Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip suvilioti senbernį?

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 05 21, 22:55)
Ir Tau taip atsitiktinai per porą savaičių pasitaiko po 5 tokius vaikinus, kurie Tau pasakoja apie jiems patinkančias merginas ir siūlosi į meilužius? g.gif Kažkodėl netikiu arba jau labai savotiškai pati bendrauji - kaip šauksi, taip gi ir atsilieps.

Ai, smalsute, as gi tau nepapasakosiu kievienos istorijos. Bet siaip noriu pasakyti, kad tikrai daugeliui vaikinu svarbiausia seksas. Seksas valdo pasauli smile.gif

Papildyta:

QUOTE
Kiekviena karta jam atvaziavus jauciuosi kaip danguje 4u.gif , o jam isvykus visada nusileidziu ant zemes verysad.gif Bet visada laukiu ir labai jo pasiilgstu blush2.gif Karta jau patyriau skyrybas po desimties bendro su vyru gyvenimo metu. Uzsaldziau savo sirdele lede-maniau, kad tokiu budu isvengsiu tokiu sirdaskausmiu. Ilgai nieko neprisileidau, o kai tik pajusdavau kieno tai simpatijas-sprukdavau kaip zuikis kuo tolyn schmoll.gif Ir jau maziausiai tikejausi, kad zmogus, gyvenantis uz 300km taip pamazu ir kantriai tuos mano ledus sutirpdys ir mane laukine prisijaukins. Patapau savotiskai priklausoma, tik ta priklausomybe butu labai jau miela, jei tik zinociau kiek rimti tie musu santykiai. Ilga laika stengiausi visuomet kontroliuoti situacijas, o dabar isejo taip, kad situacijos vis dazniau kontroliuoja mane-uz tai kartais ant saves pykstu.  doh.gif Bet tokia jau ta tiesa..


Puikiai suprantu, kai situacijos valdo tave, o ne tu jas smile.gif Tik zinai, noriu is patirties pasakyt, kad geriau nebandyt issiaiskint situcaijos. Nes jei pradesi klausinet, kas jus sieja, kaip cia bus toliau, tai jis pasijus priremtas prie sienos. Ir paspruks. Vaikinai bijo isipareigojimu. Tiesiog megaukis ir gerai leisk laika smile.gif Kaip dainuoja, if you love somebody, set him free. Zmogus, jei nores, pats ateis. Nereikia stengtis jo prie saves priristi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vavux: 22 gegužės 2007 - 09:38
QUOTE(vavux @ 2007 05 22, 10:37)
Ai, smalsute, as gi tau nepapasakosiu kievienos istorijos. Bet siaip noriu pasakyti, kad tikrai daugeliui vaikinu svarbiausia seksas. Seksas valdo pasauli smile.gif

Taip, pasaulis labai sėkmingai bruka tokį požiūrį. Nuo savęs galiu pridėti tiek, kad bent jau mano draugų rate seksui "nesimeldžiama" - žinoma jis yra svarbus, bet tarp vyro ir žmonos.

Ką sako šiuolaikinė kultūra - žmogus "kietas" tiek, kiek jis seksualus ir kiek ištroškęs patelės/patino. doh.gif Natūralu, kad ir tūlas vaikinas, nenorėdamas pasirodyti visišku lepšiu, bendravimą su mergina supranta visų pirma taip, nors iš tikrųjų tuo parodo tik savo silpnumą.
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 05 22, 10:37)
Ai, smalsute, as gi tau nepapasakosiu kievienos istorijos. Bet siaip noriu pasakyti, kad tikrai daugeliui vaikinu svarbiausia seksas. Seksas valdo pasauli smile.gif


Prisimenu vienas dėstytojas pasakojo anekdotą.
Moteris nori pirmiausia, kad vyras nusivestų ją į kavinę, restoraną, kiną, teatrą, o paskui galvoja, eiti pas jį į namus ar ne.
Vyras pirmiausiai nori nusivesti moterį pas save į namus, o paskui galvoja vestis ją į kavinę ir kiną.

