Įkraunama...
Įkraunama...

Buvusios sportininkės

QUOTE(groom @ 2005 01 03, 21:57)
Muliarciko specializante.O tu ka irgi KKI baigiai?PAs koki treneri treniravaisi?


aš irgi baigiau lkka,o muliarčiką laaabai gerai atsimenu,tai vienas iš dėstytojų pro kuriuos "taip lengvai neprasmuksi" biggrin.gif kas baigė akademiją jį dar ilgai atsimena biggrin.gif
bet šiaip jis maladec thumbup.gif
akademijoj aš nesitreniravau,šiaip 12 metų lankiau dziudo,per tą laiką pakeičiau daug trenerių,nelabai turbūt juos pažinosi
Atsakyti
Sveikos aš taip pat sportavau 14 metų žaidžiau rankinį.Paskutiniais metais mokiaus VPU ir Žaidžiau Eglėj-Šviesoj...Šiaip metus sportus pradėjau ir svorį mest,gal raumenų per daug buvo doh.gif ,po gimdymo net nepriaugau nereikalingo svorio,nors bijojau to labai.Dažnai sakoma kai meti sportus sustorėji schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE($kristina$ @ 2005 01 03, 22:19)
aš irgi baigiau lkka,o muliarčiką laaabai gerai atsimenu,tai vienas iš dėstytojų pro kuriuos "taip lengvai neprasmuksi"  biggrin.gif  kas baigė akademiją jį dar ilgai atsimena  biggrin.gif
bet šiaip jis maladec  thumbup.gif
akademijoj aš nesitreniravau,šiaip 12 metų lankiau dziudo,per tą laiką pakeičiau daug trenerių,nelabai turbūt juos pažinosi


Oi su Muliarciku tai as pykdavausi.Mano specelizacija buvo lengvoji o jis man deste lengvaja.Oi kaip uzknisdavo...grrrrr
Na o dziudo tai as pazinojau viena panele renata tokia...ji gerai vare dziudo...neatsimenu pavardes bet keliaudavo po visa pasauli oi...
Atsakyti
QUOTE(buzuka @ 2005 01 04, 21:41)
Sveikos aš taip pat sportavau 14 metų žaidžiau rankinį.Paskutiniais metais mokiaus VPU ir Žaidžiau Eglėj-Šviesoj...Šiaip metus sportus pradėjau ir svorį mest,gal raumenų per daug buvo doh.gif ,po gimdymo net nepriaugau nereikalingo svorio,nors bijojau to labai.Dažnai sakoma kai meti sportus sustorėji schmoll.gif

O rankini tai as daugiau rankininku pazinojau nei rankininkiu.As labai daug pazystu rankininku ir Lusies ir granito.Bet dabar dauguma isvazinejo i Ispanijas,Italijas,bet su kai kuriais rankininkais as dar palaikau rysius.O rankininkiu tai tik is Vilniaus sporto mokyklos pazinojau.
Atsakyti
groom,gal prisiminsi renatos pavardę ar iš kokio miesto? ir maždaug kokio amžiaus,gal ir aš pažinosiu.nes jei kaip sakai "gerai varė" biggrin.gif tai tikrai tirėčiau pažinoti..ir beje maždaug kokiai svorio kategorijai priklausė? (nors apytiksliai)
Atsakyti
QUOTE(groom @ 2005 01 05, 22:25)
Oi su Muliarciku tai as pykdavausi.Mano specelizacija buvo lengvoji o jis man deste lengvaja.Oi kaip uzknisdavo...grrrrr



beje,o žinai,kad jis jau nebedirba lkka? dar kai aš mokiausi tai jis buvo ir pedagoginio fakulteto dekanas smartass.gif cool.gif
žinai,kad ir koks jis bebuvo tada kai mokiausi,bet bent apie vieną dėstytoja yra ką prisiminti,maladec thumbup.gif ir svarbu,kad sąžiningas.
o dabar jau nebedirba akademijoj,dabar terorizuoja policijos akademijos studentus biggrin.gif
cool.gif
Atsakyti
Sveikutes,ir as prisijungsiu.As 11metu zaidziau lauko tenisa.Buvau savo metu Lietuvos cempione,Lietuvos rinktines nare.Labai daug teko zaist uzsienyje.Meciau,nes parupo bernai blush-anim-cl.gif ir tenisas nuejo i antra plana.Dabar dar pajuokauju vyrui,kad viskas per ji,tik per ji biggrin.gif Turejau labai grazu kuna,stangrus,su ne per dideliais raumenim,visada ruda,nes po tris treniruotes vasara lauke.Kai pagimdziau,kunas zinoma pasikeite,bet labai nesustorejau,tik dingo raumenukai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(buzuka @ 2005 01 04, 21:41)
Sveikos aš taip pat sportavau 14 metų žaidžiau rankinį.Paskutiniais metais mokiaus VPU ir Žaidžiau Eglėj-Šviesoj...Šiaip metus sportus pradėjau ir svorį mest,gal raumenų per daug buvo doh.gif ,po gimdymo net nepriaugau nereikalingo svorio,nors bijojau to labai.Dažnai sakoma kai meti sportus sustorėji schmoll.gif



Buzuka, gal tu pazysti Asta?Dabar pamirsau pavarde, bet ji lygtais irgi Eglei -Sviesoj zaidzia. Ji is Taurages.


Atsakyti
Sveikutes,
as taip pat sportavau. Saka Lengvoji atletika, buvau metike biggrin.gif Mokausi LKKA, bet nespejau pabaigti isvaziavau sportuoti ir mokytis i Dalasa, TX.


Atsakyti
JEI aSTA DABAR ŽAIDŽIA TOJ KOMANDOJ,TAI NEPAŽYSTU,NES AŠ JAU NEBESPORTUOJU 3 METUS,0 TAIS LAIKAIS TOKIOS NEBUVO
Atsakyti
QUOTE($kristina$ @ 2005 01 05, 22:36)
beje,o žinai,kad jis jau nebedirba lkka? dar kai aš mokiausi tai jis buvo ir pedagoginio fakulteto dekanas  smartass.gif  cool.gif
žinai,kad ir koks jis bebuvo tada kai mokiausi,bet bent apie vieną dėstytoja yra ką prisiminti,maladec  thumbup.gif  ir svarbu,kad sąžiningas.
o dabar jau nebedirba akademijoj,dabar terorizuoja policijos akademijos studentus  biggrin.gif
cool.gif

ohmy.gif nu nezinojau,geras...oi jis gerulis buvo...mane juodai terorizavo...grrrr.Na bet maladies budavo ,,,,
O Renata buvo man atrodo is Panevezio .Jianai sporto viesbuti kaune gyveno gal 50 kg kategorijoje.Tokia trumpuciais plaukais.Dar Kaune dabar jinai kaskokiam klube treniruojasi(treniravosi)...nezinau ka dabar daro.Kai prisiminsiu pavarde pasakysiu.
Atsakyti
QUOTE(Dzineru @ 2005 01 06, 01:54)
Sveikutes,
as taip pat sportavau. Saka Lengvoji atletika, buvau metike biggrin.gif Mokausi LKKA, bet nespejau pabaigti isvaziavau sportuoti ir mokytis i Dalasa, TX.

Na tai sakai isvaziavai i dalas TX.Ir kaip sekasi ar sportuoji Dalase??? tongue.gif
Atsakyti