Įkraunama...
Įkraunama...

Pilates mankšta

jau siunciuos per bearshare smile.gif
Atsakyti
mane irgi l.domina ši mankšta, tik nelabai turiu galimybių po sporto klubus vaikščioti, o parsisiūsti video nemoku cry.gif
bet užtai knygą nusipirkau :ALAN HODMAN "SISTEMA PILATESA" (rusų kalba), mankštos dar daryti nepradėjau, bet net nežinau ar užteks man šios knygos g.gif
gal žinot kaip ir kur galima gauti patikimos ir naudingos informacijos apie šią mankštą, o gal reikia tiesiog praeiti kursus kur sporto klube, o tik paskui išmokus pradėt namie mankštintis g.gif
tai gal galit patart , kur Vilniuje geriausia veda pilates treniruotes????(gal teks kažkaip pasiaukoti) smile.gif
Atsakyti
pasisakysiu ir aš smile.gif
Pilateso treniruotes lankiau Kaune, Amazon Gym sporto klube smile.gif ir kągi - labai patiko, davė lankstumo, kadangi užsiėmimai vykdavo rytais - tai visai dienai energija garantuota thumbup.gif Svoris krito galbūt nuo intensyvesnių užsiėmimų (step, ABL ir panašių), o nuo pilateso pratimų visiškai atsigavo mano stuburas , kuris prieš tai buvo nabagiukas biggrin.gif
siūlyčiau toms,kurios mėgstate ramesnį sportą,mankštas,jogą ir pan. Pilatesas tuomet - jums skirtas 4u.gif
Atsakyti
čili-o kokia kaina buvo viso sito dziaugsmo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte mamyte @ 2005 09 20, 21:42)
čili-o kokia kaina buvo viso sito dziaugsmo? ax.gif

na,kadangi pirkau abonementą 3 mėnesiams vasaros metu, tai kainavo 80lt/mėn, manau tokių akcijų bus prieš Kalėdas. Į kainą įėjo treniruokliai, asmeninė programa, pirtelė, bei įvairios treniruotės - Pilatesas kartą per savaitę būdavo, kaip dabar - negaliu pasakyti, pabandyk užeiti į tą sporto klubą ir tau maloniai papasakos kas ir už kiek ten biggrin.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
as for free video gavau smile.gif lb fajnaj atrodo
Atsakyti
QUOTE(~Aura @ 2005 09 21, 15:54)
as for free video gavau smile.gif lb fajnaj atrodo


ar labai sudėtinga atsisiūsti? gal gali paaiškinti kaip ir iš kur atsisiuntei smile.gif please smile.gif
Atsakyti
www.bearshare.com atsisiunti sia programa, suinnstalioji ir i paieskos langa ivedi sios mankstos pavadinima... tau ju daug primes, bet siuskis su tiksliausiu pav. ir viskas smile.gif sportuok
Atsakyti
Aura, o tavo atsisiųstam video ar sako kada įkvėpti,kada iškvėpti? Tai labai svarbu smile.gif
Atsakyti
aha sako thumbup.gif: inhale...exhale biggrin.gif o kiek ta manksta padeda?
Atsakyti
QUOTE(~Aura @ 2005 09 22, 16:24)
aha sako thumbup.gif: inhale...exhale biggrin.gif o kiek ta manksta padeda?

na, jau rašiau mirksiukas.gif svorio nelabai numesi su ta mankšta, bet jei darysi ryte, tai energijos gausi dozę, grakštumo, laikysenos smile.gif jei su nugara problemų yra, tai Pilateso pratimai padeda atsikratyti smile.gif aišku ne per dieną ar savaitę biggrin.gif
Atsakyti