Įkraunama...
Įkraunama...

Jūs ir dabartinis Jūsų draugas?

As tai nesutikciau, kad internetas labai jau thumbup.gif Jau taip pora kartu uzsisokau, kad daugiau schmoll.gif bijau. Geriau akis i aki susipazint, tada sprest, patinka ar ne smile.gif Bet aisku, uzimtom vienishom mamom akis i aki ne visada iseina
Atsakyti
o as susipazinau su busimu vyru, nes kovo 25 vestuves blush2.gif , per draugus. Tiesiog jis buvo drauges vyro bendradarbis. Bet po pirmos pazinties as nieko nesitikejau ir juolab, kad nebuvau as juo begalo suzaveta. Taciau po kokio pusmacio nuo musu pazinties jis gaves mano tel. nr. atakavo SMSais ir skabmuciais. Ir taip viskas po truputi isirutuliavo iki vedybu biggrin.gif beje mes jau kartu gyvenam 2m rolleyes.gif Aisku buna visko, bet namu be dumu nebuna, juk mes turi reiksti savo nuomone ir nevisada jos sutampa. Gal pirmieji metai sunkiausi buvo, kol apsislifavom. Bet jie nebuvo blogi, tiesiog reikejo vienam prie kito prisitaikyti. O dabar gyvenam smagiai ir jau planuojam 2.gif
Atsakyti
Netaa, dziaugiuos uz tave ir sveikinu 4u.gif drinks_cheers.gif clap.gif clap.gif
O as kazkaip noreciau vasara isteket, salcio bijau ax.gif O tau patinka pavasaris? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tagulia @ 2005 02 25, 11:13)
Netaa, dziaugiuos uz tave ir sveikinu  4u.gif  drinks_cheers.gif  clap.gif  clap.gif
O as kazkaip noreciau vasara isteket, salcio bijau  ax.gif O tau patinka pavasaris?  ax.gif

kova bus tik ziedu apsikeitimas bei pavardes pasiemimas laugh.gif , o liepa tuoksimes baznycioje, tiksliau liepos 9d. Tada ir balta suknele ir svente bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip grazu 4u.gif man tai vestuves kaip is fantastikos pasaulio biggrin.gif kazkas nerealaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2005 02 25, 11:21)
kova bus tik ziedu apsikeitimas bei pavardes pasiemimas laugh.gif , o liepa tuoksimes baznycioje, tiksliau liepos 9d. Tada ir balta suknele ir svente bus  mirksiukas.gif


kaip idomiai sugalvojot wub.gif O tai Zagse kaip supratau pasirinkot ta susirasyma be ceremonijos?
Atsakyti
na va, Libra, tu berods klausei ka mes pirma istekinsim - Netaą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tagulia @ 2005 02 25, 11:51)
na va, Libra, tu berods klausei ka mes pirma istekinsim - Netaą  4u.gif


Nu jo, pas mus bus diidele svente 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Taip mes pasirinkom be ceremonijos, kadangi liepa baigiasi mano pasas, tai kad nereiketu bereikalingai darytis sena pavarde, o po to nauja.Todel metrikacijoj dokumentus susitvarkysim kova biggrin.gif Kodel kovo 25d. o todel kad po to Velykos ir as taip sugalvojau, kad galesim per Velykas bent siek tiek vestuves pamineti su tevais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netaa: 25 vasario 2005 - 13:09
Na, mano patirtis internetiniu pazinciu srityje oj kokia didele rolleyes.gif Ir nepasakyciau, kad labai sekminga sad.gif Ataskaita uz 2004 metus: 3 kartus mane mete, ir viena karta gana skaudziai cry.gif 2 kartus paaiskino, kad cia del vaiko, bet tai isgirdau ne per pirma ir ne per antra pasimatyma verysad.gif Rudeni susipazinau su zmogumi, kuris mane kazkodel tai pamilo g.gif blink.gif ir jau esame puse metu kartu... bet... as negaliu atsakyti tuo paciu verysad.gif Stengiausi, tikrai stengiausi, bet man nieko neiseina... po truputi jis mane pradeda erzinti verysad.gif Turbut teks skirtis, bet as taip bijau buti viena cry.gif isivariau sau kruva kompleksu, depresija... tikrai, labai labai bijau vientaves unsure.gif
Atsakyti
PAVASARE > manau, kad internetas cia nekaltas. bet kur kitur susipazinus visko pasitaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2005 02 26, 11:10)
PAVASARE > manau, kad internetas cia nekaltas. bet kur kitur susipazinus visko pasitaiko  mirksiukas.gif


Zinau, kad nekaltas ax.gif Bet jauciuosi tokia purvina schmoll.gif Ir jau bijau nauju pazinciu, bijau vel patiketi, kad viskas bus OK, ir vel isgyventi issiskyrima verysad.gif Kartais ima siutas - kodel kitos susiranda is pirmo ar antro karto savo zmogu, kodel kai kurios nezino, kad yra skausmas ir issiskyrimas sad.gif Zinau, kad negerai galvoju, bet kartais uzeina gili depresija, kad net negaliu girdeti apie draugiu antrasias puses, negaliu matyti laimingu seimu, poru verysad.gif Man taip reikia vyro peties (ir ne tik mirksiukas.gif ) salia, mano berniukui reikia tevisko demesio ir meiles cry.gif
Atsakyti