Įkraunama...
Įkraunama...

Buvusios sportininkės

QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 05 16, 11:40)
Tai kur dingo visos sportinykės? Katinai papjovė?  unsure.gif


Isejo dirbti mamomis lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena,
Noreciau pasiteirauti, gal Kaune kur renkasi tinklininkes pasizaisti?Ir ar butu galima prisijungti pasportuoti:)
Esu ex tinklininke ir kazkaip kilo noras atgaivinti senus igudziu:)
Atsakyti
Sveikos panos norėčiau pasiklausti tokio klausimo čia gal ir neaitema žiūriu čia jus visos sportinikias tai gal atsakysit man į klausimą tokį idomu norėčiau sportuoti lengvaja atletika,bet jau 18m ir tūrbūt niekas manes neapriimsi ir gailiuosi kur buvau ankščiau.? tongue.gif tongue.gif ir svarbiausia,kad ūgį turiu ir pražopsiojau savo jaunystę ir vaikyste.
Atsakyti
QUOTE(karolina18 @ 2007 09 21, 20:59)
Sveikos panos norėčiau pasiklausti tokio klausimo čia gal ir neaitema žiūriu čia jus visos sportinikias tai gal atsakysit man į klausimą tokį idomu norėčiau sportuoti lengvaja atletika,bet jau 18m ir tūrbūt niekas manes neapriimsi ir gailiuosi kur buvau ankščiau.? tongue.gif  tongue.gif ir svarbiausia,kad ūgį turiu ir pražopsiojau savo jaunystę ir vaikyste.

Sportuoti niekas nedraudžia, profesionale tapti gal jau ir vėloka. Pati kažkada sportavau, bet dagiau kaip mėgėja, ne profesionalė.
Atsakyti
Прочитала и чувство такое, что мало НАС- профи unsure.gif
НУ МЫ ЖИВЫ И ЕЩЕ МОЖЕМ ТРЯХНУТЬ СТАРИНОЙ ax.gif 4u.gif

ВОТ Я ФЕХТОВАЛЬЩИЦА- НОЖОМ В ГЛАЗ ПОПАДУ- ВРАГУ, В МИНИ ФУТБОЛ -СЫГРАЮ lotuliukas.gif В ДРАКЕ- ВЫБЬЮ ЧЕЛЮСТЬ 4u.gif
И ВОТ ВСЕ ДУМАЮ - КАК ПОДДЕРЖАТЬ ФОРМУ g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šiaurė: 05 gruodžio 2007 - 02:46
O ar yra buvusiu ar esamų ilga nuotolinių bėgikių? ax.gif (10km)
Atsakyti
sveikutes, as tik dabar atradau sita temele,bet ziuriu,kad jin jau kaip ir "mirus" sportinineks dingo kazkur is ekrano biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai gaivinam gaivinam biggrin.gif

Aš 12 metų profesionaliai sportavau... Buvau plaukike blush2.gif Daug šalių su plaukimu aplankiau. Šiaip dabar po gimdymo nemažai priaugau ir zarazos kg nenori manęs palikti, bet apie baseiną nė sapnuot nenoriu schmoll.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti