Įkraunama...
Įkraunama...

Pilates mankšta

QUOTE(MELDA @ 2008 04 21, 08:49)
Kur tokie geruliai treneriai pilatesą veda Kaune solidžioms damoms? ax.gif  ax.gif

unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2008 04 22, 23:11)

Gal pabandyk pas O. Batutį Amazon gym g.gif
Atsakyti
O kas veda pilates uzsiemimus Vilniuje senamiestyje, naujamiestyje arba centre?
Atsakyti
Mielosios merginos,
Noreciau pasiteirauti - ar pilates treniruotes padeda atsikratyti blogos laikysenos (esu gan susikuprinus, tad vis bandau koreguoti savo laikysena), bei ar sios treniruotes padeda atsikratyti nereikalingu kg?
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2008 05 04, 21:30)
O kas veda pilates uzsiemimus Vilniuje senamiestyje, naujamiestyje arba centre?

Galiu parekomenduoti pilates studija Klaipedos g. http://www.danguoles...a.puslapiai.lt/ As lankiau pas instruktore Ruta. Man labai patiko pilates, bet susilus orams uzsinorejau kazko aktyvesnio, tad pradejau lankyti aerobika.
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2008 05 04, 21:30)
O kas veda pilates uzsiemimus Vilniuje senamiestyje, naujamiestyje arba centre?

Body gym (Olimpiečių g.) - Janas Tamkevičius, Aurelija Gelažnikienė
Lietuvos vaikų ir moksleivių centras - Gražina Malyševa
Tik Jums (Žirmūnų 1E) - Irina Butorina
Forum Palace (Konstitucijos pr. 26) - Svetlana Stankevičienė
Zebra sport (P. Lukšio g. 34) - Janas Tamkevičius
Atsakyti
Pilates mano nugarytei labai padeda! ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lexxii: 26 gegužės 2008 - 12:51
QUOTE(vilnelė @ 2008 05 21, 10:05)
Galiu parekomenduoti pilates studija Klaipedos g. http://www.danguoles...a.puslapiai.lt/ As lankiau pas instruktore Ruta. Man labai patiko pilates, bet susilus orams uzsinorejau kazko aktyvesnio, tad pradejau lankyti aerobika.

Kaip supratau,ten grupinis uzsiemimas yra viena karta i savaite?Mazokai.O kainos tai didziausios mieste.
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2008 05 26, 14:16)
Kaip supratau,ten grupinis uzsiemimas yra viena karta i savaite?Mazokai.O kainos tai didziausios mieste.

Taip lankant naudos nebus. O rinktis tikrai yra iš ko - tik reikia pasidomėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepu @ 2008 05 04, 22:28)
Mielosios merginos,
Noreciau pasiteirauti - ar pilates treniruotes padeda atsikratyti blogos laikysenos (esu gan susikuprinus, tad vis bandau koreguoti savo laikysena), bei ar sios treniruotes padeda atsikratyti nereikalingu kg?

nugarytei tikrai padeda, nes paciai ta vieta problematiska, savo kailiu isbandziau.
del papildomu kg, treneiriai aisku sako, kad padeda, kad nuo pilvas bus ploscias ir tt. na bet kai paziuri i moteris, kurios jau senai lanko pilates, tai ne visu pilvukai ploksti... kas liecia papildomus kg svarbiausia mityba, o sportas daugiau forma koreguoja, bet cai jau ilgai diskusija kita tema.
Atsakyti
Vakar buvau pirmoje pilates treniruoteje Nugi thumbup.gif
Esu nesportavusi jau gera desimtmeti, bet visai neblogai sekesi isijungti. Tiesa, ne visus pratimus padariau iki galo, bet manau, po kokios savaiciukes viska padarysiu tongue.gif Pradejau lankyti butent sia manksta del nugaros skausmu (isejes slankstelis), po mankstos plaukiojau baseine. Siandien savijauta nebloga, nors visa kuna lengvai maudzia, bet astraus nugaros skausmo nejauciu thumbup.gif Matysiu, kaip cia bus, po kiek laiko parasysiu poveiki sveikatai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 05 26, 15:46)
Taip lankant naudos nebus. O rinktis tikrai yra iš ko - tik reikia pasidomėti ax.gif

NU tai domimės, bet kažkodėl SM šia informacija nesidalina ax.gif
Atsakyti