Įkraunama...
Įkraunama...

Antras gimdymas po Cezario

QUOTE(Kiizu @ 2012 09 02, 08:51)
kaip as tikiuosi kad man leis po 1 ir 4 men paciai pabandyt....

Parodykit nora ir leis.
Atsakyti
Esu po pirmojo cezario,antrą pagimdžiau pati,bet tik atvykus į ligoninę manęs kelis kartus visi klausė ar būsiu operuojama.Kadangi nesuvokiau iš karto,kad tai mano pačios pasirinkimas,ir kai jau užsimaniau operacijos-tapo per vėlu,pati pagimdžiau.Tik palatoje ne tik gydytojas su akušere buvo,vistik viskas galėjo baigtis labai liūnai.Aišku komplikacijų buvo.Jei galėčiau atsukti laiką atgal,rinkčiausi operaciją,nes po cezario atsigavau lengviau nei po natūralaus gimdymo.
Atsakyti
QUOTE(eLBė @ 2012 09 03, 13:49)
Parodykit nora ir leis.

nora parodziau,bet neleidzia:) sake net termino neduos sulaukt,nes itaria rando nepakankamuma ir nelinki gimdos plysimo,gaila,bet nu ka padarysi
Atsakyti
gal kuri zinote ka reiskia trumpinys P.C ???
"rekomenduojama gimdyti P.C." o kalbejo apie gimdyma paciai g.gif
Atsakyti
sveikos,turejau ginekologine operacija (liko 3randai),daktarai del tu paciu bedu ,sako kad reikia kuo greiciau gimdyti.Vaikelio noriu,bet baime didesne uz viska.....nes operacija buvo nepilnai pries metus,visi skausmai dar atrodo dabar juntami.Ir vis galvoju apie savo noru pasirenkama CP ,nes pati manau negaleciau isgimdyti. Ar bandyti rizikuoti? kaip vaikelis po CP ? ir vel randai ,o apie tuos "plysimus" tai isviso kiek prisiurpino.
Toks galvos skausmas CP ar naturalus gimdymas....man 21m.
Atsakyti
QUOTE(ShihTzu @ 2012 10 02, 21:24)
sveikos,turejau ginekologine operacija (liko 3randai),daktarai del tu paciu bedu ,sako kad reikia kuo greiciau gimdyti.Vaikelio noriu,bet baime didesne uz viska.....nes operacija buvo nepilnai pries metus,visi skausmai dar atrodo dabar juntami.Ir vis galvoju apie savo noru pasirenkama CP ,nes pati manau negaleciau isgimdyti. Ar bandyti rizikuoti? kaip vaikelis po CP ? ir vel randai ,o apie tuos "plysimus" tai isviso kiek prisiurpino.
Toks galvos skausmas CP ar naturalus gimdymas....man 21m.


Jusu vietoj butu galimybe- rinkciausi naturalu,bet abejoju kad po operaciju leis,pasitarkite su gydytoju is pradziu ka sakys,kam prisigalvot...
Atsakyti
Atsakau i temos klausima - taip biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif tokia situacija kad pirmas gimdymas buvo CP... 2005 metais. dabar vel laukiuosi bet esu UK ir kai paklause kaip buvo pjauta gimda nezinojau ka atsakyt (pasirodo ja buna kad pjauna ne horizontaliai kaip virsutinis randas kad lieka o vertikaliai)...taigi jei suzinosiu kad pas mane buvo pjauta vertikaliai bus jau dabar paskirtas planinis cp be jokiu kalbu...kas nors gal buvot susidures su tokia situacija?
Atsakyti
QUOTE(Rutca @ 2012 11 15, 22:48)
sveikos 4u.gif tokia situacija kad pirmas gimdymas buvo CP... 2005 metais. dabar vel laukiuosi bet esu UK ir kai paklause kaip buvo pjauta gimda nezinojau ka atsakyt (pasirodo ja buna kad pjauna ne horizontaliai kaip virsutinis randas kad lieka o vertikaliai)...taigi jei suzinosiu kad pas mane buvo pjauta vertikaliai bus jau dabar paskirtas planinis cp be jokiu kalbu...kas nors gal buvot susidures su tokia situacija?

As savo gydytojo po CP klausiau del to , koks randas yra viduje ar vertikalus, ar horizontalus, tai sake kad horizontalus smile.gif. Kazkada skaciau, kad vertikalius daro tik isskirtiniais atvejais, kai kazkas tikrai negerai ir reikia labai labai skubeti (nors paparastai nuo odos prapjovimo iki vaiko isimimo praeina apie 15 min.)
Gal prisimenat pas gimdete 2005? pabandykit pas gydytoja pasidometi, manau jei buvo darytas vertikalus pjuvis, turetu atsiminti, kaip isivaizduoju tai nera kasdienybe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutca @ 2012 11 15, 21:48)
sveikos 4u.gif tokia situacija kad pirmas gimdymas buvo CP... 2005 metais. dabar vel laukiuosi bet esu UK ir kai paklause kaip buvo pjauta gimda nezinojau ka atsakyt (pasirodo ja buna kad pjauna ne horizontaliai kaip virsutinis randas kad lieka o vertikaliai)...taigi jei suzinosiu kad pas mane buvo pjauta vertikaliai bus jau dabar paskirtas planinis cp be jokiu kalbu...kas nors gal buvot susidures su tokia situacija?

