Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų ir krikštatėvių apranga

juk galima paprastus kostiumėlius, o ant jų kokią puošnę sagę, ar skarelę
Atsakyti
Aš vilkėjau išeiginę raudoną nesigalamžančios medžiagos suknelę. Vyras Šviesias kostiumines kelnes (juk reik dar nors kartą panaudot vestuvinį kostiumą lotuliukas.gif ) ir marškinius trumpom rankovėm - dailūs, paprasti. Krikštatėviai kaip susitarę, nors taip nebuvo, apsirengė baltai. Krikšto mama vilkėjo baltą kostiumėlę panašios į džinsą medžiagos, o krikšto tėvas baltas kelnes bei baltus marškinius juodais kringeliais pamargintus.
taikėm pagal orą. Krikštijom liepą, diena buvo tikrai šilta.
Atsakyti
Jau visai nebežinau ką rengtis blush2.gif Paskaičiau ir galvoju kaip tik turiu net kelis gražius kostiumėlius, bet nei į vieną netelpu blush2.gif Pirkt - visai neapsimoka, nes tikiuos sukust, o išsinuomot - jaučiu, kad nelabai schmoll.gif Kiek skambinau - tik suknelės blink.gif Su suknele irgi nekas išeina, kadangi maitinu, tai turi patogiai atsisegt - tada lieka tik chalatas doh.gif
Atsakyti
Gegužės viduryje krikštysim dukrytę, aš nusipirkau pilką sirafaną ir baltą puošnią bliuskutę, o vyrui lininį šaką ir panašios spalvos kelnes. Manau, kad atrodysim ir paprastai ir pasipuošę, o be to šiuos rūbus galėsim apsirengti ir šiaip mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai juoda spalva nepatinka. musu kriksto mama rengsis juoda suknele, man tai nesinori- gal ji ir lieknesne atrodys, bet cia gi ne vaiko laidotuves, o krikstynos.
Atsakyti
QUOTE(neringaa @ 2007 05 18, 21:06)
man tai juoda spalva nepatinka. musu kriksto mama rengsis juoda suknele, man tai nesinori- gal ji ir lieknesne atrodys, bet cia gi ne vaiko laidotuves, o krikstynos.


juoda spalva -ne vien laidotuvem tinka ..jei ka mirksiukas.gif .Ir isvis koks skirtumas ,kaip kriksto mama rengsis..cia jau ji pati turetu nuspresti .
Atsakyti
tai ir nuspres, bet as kai krikstijau vaikus, tai nesidejau tokiu spalvu, jei kriksto tevas, tevas, kriksto mama ir mama bus juodai apsirenge, nu man tai baisu. Cia mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(IRI$KA @ 2006 08 22, 00:45)
Mes susitarem , busim  su vakarinem suknelem ( as - mama, ir namo princeses krikstamote)
Mes gyvenome prie pat baznycios , tai pro langa daznai matau vestuves ir krikstinas , tai daud graziau atrodo su vakariniais rubais negu paprastai apsirenge.



QUOTE(neringaa @ 2007 05 18, 20:06)
man tai juoda spalva nepatinka. musu kriksto mama rengsis juoda suknele, man tai nesinori- gal ji ir lieknesne atrodys, bet cia gi ne vaiko laidotuves, o krikstynos.

tai tik parodo, kad kas kam gražu, kas kaip supranta grožį taip ir rengiasi mirksiukas.gif O šventė ne rūbuose atspindi, o žmoguje, jo širdyje rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
manau spalva nėra jau tokia reikšminga, svarbiausia nusiteikimas ir patogumas.
Kai aš krikštyjau rinkausi ilga juodą su rudu suknelę, pečius dengė šalis. Ir elegantiška , ir patogu ir galėsiu dar vėliau suknelę nešioti
Atsakyti
as ir girdejau del juodos splavos,bet nesureiksminu visu prietaru ax.gif
Atsakyti
As tai rengiausi silkine geleta tunika ant sviesiu kelniu ir nemanau, kad buvo blogai ax.gif
Beje, pries pora savaiciu, bunant baznycioj, atvaziavo zmones vaikucio krikstyti, tai taip idomiai kriksto mama begte atbego pas kuniga paklausti kur tualetas (matyt is toli vaziavo ax.gif ), o mini tooookio trumpumo, kad vos vos dengia intymias vietas g.gif Bent jau begti su juo jai nereikejo, nes atrode tai savotiskai g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fire @ 2007 05 24, 10:41)
As tai rengiausi silkine geleta tunika ant sviesiu kelniu ir nemanau, kad buvo blogai  ax.gif
Beje, pries pora savaiciu, bunant baznycioj, atvaziavo zmones vaikucio krikstyti, tai taip idomiai kriksto mama begte atbego pas kuniga paklausti kur tualetas (matyt is toli vaziavo ax.gif ), o mini tooookio trumpumo, kad vos vos dengia intymias vietas  g.gif Bent jau begti su juo jai nereikejo, nes atrode tai savotiskai  g.gif  biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

na su mineku ar su permatoma bliuske as savo sunaus krikstomamai tikrai nedaleisciau i baznycia eiti, cia juk ne vyrus vylioti einame. jeigu taip apsirengtu tai liepciau persirengti grazioj formoj.
Atsakyti