Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

uoj kaip faina, kad kažkas rūpinasi kaip reikaliukai mano 4u.gif
aš pro praeitos savaitės išsišokimų (prieš save ir prieš visuomenę biggrin.gif ) ramiai laukiu mmm. turėtų pasirodyti ketvirtadienį - penktadienį, taigi daugiau nieko nesiruošiu daryt iki to laiko. nėra nė vieno požymio, psichologinis nestuke.gif taip pat baigėsi lotuliukas.gif lotuliukas.gif taigi gyvenu toliau ramiai. po mėnesio nusipirkom bilietus į briuselį. pailsėsiu gal kiek. nors kolei kas dar ir nepavargau labai. baisiai didelio šalutinio poveikio nuo tų stimuliacijų nėra, tai galiu varyt jas iki kol bloga pasidarys smile.gif arba, kaip jau minėjau kažkur, iki tol kol sversiu 150kg lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=blndz,2007 05 14, 10:48]
ramiai laukiu mmm. turėtų pasirodyti ketvirtadienį - penktadienį, taigi daugiau nieko nesiruošiu daryt iki to laiko.

noretusi, kad jos nepasirodytu, nei ketvirtadieni nei penktadieni drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laukiu, tu parasyk agnessei pirma mmm diena, o ne kada pradejai vaistukus gerti, nes ji visoms raso ta diena kada mmm atejo. As irgi tik 05 11 pradejau clostyl. gerti, nors mmm prasidejo 05 07d.
Tarskaliuk, laukiam ziniu 4u.gif As treciadieni einu ziureti ka turiu smile.gif Pojuciu tai pas mane visiskai jokiu, niekad ju ir nebuvo. Si cikla jau po 2 tabl. pradejau gerti. Rytoj baigiu ir poryt ziures kas uzaugo.
Agnesse, neliudek, aisku, kad pasieksim mes savo. Paziurek kiek musu tarpe jau pasieke mirksiukas.gif
Knielita, rasyk ka dar suzinojai. Ar dar karta dareisi testuka?
O kiek kartu galima stimuliuotis? blush2.gif
Papildyta:
blndz, linkiu 9 men. nesulaukti tu sveciu lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=mykolina,2007 05 14, 11:28]
Laukiu, tu parasyk agnessei pirma mmm diena, o ne kada pradejai vaistukus gerti, nes ji visoms raso ta diena kada mmm atejo. As irgi tik 05 11 pradejau clostyl. gerti, nors mmm prasidejo 05 07d.


Aciu mykolina pasitaisau, agnesse mano mmm atejo 05-11. Galvojau, kad stimuliacijos 1 diena irasot blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
[quote=Laukiu,2007 05 14, 10:32]
[quote=mykolina,2007 05 14, 11:28]
Laukiu, tu parasyk agnessei pirma mmm diena, o ne kada pradejai vaistukus gerti, nes ji visoms raso ta diena kada mmm atejo. As irgi tik 05 11 pradejau clostyl. gerti, nors mmm prasidejo 05 07d.
Aciu mykolina pasitaisau, agnesse mano mmm atejo 05-11. Galvojau, kad stimuliacijos 1 diena irasot blush2.gif blush2.gif blush2.gif
[/quote]
Na, žiūriu reiks savo pareigas Mykolinai perduoti, kai pereisiu prie IUI, ji tokia pastabi ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=agnesse,2007 05 14, 11:52]
kai pereisiu prie IUI

o kada pereisi i iui skyreli? as tai manau, kad jau nuo birzelio men busiu ten...jau ir si men tureciau ten but...alia atostogytes...na nebent labai jau smarkiai uzaugs folikuliukai ir spesim iui padaryt...iskrendu lygiai 14 cd..derliu ziuresiu sestadieni bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Laukiu,2007 05 14, 10:59]
[quote=agnesse,2007 05 14, 11:52]
kai pereisiu prie IUI

o kada pereisi i iui skyreli? as tai manau, kad jau nuo birzelio men busiu ten...jau ir si men tureciau ten but...alia atostogytes...na nebent labai jau smarkiai uzaugs folikuliukai ir spesim iui padaryt...iskrendu lygiai 14 cd..derliu ziuresiu sestadieni bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
[/quote]
Tai kur skrendat?
O tau 9 c.d. darys echo?
Agnesse, galiu nesusitvarkyti taip kaip tu smile.gif Geriau jau nesikelk tu i ta iui skyreli, o kelkis i nestuke.gif
Atsakyti
[quote=mykolina,2007 05 14, 12:13]
Tai kur skrendat?
O tau 9 c.d. darys echo?
Agnesse, galiu nesusitvarkyti taip kaip tu smile.gif Geriau jau nesikelk tu i ta iui skyreli, o kelkis i nestuke.gif

i portugalija smile.gif taip 9 c.d. echo ir tada nuspresim kas ir kaip smile.gif labai jau nesinori pries atostogytes su IUI uzsiimt...nu bet dar reikia kazka uzsiaugint g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 05 14, 11:13)
Agnesse, galiu nesusitvarkyti taip kaip tu  smile.gif Geriau jau nesikelk tu i ta iui skyreli, o kelkis i  nestuke.gif

