Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip suvilioti senbernį?

QUOTE(laisveja @ 2007 07 04, 19:24)
Turbut jau suviliojo, kad nebesilanko  lotuliukas.gif Arba kita susirado  mirksiukas.gif

tikriausiai.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2007 07 04, 19:12)
kazi kaip sekasi vilioti ta 30-meti  g.gif ?



QUOTE(laisveja @ 2007 07 04, 19:24)
Turbut jau suviliojo, kad nebesilanko  lotuliukas.gif Arba kita susirado  mirksiukas.gif



Perskaitykite visą temą ir sužinosite. rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
tai zinokit nesuviliojau smile.gif)
bet daug kitu suviliojau ir ne senberniu smile.gif
nors visokiu buvo tongue.gif
o su tuo 30meciu dabar susirasinejam smile.gif) tai jis vis juokauja, kad myli mane smile.gif bet cia tokie jo juokai smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 07 06, 12:11)
tai zinokit nesuviliojau smile.gif)
bet daug kitu suviliojau ir ne senberniu smile.gif
nors visokiu buvo tongue.gif
o su tuo 30meciu dabar susirasinejam smile.gif) tai jis vis juokauja, kad myli mane smile.gif bet cia tokie jo juokai smile.gif)

Jau vien tas zodis "senbernis" daug ka pasako smile.gif nes geri vyrai nesimeto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 04 24, 10:18)
aha, aha, noa patarimai - aukso vertes. Tik jauciu pareiga pridurti, kad visus jos patarimus taikytum  tam tikrais,islauktais laiko intervalais. Cia butinos pauzes! Senberniai bugsti paderme , kitaip isgasdinsi. Ir sugadinsi viska neggriztamai. Ir liks jis visam laikui pas mama.. sad.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif 200 proc.sutinku, jog senberniu nevalia isgasdinti lotuliukas.gif
Atsakyti
o Dieve, kaip juokinga paskaicius savo sena uzvesta diskusija smile.gif) zodziu praejus 3 metams, galiu pasakyt, kad senberni seniai pamirsau smile.gif)) o baisiausia, kad jis taip ir liko senberniu smile.gif iki siol retkarciais ji sutinku mieste smile.gif juokingiausia, kad anksciau zavus atrode jo bruozai, db sukelia man gailesti smile.gif) net nera apie ka kalbetis smile.gif) taip sakant, gyveni ir bresti smile.gif) zodziu, senberniai taip ir liks senberniais smile.gif) linkiu ju neisimyleti ir nesvaistyti savo grozio bei seksualumo tiems, kurie to niekada neivertins smile.gif) amen smile.gif))
Atsakyti
Blogai tiems idealistams. rolleyes.gif
Atsakyti
O vat kaip suvilioti penkiasdešimtmetį? Beje gyvenusį su mama visą gyvenimą....vyras simpatingas, akis varto, šypsosi...BET nieko daugiau. Nu žinokit įžeidė mano moterišką orumą, apart akių vartymo daugiau nieko. Sportinis interesas užvirė
Atsakyti
QUOTE(vaičičeku @ 2012 08 13, 21:16)
O vat kaip suvilioti penkiasdešimtmetį? Beje gyvenusį su mama visą gyvenimą....vyras simpatingas, akis varto, šypsosi...BET nieko daugiau. Nu žinokit įžeidė mano moterišką orumą, apart akių vartymo daugiau nieko. Sportinis interesas užvirė


Idomi jus. Galbut jis moterimis nesidomi. Kad sypsosi ir akis varto, tai nereiskia, kad flirtuoja. Mano suo irgi buna nasrus prasiepia taip placiai lyg sypsotusi, akis varto ir pats vartosi aukstyn kojom lotuliukas.gif

Gyvenime nieko nereikia specialiai vilioti. Kas tau skirta, pats ateis be jokiu ten pastangu, dar su zabu reikes vaikyti : )))))
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 08 13, 23:59)
Idomi jus. Galbut jis moterimis nesidomi. Kad sypsosi ir akis varto, tai nereiskia, kad flirtuoja. Mano suo irgi buna nasrus prasiepia taip placiai lyg sypsotusi, akis varto ir pats vartosi aukstyn kojom  lotuliukas.gif

Gyvenime nieko nereikia specialiai vilioti. Kas tau skirta, pats ateis be jokiu ten pastangu, dar su zabu reikes vaikyti : )))))

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif va auksiniai žodžiai thumbup.gif
Atsakyti
o aš nepritariu ,kad nieko nereikia daryti. Kaip nieko nedarysi tai gali taip gražiai ant tos taburetės ir prasėdėti ,kaip davatka . Jeigu patinka vyras tai ir griebk jautį už ragų biggrin.gif Moterys įsitikinusios, kad jos vyro pakabinti pirmos negali , tik vyras pirma turi imtis veiksmų. Hm man kažkiek sovietinio pobūdžio pažiūros tongue.gif biggrin.gif Bet kiekvienam savo. Kitos ir sėdės laukdamos smile.gif
Atsakyti
Gal vilioti ir is kailio nertis ir nebutina, bet kazkur kartu nueiti be isipareigojimo (kad ir i parduotuve) - sunkumu nesudaro, o suprasti galima nemazai
Atsakyti