Rando būklę kažkiek galima įvertinti per echo, ar Jums nedarė? ax.gif Teko skaityt, kad esant vertikaliam pjūviui gimdos plyšimo rizika didesnė - per mažai tokių atvejų, kad galima būtų gauti patikimą statistinę informaciją, tačiau spėjama, kad ji yra 2,2-14 proc. (esant horizontaliam pjūviui - 0,09-0,22 proc.). Bet sprendimas turėtų būti Jūsų, vis vien gi pasirašinėsit, kad sutinkat su planiniu, jei ką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ejau_pro_sali @ 2012 11 19, 14:25)
As savo gydytojo po CP klausiau del to , koks randas yra viduje ar vertikalus, ar horizontalus, tai sake  kad horizontalus smile.gif.  Kazkada skaciau, kad vertikalius daro tik isskirtiniais atvejais, kai kazkas tikrai negerai ir reikia labai labai skubeti (nors paparastai nuo odos prapjovimo iki vaiko isimimo praeina apie 15 min.)
Gal prisimenat pas gimdete 2005? pabandykit pas gydytoja pasidometi, manau jei buvo darytas vertikalus pjuvis, turetu atsiminti, kaip isivaizduoju tai nera kasdienybe  4u.gif

beda ta kad as ne LT....operavo ne gimtajam mano mieste...siusti tevus i kita miesta ieskot kas operavo irgi kazin ar verta....kiek pavyko suzinot tai medicininam israse nieko nera pamineta kad butu kazkas ypatingo...tad galiu daryt prielaida kad man kaip ir didziajai daugumai operavo iprastiniu budu....aciu uz patirties pasidalijima 4u.gif

QUOTE(pandorita @ 2012 11 19, 15:08)
Rando būklę kažkiek galima įvertinti per echo, ar Jums nedarė?  ax.gif Teko skaityt, kad esant vertikaliam pjūviui gimdos plyšimo rizika didesnė - per mažai tokių atvejų, kad galima būtų gauti patikimą statistinę informaciją, tačiau spėjama, kad ji yra 2,2-14 proc. (esant horizontaliam pjūviui - 0,09-0,22 proc.). Bet sprendimas turėtų būti Jūsų, vis vien gi pasirašinėsit, kad sutinkat su planiniu, jei ką  ax.gif

jau dvi echoskopijas dare bet apie randa niekas nieko net neuzsimine g.gif reikes pabandyt uzklaust kai darys sekanti karta ax.gif na taip turbut kad galutini sprendima as ir tureciau pasakyt bet kazkaip niekada nepagalvojau kad galeciau priestaraut gydytojui, juk tai jo kompetencija...bet kaip sakiau is to ka pavyko suzinot turbut taip anksti sio sprendimo ir nebeteks priimt...nebent gimdymo metu kazkas nutiktu....
Atsakyti
QUOTE(Rutca @ 2012 11 25, 15:51)
beda ta kad as ne LT....operavo ne gimtajam mano mieste...siusti tevus i kita miesta ieskot kas operavo irgi kazin ar verta....kiek pavyko suzinot tai medicininam israse nieko nera pamineta kad butu kazkas ypatingo...tad galiu daryt prielaida kad man kaip ir didziajai daugumai operavo iprastiniu budu....aciu uz patirties pasidalijima 4u.gif
jau dvi echoskopijas dare bet apie randa niekas nieko net neuzsimine g.gif reikes pabandyt uzklaust kai darys sekanti karta ax.gif na taip turbut kad galutini sprendima as ir tureciau pasakyt bet kazkaip niekada nepagalvojau kad galeciau priestaraut gydytojui, juk tai jo kompetencija...bet kaip sakiau is to ka pavyko suzinot turbut taip anksti sio sprendimo ir nebeteks priimt...nebent gimdymo metu kazkas nutiktu....

Pabandykit užklaust per echoskopiją apie rando būklę 4u.gif (man irgi dažniausiai pasakoja apie leliuką, bet pati užklausiu apie randą, kaklelį, vandenis ar dar kažką, kas domina). Dar toks dalykas - po operacijos turėjot gauti išrašą, pabandykit prisimint, gal pavyko jį išsaugoti? Norisi tikėti, kad neturit to vertikalaus pjūvio, kitaip juk būtų medikai tai akcentavę ir išliktų atminty tokia detalė.
Atsakyti