Aš dabar stebiu tave ir spėju, kad susitvarkysi biggrin.gif
Ai, dar nežinau, kada pereisiu prie IUI, nes MB grikiukai tai labai geri, tai lyg ir gaila pinigėlius mėtyti blush2.gif Nusprendžiau pasidaryti 8 stimuliacijas ( 8 - mano laimingas skaičius blush2.gif ) o toliau dar nežinau, aišku, kad IUI, bet gal prieš tai kokią pertrauką padarysiu, nežinau dar ax.gif O gal tas 8 kartas bus tikrai laimingas biggrin.gif ir IUI nereikės biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.... mirksiukas.gif
nu ir aš jau ketvirtdieni einu žiūrėt ar bus derlius ar ne... blush2.gif .
Kiek skaitinėju, tai daugumai jokių pojūčių geriant clost., man irgi jokių.... unsure.gif
Tai visai neidomiai irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cvietočik: 14 gegužės 2007 - 10:59
QUOTE(agnesse @ 2007 05 14, 11:55)
Aš dabar stebiu tave ir spėju, kad susitvarkysi biggrin.gif
Ai, dar nežinau, kada pereisiu prie IUI, nes MB grikiukai tai labai geri, tai lyg ir gaila pinigėlius mėtyti blush2.gif Nusprendžiau pasidaryti 8 stimuliacijas ( 8 -  mano laimingas skaičius blush2.gif ) o toliau dar nežinau, aišku, kad IUI, bet gal prieš tai kokią pertrauką padarysiu, nežinau dar ax.gif O gal tas 8 kartas bus tikrai laimingas biggrin.gif ir IUI nereikės biggrin.gif

Ziurek ir 6 kartas gali buti laimingas. O tau laparoskopija daryta? As tai galvoju, kad jei kartais yra kazkokiu problemu, kurias gali laparosk. metu nustatyti, tai IUI gal neverta darytis. As tai dar neistirta del kiausintakiu nepratekamumo. Gydytoja sake, kad darytu laparosk. ir viska pamatytu. Aisku, jei su stimul. nepavyks, tai be rudenio irgi nieko nedarysiu. Rugpjuti isskrendu irgi atostogu, tai po visu poilsiu ziuresiu.
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 05 14, 08:09)
labas rytas mergaites 4u.gif

Nikata ir man tokios mintys daznai kildavo...kad galetu jis su kita susilaukt...na bet buna su mumis, ir varge ir dziaugsme bigsmile.gif  bigsmile.gif ir mes juk nepultumem keisti vyro del iskilusiu problemu...tik reikia kantrybes, ramybes ir viskas bus ciki...



o as vat ir nezinau.... gal ir nebuciau su juo, jei sperma butu visiskai nuline... arba nuo kokio draugo pasidaryciau vaika" smile.gif tikrai neisivaizduoju saves tokioj situacijoj. niu, bet cia visiskai hipotetine situacija.
o vat mano situacija - as tai vyrui sakau - kai tik tau nusibos ir tu nebenoresi su manim bandyti, as tave be jokiu kalbu paleisiu.. negaliu gi atimti is jo galimybes tureti vaiku. ir tikrai paleisciau ji , as tuo esu isitikinusi.. bet vat sau uzsidejau limita - iki kokiu 36 metu dar galiu ir laukti, ir bandyti... o paskui?? speju, gyvensiu viena.. smile.gif


QUOTE(tarškaliukas @ 2007 05 14, 08:20)


nikata, o kitos grupės vaistų nesiūlė?




man kitos grupes vaistuku ensiule, nes, sake, nelabai ir tikslo yra - nes tokiu atveju pradetu visi folikulai augti, ir isstimuliuotu ju be galo daug ir labai abejotinos kokybes.... nors as speju, kad vis tiek prie to prieisim po tu keliu kursu KT, nes as ir pries tai 3 metus geriau KT, bet dideles pazangos nemaciau ( mmm pacios vis tiek neatejo). bet tada LH buvo mazesnis ( tada santykis LH ir FSh buvo TIK 4..)
Atsakyti