Įkraunama...
Įkraunama...

Antras gimdymas po Cezario

Lauroone, o kodel tau planinis CP ?
Bluebeel supratau, bet vistiek prancuziskas CP manau skiriasi nuo lietuvisko CP. Ot gerai pasakiau biggrin.gif
Atsakyti
sveikos matytės,

ir aš pirmąjį savo vaiką prieš 6 m. pagimdžiau atlikus cp. iškankino mane tada daugiau nei 12 val.(nesidariau tada jokio epidūrio), bet vistiek išoperavo. man tas gimdymas buvo žiaurus, nemačiau aš jo tik gimusio, kitą parą jo man irgi neatnešdavo, nes vaikiukui buvo traumuota galvelė. be to ir pati visai neturėjau jėgų juo rūpintis. antrą vaikiuką pagimdžiau pati, jam beveik 2 mėn. kadangi pas mane jokios veiklos nebuvo, tai 41 sav. iš pat ryto paguldė, nuleido vandenis ir po truputį pradėjo skatint. palaipsniui vis didino skatinamųjų dozę. kai pradėjau jausti stiprius sąrėmius, padarė epirūrį. sūnelis gimė tik pusę 12 nakties. antro gimdymo tikrai neprisimenu kaip baisiausio košmoro, kaip buvo su pirmuoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milda_Milda @ 2010 08 03, 13:47)
Lauroone, o kodel tau planinis CP ?


Neseniai rasiau cia savo istorija mirksiukas.gif
Sprendima siaip teko priimti man paciai - daktaras tik pasake visus uz ir pries.. Randas pradejes ploneti ir mazdaug nuo nestumo vidurio vis "pasiskusdavau", kad skauda rando vietoje, pasidare labai jautrus, o kartais jausmas toks, kad su peiliu ten kas pjauna..
Daktaras sake, cia grynai mano apsisprendimas ir atsakomybe, nes jeigu noriu bandyti naturaliai - pades ir priziures kiek gali, bet jeigu ka - extrinis CP.. As daug galvojus ir su vyru pasitarus nusprendziau, kad extra nenoriu daugiau.. per daug streso, skubos ir nezinios, nes jis bus daromas kai iskils gresme mano ar sunelio sveikatai.. sito tikrai noriu isvengti schmoll.gif Tad parinkom data keliomis dienomis anksciau ir dabar ramiau ant sirdies smile.gif

Tiesa, yra vienintele galimybe paciai pagimdyti, tai - nuvaziuoti i ligonine prasidejus naturaliai veiklai ir jau su dideliu atsidarymu (del saremiu ar nubegusiu vandenu).. kol kas viltis dar islieka rolleyes.gif
Atsakyti
Ir man rugpjūčio 11 d. planinis CP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2010 08 02, 23:37)
isverkiau visas asaras, issinervavau iki begalybes, o ka daryt/
jauciuos kaip gavus bilieta i skerdykla, karocia nelaiminga as siom dienom  verysad.gif  verysad.gif


baaaaaik. juk nenuėjai ir prie ligoninės durų neverkei "darykit man CP". reikia tai reikia. aš va antrą apturėjau, ir gyva esu biggrin.gif reikėjo tai reikėjo, vardan savo ir lėliuko sveikatos. aš asmeniškai jau operaciją ir pamiršau smile.gif
Atsakyti
Man pirmasis buvo extra cezaris, nubėgo žali vandenys, labai norėjau gimdyti pati, todėl labai pergyvenau, kai pasakė kad darys cezarį.
Antras taip pat cezaris, dėl kritusių vaiko širdies tonų paguldė į ligoninę, apsisprendimui turėjau tik vieną naktį, bet pati drąsiai pasiryžau operacijai, o po visko daktarė atėjus pasakė, kad vaiko virkštelė buvo ant kaktos susisukus ir kai vaikas nusileisdavo, ją prispausdavo, tuomet deguonies negaudavoir bet kuriuo atveju pasibaigtų tuo pačiu, todėl dabar džiaugiuosi, kad nelaukiau natūralios veiklos ir turiu nuostabius sveikus vaikus smile.gif
Atsakyti
Man prie 5 metus planini CP KMUK dare, tai ir ant krutines padejo ir isbuciuoti leido... Aisku savo rankomis paimti neleido, o ir negalejau, nes vamzdeliais apraizgyta buvau, i vena kateteriai istatyti ir pan., bet labai malonus personalas buvo, pacios sesutes atnese, ant krutines padejo, palaike, prie veido priglaude ir dar tarstelejo - na na mamyte nesikuklinkit, nesivarzykit, galit ir pabuciuoti ir apsiverkti, sako, asaras jums nusluostysim. Manau, kad tai priklauso nuo personalo.
Atsakyti
Na, kaip minejau man planinis rugpjucio 25 d., bet vakar akusere apziurejus pasake, kad veikla vyksta.. tai vis dar neprarandu vilties i ligonine nuvaziuoti su kokiu 7 cm atsidarymu ir pagimdyti paciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauroone @ 2010 08 05, 21:06)
Na, kaip minejau man planinis rugpjucio 25 d., bet vakar akusere apziurejus pasake, kad veikla vyksta.. tai vis dar neprarandu vilties i ligonine nuvaziuoti su kokiu 7 cm atsidarymu ir pagimdyti paciai  biggrin.gif


Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle.vb @ 2010 08 04, 15:39)
Man pirmasis buvo extra cezaris, nubėgo žali vandenys, labai norėjau gimdyti pati, todėl labai pergyvenau, kai pasakė kad darys cezarį.
Antras taip pat cezaris, dėl kritusių vaiko širdies tonų paguldė į ligoninę, apsisprendimui turėjau tik vieną naktį, bet pati drąsiai pasiryžau operacijai, o po visko daktarė atėjus pasakė, kad vaiko virkštelė buvo ant kaktos susisukus ir kai vaikas nusileisdavo, ją prispausdavo, tuomet deguonies negaudavoir bet kuriuo atveju pasibaigtų tuo pačiu, todėl dabar džiaugiuosi, kad nelaukiau natūralios veiklos ir turiu nuostabius sveikus vaikus smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
na as turejau cezary, tai uzkart po to pasake, jei dar bsu vaikeliu kada, tai bus cezaris, be galimybes rinktis.. unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2010 08 10, 13:18)
na as turejau cezary, tai uzkart po to pasake, jei dar bsu vaikeliu kada, tai bus cezaris, be galimybes rinktis.. unsure.gif  verysad.gif

Netiesa mirksiukas.gif Aš antrąjį gimdžiau pati po cp. Tiesa, ne visuose miestuose leidžia pačioms gimdyt po cp. Gyvenu mažam miestuke ir daktarė iškart perspėjo, kad jei norėsiu gimdyt pati, tai teks važiuot kitur.
Atsakyti