Moralas būtų: moterų ir vyrų lūkesčiai šiek tiek skiriasi. Bet visada gali rinktis, ar tenkinti savo lūkesčius ir pirmiausiai užmegsti artimus santykius, o tik po to pereiti prie sekso ar iš karto užsiimti seksu ir po to laukti, kas čia bus. Pasirinksi pirmą variantą - kandidatų daug atkris, bet gausi tai, ko nori tu smile.gif
Apskritai, tai internete dauguma vyrų tokie drąsūs ir siūlo taip iš karto seksą. Susitiktumėte kitomis aplinkybėmis, tai kažin, ar visi tie drąsuoliai taip ir drįstu akis į akį pasiūlyti seksą. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 05 22, 11:40)
Ką sako šiuolaikinė kultūra - žmogus "kietas" tiek, kiek jis seksualus ir kiek ištroškęs patelės/patino. doh.gif Natūralu, kad ir tūlas vaikinas, nenorėdamas pasirodyti visišku lepšiu, bendravimą su mergina supranta visų pirma taip, nors iš tikrųjų tuo parodo tik savo silpnumą.


Man atrodo, kad dalis tų "kietų" vaikinų apskritai nemoka bendrauti ir užmegzti jokių ryšių. Juk tai reikalauja pastangų. Lengviau yra parašyti žinutę ir išsiųsti 100 merginų "Labas, Ieškau sekso partnerės". Bet tada taip ir norisi paklausti: "O ką aš gausiu mainais?" Tipo, malonumą? Ai, geriau su jais į dikusijas nesileisti, vis tiek nesupras irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 05 22, 11:40)
Taip, pasaulis labai sėkmingai bruka tokį požiūrį. Nuo savęs galiu pridėti tiek, kad bent jau mano draugų rate seksui "nesimeldžiama" - žinoma jis yra svarbus, bet tarp vyro ir žmonos.

Ką sako šiuolaikinė kultūra - žmogus "kietas" tiek, kiek jis seksualus ir kiek ištroškęs patelės/patino. doh.gif Natūralu, kad ir tūlas vaikinas, nenorėdamas pasirodyti visišku lepšiu, bendravimą su mergina supranta visų pirma taip, nors iš tikrųjų tuo parodo tik savo silpnumą.

Pasaulis bruka?? O kodel bruka? Juk ne siaip sau atsiranda vienas ar kitas poziuris ir nuomone. Jei taip sako, vadinasi yra tiesos. O siaip galiu pasakyt, kad as net neturiu draugu vaikinu smile.gif Na, gal ir as cia kalta. Ai, nezinau. Man jau vienodai.
Papildyta:
QUOTE(Beganti @ 2007 05 22, 11:58)
Lengviau yra parašyti žinutę ir išsiųsti 100 merginų "Labas, Ieškau sekso partnerės". Bet tada taip ir norisi paklausti: "O ką aš gausiu mainais?" Tipo, malonumą? Ai, geriau su jais į dikusijas nesileisti, vis tiek nesupras  irnesakyk.gif

As tai visada ir paklausiu, "o kiek mokesi?" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 05 22, 13:21)
As tai visada ir paklausiu, "o kiek mokesi?"  lotuliukas.gif


O ką jie? Pasako kainą? Ar pasipiktina, kad taip nuvertini jų kilnų norą suteikti malonumą? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 05 22, 13:21)
Jei taip sako, vadinasi yra tiesos. O siaip galiu pasakyt, kad as net neturiu draugu vaikinu smile.gif Na, gal ir as cia kalta. Ai, nezinau. Man jau vienodai.

Na kai į kiekvieną vaikiną žiūri kaip į potencialų JĮ, paprastai draugystei kaip ir nebelieka vietos. (Čia turiu omeny ne būtent Tave, bet apskritai smile.gif ).
Papildyta:
QUOTE(Beganti @ 2007 05 22, 11:58)
Apskritai, tai internete dauguma vyrų tokie drąsūs ir siūlo taip iš karto seksą. Susitiktumėte kitomis aplinkybėmis, tai kažin, ar visi tie drąsuoliai taip ir drįstu akis į akį pasiūlyti seksą.  ax.gif

Jei apskritai, tai ši tema ne apie bendravimą internetu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beganti @ 2007 05 22, 13:25)
O ką jie? Pasako kainą? Ar pasipiktina, kad taip nuvertini jų kilnų norą suteikti malonumą?  hihihi.gif

kai kurie nieko nebesako, kai kurie tai ir kaina pasiulo smile.gif tie vyrai tai menki padareliai biggrin.gif jei tarp musu kalbant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 05 22, 16:00)
Jei apskritai, tai ši tema ne apie bendravimą internetu. biggrin.gif


Galiu ir į temą smile.gif
Draugavau su senberniu, jei taip galima pavadinti žmogų virš 30 metų. Man jis patiko, bet aš jo neviliojau. Pats parodė dėmesį. Tą konkretų vyrą buvo galima suvilioti parodytu jam dėmesiu. Turbūt kaip ir kiekvieną vyrą. Bet tai nereiškia, kad parodei dėmesį ir jis tavo. Ir moteris turėjo jam patikti. Tad jei aiškiai parodai dėmesį, o jis į jį neatsiliepia, matyt, nelabai kaip moteris domini ax.gif
Šiaip viliojant vyresnį vyra reikia pagalvoti, ar galėsi susitaikyti su jo savybėmis, įpročiais ir pan., mylėti jį tokį, koks jis yra, nes kuo vyresnis, tuo mažiau keisis.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 05 22, 16:00)
Na kai į kiekvieną vaikiną žiūri kaip į potencialų JĮ, paprastai draugystei kaip ir nebelieka vietos. (Čia turiu omeny ne būtent Tave, bet apskritai smile.gif ).

Na, kad as i daugeli vaikinu ziuriu kaip i draugus, bet jie daznai taip i mane neziuri smile.gif
O dar snd ejom su drauge mieste, ir ji buvo su trumpu sijonuku, ir visi spoksojo kaip nezinau i ka smile.gif
Tai va, matot, vistiek seksas valdo pasauli, tu apsinuogini ir visi i tave ziuri smile.gif kazkokia nesveika musu visuomene smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 05 23, 18:59)
Na, kad as i daugeli vaikinu ziuriu kaip i draugus, bet jie daznai taip i mane neziuri smile.gif
O dar snd ejom su drauge mieste, ir ji buvo su trumpu sijonuku, ir visi spoksojo kaip nezinau i ka smile.gif
Tai va, matot, vistiek seksas valdo pasauli, tu apsinuogini ir visi i tave ziuri smile.gif kazkokia nesveika musu visuomene smile.gif


Kodėl nesveika? Normalu, kad vyras atkreipia dėmesį į patrauklią moterį.
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 05 23, 18:59)
Na, kad as i daugeli vaikinu ziuriu kaip i draugus, bet jie daznai taip i mane neziuri smile.gif
O dar snd ejom su drauge mieste, ir ji buvo su trumpu sijonuku, ir visi spoksojo kaip nezinau i ka smile.gif
Tai va, matot, vistiek seksas valdo pasauli, tu apsinuogini ir visi i tave ziuri smile.gif kazkokia nesveika musu visuomene smile.gif

Na trumpas sijonukas savo reikšmę irgi turi, tad nėra kuo stebėtis ar piktintis. Ir jokio čia visuomenės nesveikumo, nes ką nori, tą savo apranga (gal tiksliau "neapranga") ir pasakai.
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 05 23, 18:59)
Na, kad as i daugeli vaikinu ziuriu kaip i draugus, bet jie daznai taip i mane neziuri smile.gif
O dar snd ejom su drauge mieste, ir ji buvo su trumpu sijonuku, ir visi spoksojo kaip nezinau i ka smile.gif
Tai va, matot, vistiek seksas valdo pasauli, tu apsinuogini ir visi i tave ziuri smile.gif kazkokia nesveika musu visuomene smile.gif

Sveika ta mūsų visuomenė. Vyrai žiūri, nes patinai, moterys įvertina konkurentes.
O draugė juk tokios reakcijos ir tikėjosi. Neliko nepastebėta. Visi patenkinti.
Atsakyti