyvos galvos. Teko sneketi su vienu zmogumi, kuris dirba vadovaujanti darba Belgijoje - ten situacija panasi, turi jis viena besdielnika darbe, ir niekaip jo negali atsikratyti.
Jei turi vaiku, tai tu gatveje niekada neatsidursi, net jei neturesi kaip nuoma ar uz komunalinius patarnavimus susimoketi.
Tai vat, esant tokiai situacijai, kai zinai, kad is darbo niekas neismes, vaikai visada tures kur gyventi ir ka valgyti, galima ir viena kita paskola pasiimti... Nors cia jos nera tokios populiarios, kaip JAV ar GB. Ir tai velgi suprantama - kam imti paskola, tarkim naujam automobiliui, kai jis kainuoja 10-15 vidutiniu FR atlyginimu? Jei seimoje du dirbantys, tokiam masiniukui per metus tikrai gali sukrapstyti. Kiek metu reikia taupyti lietuviui tokiems 'ratams'???
Taigi, teigti, kad visas pasaulis taip gyvena, tai kodel mes ne, nera labai ismintinga.

Atsakyti
tas pats milijonierius sakė, kad mašinos vertė turėtų būti ne daugiau 8 proc. metinių pajamų rolleyes.gif
Atsakyti
aš ir nemėgstu tu lizingu,mes seip viska tai taupomės ir perkamės,bet va teks imti lizigu kaika,nes pritrukom buto renovacijai pinigu verysad.gif
Atsakyti