Įkraunama...
Įkraunama...

Privačios mokyklos

QUOTE(Kava&arbata @ 2014 10 05, 19:24)
Nelankau sitos privacios mokyklos, bet prajuokinot.  lotuliukas.gif Jus tik aplankete mokykla, o jau tiek visko zinote ir taip viskam priestaraujate? g.gif Aplankykite ir kitas, gal ir apie jas tiek dau informacijos parasysite  4u.gif (siaip truputi turetu buti geda, nes akivaizdu, kad dirbate sioje mokykloje)
Beje, anglu dalijama klase net valstybineje.



Man juokinga skaityti tokį Jūsų komentarą. Suaugusi (o gal klystu) moteris, o taip rašote.

Prieštaravimų nerašiau, tik neatitimus kitos dalyvės postuose. o kaip ne keista sutapimų ne vienas ir ne du.
Pačios forumo dalyvės parašo informaciją, o kai paklausi mokykloje pasitikrini ir pradeda lyginti, kad rašoma SM ir ką matei bei klausei mokykloje, keisti nesutapimai išlenda. Kyla akivaizdus klausimas kodėl ? g.gif

P.s. anglų kalbos klasė mano vaikų valstybinėje nedalija, nes per mažai vaikų klasėje. dalija tik nuo 21 vaiko.



Papildyta:
Gal kuri forumo dalyvė buvo Taikomųjų mokslų licėjuje ar Šalomo Aleichemo gimnazijoje.

Kokie atsiliepimai, kokius klausimus klausinėjote. Gal girdėjote kokios kitokios informacijos ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tafanel: 07 spalio 2014 - 11:07
QUOTE(tafanel @ 2014 10 07, 12:06)
Man juokinga skaityti tokį Jūsų  komentarą. Suaugusi (o gal klystu)  moteris,  o taip rašote.

Prieštaravimų nerašiau, tik neatitimus kitos dalyvės postuose. o kaip ne keista sutapimų  ne vienas ir ne du.
Pačios forumo dalyvės parašo informaciją, o kai  paklausi mokykloje pasitikrini ir pradeda lyginti, kad rašoma SM ir ką matei bei klausei mokykloje, keisti nesutapimai išlenda.  Kyla akivaizdus klausimas kodėl ? g.gif

P.s. anglų kalbos klasė mano vaikų valstybinėje nedalija, nes per mažai vaikų klasėje. dalija tik nuo 21 vaiko.
Papildyta:
Gal kuri forumo dalyvė buvo Taikomųjų mokslų licėjuje ar Šalomo Aleichemo  gimnazijoje.

Kokie atsiliepimai, kokius klausimus klausinėjote. Gal girdėjote kokios kitokios informacijos ?

Nesinervuokite 4u.gif Kad tai arsiai sakyti, kad kazkas neatitinka - reikia palankyti mokykla. Visi pristato savo mokykla tobulai.

Kiekviena mokykla skirtinga, bet valstybineje dalijami vaikai (geresnes valstybines surenka daugiau vaiku).

Salomo Aleichemo - puiki mokykla, bet turesite mokytis hebraju kalbos ir mineti ju religines sventes.

O siaip Jums puikiai sekasi viska suzinoti per viena apsilankyma, tai kam kitu nuomone (kuri Jums nepatinka)?
Atsakyti
QUOTE(tafanel @ 2014 10 07, 11:06)
Gal kuri forumo dalyvė buvo Taikomųjų mokslų licėjuje ar Šalomo Aleichemo  gimnazijoje.

Kokie atsiliepimai, kokius klausimus klausinėjote. Gal girdėjote kokios kitokios informacijos ?


Tema skirta Meridiano mokyklai.
Dėl minėtų kitų dviejų - naudokitės forumo paieška.
Atsakyti
QUOTE(claries @ 2014 10 07, 13:51)
Tema skirta Meridiano mokyklai.
Dėl minėtų kitų dviejų - naudokitės forumo paieška.

g.gif tema "privacios mokyklos"
Atsakyti
QUOTE(tafanel @ 2014 10 07, 12:06)

Prieštaravimų nerašiau, tik neatitimus kitos dalyvės postuose. o kaip ne keista sutapimų  ne vienas ir ne du.
Pačios forumo dalyvės parašo informaciją...



