Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų ir krikštatėvių apranga

QUOTE(Ele @ 2005 08 08, 16:38)
Patarkit, ar gali krikšto mama būti su kelnėmis? Neturiu nei suknelės, nei sijono sad.gif

schmoll.gif man atrodo visiškai nesvarbu, kuo bus apsirengusi krikšto mama.
Atsakyti
Kai rinkausi drabužius krikštynoms pagrindinis kriterijus buvo, kad galėčiau lakstyt paskui tuos savo teroristus biggrin.gif tai ėjau su kelnių kostiumėliu (buvo žiema ir gan šalta, tai švarkas labai gerai buvo) - pasipuošus, bet kartu ir ne per daug - jokiu ten nuomotų suknelių ar nuogų nugarų
Atsakyti
Svarbu, kad būtų tvarkinga ir ne vulgaru, o jau kelnes ar sijoną rinktis, tai kiekvieno asmeninis reikalas.
Atsakyti
tikrai nesvarbu, bet man graziau su suknele.
Atsakyti
QUOTE(bog @ 2005 10 06, 15:24)
pagal baznycios etiketa i baznycia patartina ateiti su sijonu iki keliu arba ilgesni (ne miniaka) ir neapnuogintais peciais. tikrai ne karta esu girdejusi, kad i Vatikana bent jau anksciau neileisdavo su sortais ir bluskutem be rankoviu, kalba eina apie moteris, visos ieskodavo skraisciu kuo apsigaubti. taciau viskas moderneja, ir baznycia tame tarpe, todel niekas jums nepriekaistaus jei ateisite su kelnem ar issinuoginusi.
o sviesiai rengtis kriksto tevams patartina del simbolines prasmes, nes pats kriksto sakramentas yra gimtosios nuodemes panaikinimas, sviesi spalva simbolizuoja nekaltuma, pvz. jei krikstytusi suauges zmogus jam butu atleistos visos nuodemes iki tos dienos. beje mes busim kriksto tevais ir patys prieisim ispazinties, kad visi be nuodemiu butumem  smile.gif


Beveik visos vestuvines sukneles yra su apnuogintais peciais (svelniai tariant). Bet del to dar nei vienas kunigas is baznycios neisvijo, taigi siulau rengtis tuo, kad bus prie sirdies.
Atsakyti
Mes susitarem , busim su vakarinem suknelem ( as - mama, ir namo princeses krikstamote)
Mes gyvenome prie pat baznycios , tai pro langa daznai matau vestuves ir krikstinas , tai daud graziau atrodo su vakariniais rubais negu paprastai apsirenge.
Atsakyti
Vasarą krikštysim savo sūnelį ir iškilo toks klausimas -ką rengtis??? Ar kokia progine suknele ar kostiumėliu ir pan.

Pasidalinkite savo patirtimi 4u.gif

Ačiū
Atsakyti
va va, man irgi sis klausimas iskilo.. g.gif bent jau planuoju turbut detis puosnesni sijona ir palaidine kokia.. rolleyes.gif kadangi svente bus svenciama nedideliame artimuju rate, tai nelabai noriu kazka mandriau rengtis blush2.gif tik dar teks sumastyti kuom vyra aprengti ir dukra.. doh.gif
Atsakyti
1. renkitės pagal orą
2. renkitės patogiai, nes vaikutį reikės laikyti, o su vakarine suknele tikrai bus sunku su vaikučiu ant rankų
Atsakyti
Niu as tai vakarines sukneles tikrai nedevesiu - ir del nepatogumo, ir siaip... g.gif svesim ne namie, tad sventiskiau tikrai reikes atrodyt. matyt, pirksiu koki kostiumeli vasariska, nes ir daugiau progu sia vasara nusimato. tai nuomot, mano galva, neapsimoka unsure.gif
Man svarbiausia, kad mano pupa graziai atrodytu. sunelis sventinius rubelius turi, gal tik marskinukus reikes naujus nupirkti. vyras kostiuma nauja irgi turi, tik marskiniu reikia ir batu nauju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2007 04 23, 08:58)
1. renkitės pagal orą
2. renkitės patogiai, nes vaikutį reikės laikyti, o su vakarine suknele tikrai bus sunku su vaikučiu ant rankų


būtent drinks_cheers.gif
Aš planavau vakarine suknia rengtis, bet kai taip atšalo oras, tai permasčiau ir rengiausi kostiumeliu kelnės + švarkas.
Džiaugiuosi, kad nesirengiau vakarine suknia, nes ir sušalusi būčiau ir neįsikomponavus į svečių burį būčiau lotuliukas.gif

Atsakyti
Kadangi krikstynos buvo vasara, tai rengiausi vasariska suknute puosnia, vyras buvo su kostiuminem kelnem ir marskiniais, taip pat ir krikstatevis, o kriksto mama su sijonu ir bliuskele visai paprastai smile.gif
Atsakyti