Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(blndz @ 2007 05 11, 19:18)
taip taip, ypač jeigu turi problematišką odą (o mano tokia ir yra), tai tikrai verta eit daryt veido valymą. šitaip skaudžiai momentais būna, kad net mintis nebekyla apie jokius pilvus  lotuliukas.gif  o ir po to veidas atrodo taip, kad daugiau apie nieką negali galvot  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

man nugarą reiktų gelbėti. blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 05 11, 19:39)
man nugarą reiktų gelbėti. blink.gif  doh.gif


nu tai va, kai nervai suims, tai bėk dideliu greičiu tvarkytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa7 @ 2007 05 11, 16:45)
man trecia stimuliacija (05.03), bet cia kiek pastebejau, merginos  beveik visos su PKS. Gandru nesugaunam jau 4 m., taigi dabar pradejom toki plana ---4 stimuliacijos ir po to du IUI. Na, dar turim problemeliu su MB grikiuku judrumu, bet vilčių pilnas kiekvienas ciklas... smile.gif O tau jau daryta laparaskopija?



sveika liepa7, laporaskopija daryta vasario menesi. surado 1 st endometrioze...tada is kart po mmm dariau 1 iui, balandi turejo buti 2...bet pasigavau uzdegima tik pradejus stimuliuot...taiva bandem naturaliai...deja ka tik atejo mmm...mes gaudom jau beveik 2 metus...grikiukai po atplovimo buvo 96 proc...geguzes men iskrendam atostogyciu per pacias geriausias dienas...tai vel bus stimuliacija plius bandymai natur produkt blush2.gif blush2.gif

agnesse brauk is sarasiuko sulaukiau savo mmm....naujas ciklas naujos viltis...reiks per atostogas smileysex.gif smileysex.gif smileysex.gif blush-anim-cl.gif2:kazkaip jau labai anksti man pasirode pioneer.gif pioneer.gif turbut deles mano endometrioze paveike g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukiu: 11 gegužės 2007 - 19:10
QUOTE(Laukiu @ 2007 05 11, 20:02)
sveika liepa7, laporaskopija daryta vasario menesi. surado 1 st endometrioze...tada is kart po mmm dariau 1 iui, balandi turejo buti 2...bet pasigavau uzdegima tik pradejus stimuliuot...taiva bandem naturaliai...deja ka tik atejo mmm...mes gaudom jau beveik 2 metus...grikiukai po atplovimo buvo 96 proc...geguzes men iskrendam atostogyciu per pacias geriausias dienas...tai vel bus stimuliacija plius bandymai natur produkt blush2.gif  blush2.gif

agnesse brauk is sarasiuko sulaukiau savo mmm....naujas ciklas naujos viltis...reiks per atostogas smileysex.gif  smileysex.gif  smileysex.gif  blush-anim-cl.gif2:kazkaip jau labai anksti man pasirode pioneer.gif  pioneer.gif turbut deles mano endometrioze paveike g.gif  g.gif

console.gif natur produkt kartais labai gerai suveikia thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 05 11, 21:16)
console.gif natur produkt kartais labai gerai suveikia thumbup.gif  mirksiukas.gif



reiks bandyt...kad tik jegu uztektu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi kentes mano MB... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 05 11, 20:17)
reiks bandyt...kad tik jegu uztektu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif oi kentes mano MB... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