Ir ką gi jūs pamatėte Flight parašo informacijoje? g.gif Aš matau profilyje, kad ji turi 3 vaikus. Man dabar baisiai įdomu pasidarė, kaip gi jūs identifikavote visų jos vaikų amžių? mastau.gif
Atsakyti
Taip, visos privačios mokyklos save pristato puikiai, nors esu turėjusi ir tokių vizitų, kurie nustebino nemokšiškumu, pristatant savo "prekę". Tačiau labai daug duoda pokalbis gyvai su būsima mokytoja, auklėtoja. Taip pat visada surandu kad ir tolimų pažįstamų tarpe kažką, kurių vaikas lanko vieną ar kitą mokyklą, tuomet labai aiškiai susidėlioji pliusus ir minusus. Juolab žinodamas vaiko galimybes.

Kiekviena privati mokykla turi savų minusų, bet pliusų, manau, vis tik daugiau. Geros valstybinės pradinės labai dabar užkištos, kone po 30 vaikų. Nuo 5 geresnės - panašiai. Tad privačių didelis privalumas tampa mažos klasės. Ypač sunkiau besimokančiam - tai puiki išeitis.

Žydų mokykla puiki, bet teks tikrai priimti 100 proc. tiek jų kultūrą, tiek religiją bei tradicijas. Kam tai nesukelia klausimų, tai tik pirmyn. Jų filosofija vaikų ugdymo klausimais tikrai sektina visiems.

Taikomųjų mokslų licėjus kaip ir Valdorfo mokykla - labai specifinė, reikia tiesiog labai pasitikėti ir tuomet, manau, viskas bus gerai. Svarbiausia nelyginti vaiko pasiekimų su kitomis mokyklomis. Ten orientuota daugiau į vaiko asmenybės ugdymą.

Meridiano mokykla taip pat puiki, daug individualaus dėmesio, bet biški vaikus palepina, kas link rezultatų objektyvumo smile.gif Dėl mokslo lygio sunku ką pasakyti, bet lyginant su Jėzuitais, tikrai silpniau (asmeninė patirtis)

Bet čia dalinuosi tik savo asmeniniais vertinimais, kuriuos susidariau tiek lankydamasi, tiek kalbėdama su lankančiųjų tėvais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvyrce: 08 spalio 2014 - 09:25
QUOTE(elvyrce @ 2014 10 08, 10:13)

Kiekviena privati mokykla turi savų minusų, bet pliusų, manau, vis tik daugiau. Geros valstybinės pradinės labai dabar užkištos, kone po 30 vaikų. Nuo 5 geresnės - panašiai. Tad privačių didelis privalumas tampa mažos klasės.


Taip, tai išties neginčijamas privalumas.
Dėl mokymosi vertinimų, nežinau, ar Meridiano m-kla vaikus "palepina" - aš to nepastebėjau. Matyt, dar priklauso nuo konkretaus pedagogo.

Tobula mokykla, be abejo, neegzistuoja. Bet juk mes, tėvai, visi norime savo vaikams geriausio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elvyrce @ 2014 10 08, 09:13)


Taikomųjų mokslų licėjus kaip ir Valdorfo mokykla - labai specifinė, reikia tiesiog labai pasitikėti ir tuomet, manau, viskas bus gerai. Svarbiausia nelyginti vaiko pasiekimų su kitomis mokyklomis. Ten orientuota daugiau į vaiko asmenybės ugdymą.




Aiškumo dėlei patikslinsiu, kad Taikomųjų mokslų licėjus nieko bendro su Valdorfo ugdymo sistema neturi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(suvi @ 2014 10 08, 11:16)
Aiškumo dėlei patikslinsiu, kad Taikomųjų mokslų licėjus nieko bendro su Valdorfo ugdymo sistema neturi schmoll.gif


drinks_cheers.gif Ir kažkokių labia specifinių dalykų šioje mokykloje nepastebėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tafanel @ 2014 10 01, 07:36)

5. O kai paklausiau šio klausimo, tai pavaduotoja nusijuokė ir paklausė iš kur žinau. Tai papasakojau, kad SM yra taip parašyta. Sake ateis paskaityti.



Ką čia bepridursi blink.gif
Atsakyti
Renkuosi pradiniu privaciu mokyklu prioritetus. Pirmu numeriu Saltinelio, antro turbut net nera g.gif nemazai kitur minusu suskaiciavau. Kas lankote sia mokykla? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Metine. @ 2015 01 12, 20:26)
Renkuosi pradiniu privaciu mokyklu prioritetus. Pirmu numeriu Saltinelio, antro turbut net nera  g.gif nemazai kitur minusu suskaiciavau. Kas lankote sia mokykla? smile.gif


Sveiki. Lanko mano vaikas. Kitais metais mokslus tęsime būtent Šaltinėlyje. Rinkausi tarp Filaretų, Prano Mašioto pradinių mokyklų ir Šaltinėlio. Nulėmė mažos klasės, priežiūra ir dėmesys vaikui, išsimokslinimo kokybė.
Atsakyti