Įkraunama...
Įkraunama...

Pilates mankšta

Na, as irgi bandysiu parsisiusti BENT pasiziureti kas ten per manksta, nes nelabai girdeta.. tongue.gif
Atsakyti
sekmes 4u.gif
Atsakyti
As siunciausi per emule. Uzrasius Winsor Pilates, ten ismeta daug. Turiu 5 DVD, bet labiausiai patinka tas 20 work out antras diskas. Labai super manksta thumbup.gif Nors sako kad ja daryti galima 3 kartus per savaite, kad butu rezultatas, bet stengiuosi daryti kiekviena diena.
Atsakyti
parasyk rezultatus smile.gif
Atsakyti
reiks ir man pabandyti parsisiusti
Atsakyti
as va vakar parsisiunciau pilates kompakta tai sian dariau manksta, liuks
Atsakyti
Labas mergaites,
gal kas darot namie pilates manksta?
Man iskilo klausimas kiek laiko ji daroma? Kiek siunciuosi, visur ta manksta atliekama 20 minuciu? Bet taip trumpai ar buna koks efektas? Ar speja kunas apsilti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 04 01, 16:54)
sveikutės! mane taip pat domina ši manksšos rūšis, bet nesu anksčiau mačiusi skelbimų.. kur jos vyksta? mane domina ar yra tokių treniruočių Kaune?



Va va mane irgi domina kur kaune galima butu lankyt? Ir kokios kainos?
Atsakyti
Aš parsisiunčiau iš Tako fttp, bet dar nemėginau blush2.gif
Atsakyti
Mergyckos gal kas turit lankstinuka arsiaipnuotraukyciu, kaip ta manksta daroma, ydekit prasau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(zuikad @ 2005 12 27, 05:49)
Mergyckos gal kas turit lankstinuka arsiaipnuotraukyciu, kaip ta manksta daroma, ydekit prasau smile.gif

bandyk per interneta parsisiust, nes medziagos tai tikrai daug. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai as ir klausiu, gal kas jau rado arba bent jau koki saituka yra rades, nes tosinformacijos tikrai yra dau, tik deje jinai visiskai nepraktine verysad.gif
Atsakyti