Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(nikata @ 2007 05 12, 19:01)
tarskaliuk, o tu su svoriu susiimk. tikrai ne nuo vaistuku tau svoris kyla, o nuo streso ( nes kaskart rezultato tikiesi).  Zinau, nes pati tokias dozes geriau, ir jokios reakcijos nebuvo...
be to, nieko baisaus, jei isgersit ir kazkiek alkoholio - tai net sveika , nes praples kraujagysles siek tiek..  zodziu, geriausia nusiraminti ir , svarbiausia, nestresuoti...

na taip, suprantu, kad nuo oro nestorėjama, valgau daugiau doh.gif bet apetito pakilimas žiaurokas, tikrai jaučiu.
O mergytėms skiria kažkokius vaistus, kad svoris kristų? Metforminas, jei neklystu? g.gif Na, norėjau aš arbatų kokių paget, topsecret.gif ar net vaistų, kad svoris kristų, bet bijau nuo gyd. gaut velnių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 12 gegužės 2007 - 18:08
smile.gif o as galiu pasakyti,kad man labai gerai padeda duphastonas.....

As taip prakaituoju ir valgyti nenoriu....
As cia norejau pasakyti,kad balansas laikosi drinks_cheers.gif
O be to ir nuo situ vaistu man sleikstulys tik kyla bigsmile.gif
As tik dziaugiuosi,nes visad buvau linkusi priaugti svorio blink.gif

Aciu tau, Tarskaliuk, uz palinkejimus wub.gif wub.gif

Kaip mes norim susilaukti vaikucio greiciau, o as taip myliu busimo vaikucio teti wub.gif wub.gif
Zinokite as net savo vaikuciui pavydziui,kad jis toki teti tures wub.gif as ir gi tokio noreciau wub.gif
Atsakyti
o mergytes jums geriant duphaston nepadaugeja isskyru? man tai terlioja nerealiai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2007 05 13, 12:16)
o mergytes jums geriant duphaston nepadaugeja isskyru? man tai terlioja nerealiai sad.gif

aš nepastebėjau. g.gif Išvis aš unreal kažkokia, nieka sman nereaguoja lotuliukas.gif fool.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.
Įtariu ir aš tuoj jungsiuos į jūsų būrelį. Tikiuosi priimsit? 4u.gif
Man buvo padidėjęs prolaktinas. Dabar nukrito, todėl jei kitą savaitę sulauksiu mmm pradėsiu gerti clost. Gydytoja sakė, kad kiaušidės mano aptingusios. Labai dar tikėjausi, kad gal neprireiks stimuliacijos, nes paskutiniu metu pasidarė labai jautrūs speneliai ir įtariu prasidėjo psichologinis nestuke.gif Šįryt neiškentusi pasidariau nėštumo testą, bet jis begėdis kaip visada neigiamas. kažkiek dar turiu vilties, kad jį pasidariau per anksti, nes iki mmm dar maždaug kokios 5 dienos, bet pasidarius, ir visi nėštumo požymiai dingo lotuliukas.gif blush2.gif
stimuliacija man dar tamsus miškas, todėl nepykit, jei kokį kvailą klausimą kada užduosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2007 05 13, 13:22)
Sveikos merginos.
Įtariu ir aš tuoj jungsiuos į jūsų būrelį. Tikiuosi priimsit?  4u.gif
Man buvo padidėjęs prolaktinas. Dabar nukrito, todėl jei kitą savaitę sulauksiu mmm pradėsiu gerti clost. Gydytoja sakė, kad kiaušidės mano aptingusios. Labai dar tikėjausi, kad gal neprireiks stimuliacijos, nes paskutiniu metu pasidarė labai jautrūs speneliai ir įtariu prasidėjo psichologinis  nestuke.gif Šįryt neiškentusi pasidariau nėštumo testą, bet jis begėdis kaip visada neigiamas. kažkiek dar turiu vilties, kad jį pasidariau per anksti, nes iki mmm dar maždaug kokios 5 dienos, bet pasidarius, ir visi nėštumo požymiai dingo  lotuliukas.gif  blush2.gif
stimuliacija man dar tamsus miškas, todėl nepykit, jei kokį kvailą klausimą kada užduosiu  4u.gif

console.gif simptomai praeina dažnai, kai sužinai neigiamą atsakymą. Pradedi mažiau reikšminti tai, ką sako organizmas.
Linkim neužsibūti pas mus mirksiukas.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
tarskaliuk, as irgi topkia pat - jokoso reakcijso i jokius vaistukus - nei man bloga buna, nei karstis pila... itartinai atsparus organizmas pasitaike, wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nikata @ 2007 05 13, 14:00)
tarskaliuk, as irgi topkia pat -  jokoso reakcijso i jokius vaistukus - nei man bloga buna, nei karstis pila... itartinai atsparus organizmas pasitaike, wink.gif

sveika sesute, Gilaja irgi iš tų atspariųjų hihihi.gif flirt.gif ech... ką darai dabar? man siūlo operaciją arba kitus vaistus. mastau.gif
Atsakyti
Įdomu mergytės, kokios naujienos pas jus bigsmile.gif
Atsakyti
sveika, nikata, tau dare berods kazkokia opercija, kad minejei jog 3 sav duodda biuleteni. ir tau po tos operacijos vel jokios reakcijos? pas mane viskas liuks stimuliuojasi bet niekaip nezukimbam sad.gif jau K siulo IUI darytis, bet kainele tai oj oj oj....
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2007 05 13, 17:31)
sveika, nikata, tau dare berods kazkokia opercija, kad minejei jog 3 sav duodda biuleteni. ir tau po tos operacijos vel jokios reakcijos? pas mane viskas liuks stimuliuojasi bet niekaip nezukimbam sad.gif jau K siulo IUI darytis, bet kainele tai oj oj oj....

įtariu kalba apie laparoskopija eina mastau.gif man ir siūlo. Bet garantijos 50% tačiau ištiria operacijos metu mažąjį dubenį, kiaušintakius
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2007 05 13, 17:31)
sveika, nikata, tau dare berods kazkokia opercija, kad minejei jog 3 sav duodda biuleteni. ir tau po tos operacijos vel jokios reakcijos? pas mane viskas liuks stimuliuojasi bet niekaip nezukimbam sad.gif jau K siulo IUI darytis, bet kainele tai oj oj oj....

Sveikutes 4u.gif
Kokia ta kainele, labai idomu pasidare?
Mano organizmas irgi niekaip nereguoja i clostyl. Dabar jau po 2 tabl. geriu.
Tarskaliuk, kiek prisimenu rytoj eini echo darytis. Nieko nesakysiu smile.gif
Agnesse, kaip tavo rezultatai? Turetum jau naujienas mums rasyti 4u.gif
Atsakyti