hihihi.gif irnesakyk.gif išgyvens
Atsakyti
sveikules,
ech skaitau ir asara braukt noris, mergytes sulauksim ir mes savo stebukliuku viena grazia sviesia dienele...
agnesse aciukas, kad itraukei mane i sarasiuka 4u.gif isties buvau vakar pas gyd, tai sake, kad nieko cia tokio kad nepavyko, pirma stimuliacija tai sako praktiskai didelis nulis. Diagnoze musu - neaiskios kilmes nevaisingumas. Svarbiausia anot gyd, rasti veiklos ir negalvoti apie nesekmes. labai prastai jauciaus po nepavykusios stimuliacijos trim dienom anksciau pasirodzius mmm. kita diena netiketai gavau pasiulyma pereiti i kita padalini dirbti...pamasciau gal cia likimas nori man padeti pakilti is bevaisio laukimo liuno...ir nukreipti mintis kitur..zinau kad bus sunku, nemastau blaiviai, zinau, kad del naujo darbo tikrai nenutrauksiu planavimu, kad ir kaip sunku bebutu darbe...sunkiau nei dabar sirdyje tikrai nebus...atsiprasau mergytes uz nerisluma, tiesiog asaros pacios bega...
Atsakyti
QUOTE(dainiuke @ 2007 05 11, 21:39)
sveikules,
ech skaitau ir asara braukt noris, mergytes sulauksim ir mes savo stebukliuku viena grazia sviesia dienele...
agnesse aciukas, kad itraukei mane i sarasiuka 4u.gif  isties buvau vakar pas gyd, tai sake, kad nieko cia tokio kad nepavyko, pirma stimuliacija tai sako praktiskai didelis nulis. Diagnoze musu - neaiskios kilmes nevaisingumas. Svarbiausia anot gyd, rasti veiklos ir negalvoti apie nesekmes. labai prastai jauciaus po nepavykusios stimuliacijos trim dienom anksciau pasirodzius mmm. kita diena netiketai gavau pasiulyma pereiti i kita padalini dirbti...pamasciau gal cia likimas nori man padeti pakilti is bevaisio laukimo liuno...ir nukreipti mintis kitur..zinau kad bus sunku, nemastau blaiviai, zinau, kad del naujo darbo tikrai nenutrauksiu planavimu, kad ir kaip sunku bebutu darbe...sunkiau nei dabar sirdyje tikrai nebus...atsiprasau mergytes uz nerisluma, tiesiog asaros pacios bega...


dainiuke, laikykis....paverk paliudek..paskui nueik prie veidrodzio ir nusisypsok...tai padeda...ateis stebuklas...palauk...darom viska ka galim, ka sako gyd, turim instrukcijas ir ne tik...galu gale ir leliukas turi teise ateiti i pasauli kada panores...gerbkim jo pasirinkimo laisve...kad ir kaip sunku bebutu...susitiksim kada zirmunuose su vezimais...ot smagu bus bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukiu: 11 gegužės 2007 - 19:56
QUOTE(Laukiu @ 2007 05 11, 20:54)
dainiuke, laikykis....paverk paliudek..paskui nueik prie veidrodzio ir nusisypsok...tai padeda...ateis stebuklas...palauk...darom viska ka galim, ka sako gyd, turim instrukcijas ir ne tik...galu gale ir leliukas turi teise ateiti i pasauli kada panores...gerbkim jo pasirinkimo laisve...kad ir kaip sunku bebutu...


aciukas uz auksines mintis wub.gif tikrai, gyvenimas parodo, kad ir kaip besiplesytum, vistiek daug ko neimanoma suplanuoti!!!!!mazylis pats renkasi laikiuka kada jam ateiti...
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 05 11, 20:17)
reiks bandyt...kad tik jegu uztektu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif oi kentes mano MB... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



oi, atostogos manau tikrai dabar paciu laiku smile.gif) tikiu, kai parvaziavus pranesi mums geras naujienas tongue.gif tongue.gif tongue.gif . Sekmes , tik sekmes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa7 @ 2007 05 11, 22:10)
oi, atostogos manau tikrai dabar paciu laiku smile.gif) tikiu, kai parvaziavus pranesi mums geras naujienas  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif . Sekmes , tik sekmes  thumbup.gif



tiesa, pasakius...kur tas leliukas tik nebandytas pradet ir salis keitem, ir vietas...alia nepatinka jam nors tu ka...ciuju laukia pastiprinimo ir bus dvynukai...ot optimizmo pilna siand...bandau ir jus uzkrest blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 05 11, 21:15)
tiesa, pasakius...kur tas leliukas tik nebandytas pradet ir salis keitem, ir vietas...alia nepatinka jam nors tu ka...ciuju laukia pastiprinimo ir bus dvynukai...ot optimizmo pilna siand...bandau ir jus uzkrest blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

lotuliukas.gif bet ir išrankumas, ką lotuliukas.gif į kurį čia iš būsimų tėvelių?a? lotuliukas.gif
Atsakyti