Įkraunama...
Įkraunama...

Daina mylimąjam per vestuves

QUOTE(elipse @ 2007 04 24, 13:46)
nma taip man lauros ir virgio daina pirmiausia sove i galva, bet ten labai aukstu balsu atliekama, neistemsiu  verysad.gif gal rimtai lino ir simonos meiles upe, bet ji irgii gana aukstu balsu reikalauja  verysad.gif

Man tai lengvai dainuojasi ta Lauros ir Virgiaus daina g.gif Pats tas.Ir zodziu daug mokintis nereikia.Man tai superine ta dainele wub.gif
Atsakyti
o man asmenishkai patiktu Lemon Joy daina mylet tave taip beprotishka ir keista..lb romantishka daina...tik ar ne geraiu sumoketi truputuka daugiau muzikantams ir kad jie ishmoke (ar ish lapo) padainuotu daina tavo nuotakai...
Atsakyti
QUOTE(bambyte @ 2007 04 24, 14:41)
o man asmenishkai patiktu Lemon Joy daina mylet tave taip beprotishka ir keista..lb romantishka daina...tik ar ne geraiu sumoketi truputuka daugiau muzikantams ir kad jie ishmoke (ar ish lapo) padainuotu daina tavo nuotakai...



as pati tai nelabai kaip ja sudainuociau g.gif
Atsakyti
man asmeniškai, tai ir Simonos daina "meilės upė" atrodo būtų super tokia proga thumbup.gif jai per aukšta, juk muzikantas gali nuleisti tonaciją ir bus viskas ok thumbup.gif
Atsakyti
aciu cool.gif
Atsakyti
Lauros ir Virgio daina labai super thumbup.gif ir jeigu dar dueta padaryti tai is vis fantastika, bet tikrai reiketu kazkaip su muzikantais derinti kad graziai padainuotumet.
Man dar patinka Dzordanos - as tave myliu galbut stipriau, galbut stipriau nei tu mane myli...
Atsakyti
na duetus turiu atmesti, nes dainuoti noriu viena pati, tai jaunaujam turi buti staigmena 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Kaip tik uzejau ten kur reikia, as taip pat galvoju dainuoti, ir man labai patinka Starosaites daina "Leisk man". O apie Lauros ir Virgiaus daina taip pat buvau pagalvojusi, bet cia jau reiketu dvieju zmoniu. Zinau, kad man staigmena kazkokia taip pat ruosia MB, todel nenoriu atsilikti. Reikia ir man pasistengti, tik nzn kaip bus su balsu, gal labai drebes doh.gif
Atsakyti
elipse, ar gavai dainas, kurias tau siunciau el pastu ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deivita @ 2007 04 28, 19:03)
Kaip tik uzejau ten kur reikia, as taip pat galvoju dainuoti, ir man labai patinka Starosaites daina "Leisk man". O apie Lauros ir Virgiaus daina taip pat buvau pagalvojusi, bet cia jau reiketu dvieju zmoniu. Zinau, kad man staigmena kazkokia taip pat ruosia MB, todel nenoriu atsilikti. Reikia ir man pasistengti, tik nzn kaip bus su balsu, gal labai drebes  doh.gif

Mes su MB nusprendeme likti prie savo idejos ir ja sudainuoti rolleyes.gif Sumastem jau seniai,o mokintis tik neseniai pradesime,kaip kvaileliai doh.gif Bet daina nesunki,gal gausis neblogai.
O jus ruoskites ruoskites mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kimixnora @ 2007 05 02, 09:16)
elipse, ar gavai dainas, kurias tau siunciau  el pastu ?  unsure.gif



aga, gavau.aciu labai labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 05 02, 12:33)
Mes su MB nusprendeme likti prie savo idejos ir ja sudainuoti rolleyes.gif Sumastem jau seniai,o mokintis tik neseniai pradesime,kaip kvaileliai doh.gif Bet daina nesunki,gal gausis neblogai.
O jus ruoskites ruoskites mirksiukas.gif


nezinau kas dainuoja, bet savaitgali isgirdau ta daina per radija man rodos dangieciu perdainuota...labai patiko man ji melodija istrigo labai...
Dainos istrauka yra tokia, manau daug kas zinos:
Mano meile del taves as perplauksiu visas upes...ir t.t.
man ji labai patiko, tik mano balselis tai geriau jau jokio man rodos....
bet siaip ideja padainuoti savo jaunikiui thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti