Įkraunama...
Įkraunama...

Didžiausia šunybė, kurią iškrėtė vaikai

LARA22 :DDDDD mum nesenai irgi buvo panasi situacija. dukra pietum plova valge, ryziais aplipo ne tik pati bet dar ir kambary aplink kede grindis nudrabste. zodziu imu as mazaja, nesu i vonia, isrengiu, nuprausiu ir pastatau ant kilimelio, o ji dregnom kojom nelipa ant grindu, jai gal nemaloniai limpa pedutes, zodziu nutariau situacija isnaudot palankiai ir ant smugio nubegt kambary valgymo vieta sutvarkyt, uztrukau max iki 5 min biggrin.gif ateinu i vonia dukros aprengt, o manoji stovi pilnom rankom ir pilna burna suduku, ant kilimo kakuciai metos, smarve normali biggrin.gif maniske palaiminga veido israiska kramto "deserta" ir sako mmmm tipo kaip skanu biggrin.gif nu nors numirk, puoliau lupt is ranku ta geri o ji dar labiau gniauzia ir su kojom trypia, tai gavau antra karta skalbt mazaja...

ir kilimeli aisku...

Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 06 08, 00:05)
Jus cia vadinate TIK bajeriu? O nepagalvojote,kad vaikui reikia nagucius karts nuo karto karpyti g.gif  blink.gif



Žinokit, nepagalvojau, jei ne Jūsų komentaras, tai iki šiol ir nebūčiau nukirpus. O jau dveji metai vaikui!!
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2012 06 07, 18:31)
Pasirodo, su nagučiu sugebėjo nubraukti rageną. Tėčio akies gydymas be antibijotikų neapsiėjo doh.gif



O jums tai normalu g.gif blink.gif
Atsakyti
Mano trimetis žiūrėjo filmuką apie koščėjų: jo mirtis adatos smaigalyje, adata kiaušinyje... Po filmuko ateina pas mane ir sako: mama, as žinau kur mano adata slepiasi blush2.gif lotuliukas.gif thumbup.gif. Nežinau kaip būtų pasibaigę, bet prigrasinau nebandyt jos iš ten ištraukt biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gebe: 13 birželio 2012 - 21:32
Kai maniškis dar nevaikščiojo, nuėjau į vonią, galvodama, kad mažiulis virtuvėje su mano mama. Kai išėjau, paaiškėjo, kad jo virtuvėje nebuvo (mama manė, kad aš jį su savim į vonią pasiėmiau). Prasidėjo vaiko paieška. Kai buvo išžiūrėtas visas pirmas namo aukštas, mane apėmė panika. Mama tada nuėjo į antrą aukštą ir rado išdykėlį miegamajame, žaidžiantį su išversta vazonine gėle dry.gif Jis ne tik kad sugebėjo pasiekti gėlę nuo palangės, bet ir savarankiškai užropojo laiptais doh.gif

(Iki šiol baisu pagalvoti, kaip jis vienas tais laiptais ropojo...)

Dabartinės išdaigos tai dažniausiai kokiu daiktų į vandenį ar klozetą sumetimas. Vakar visą pakelį vatos padukų sumetė į dubenį su vandeniu, vėliau turėjau juos visus ant gyvatuko sudėliojus džiovinti blush2.gif
Atsakyti
Mano brolis budamas maziukas pries 40m atnese mamai i namus negyva ziurke ir sako mamai;mama paziurek as tau pelyte atnesiau. smile.gif
Atsakyti
Mano grazuole kol maza buvo ,buvo i mano pinigine isisukus ,paeme pinigu,aisku nesake nieko ,po poros dienu jos lovytej po pagalve radau juos . lotuliukas.gif

O sunus megejas buvo mob telefonus i puodelius su arbata ar sultym mirkyti .3 mob taip ir sugadino doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš papasakosiu savo išdaiga.. įvariau nemažai šoko tėvams ir seneliams.
Buvau gal 3-4 metuku. Buvome visi sode.. na ir mano mama sugalvojo iki parduotuvės nueit ( iki kurios nuo sodo geri 2-3km) aš, matyt, labai susirūpinau kurgi ta mama išėjo be manęs ? Ir ką jūs sau galvojate ? Kol niekas nematė išėjau mamos ieškot biggrin.gif Seneliai po kiek laiko pastebėję, kad manęs nėra puolė ieškot visur sode, išieškoję ir neradę ėjo pas visus kaimynus.. įsivaizduojat kiek baimės seneliams įvariau ?biggrin.gif Po to senelis nuėjo iki upės (nuo mūsų sodo apie 200m) ir žiūri stooviu aš mažiukė tam upely (gerai,kad buvo labai negilus) ir jau matyt visa iš tos baimės apsisisioojus.. mamos mat išėjo ieškot panelė biggrin.gif Aišku pasakojant juokinga, bet tada visiems buvo tikrai ne juokinga!:D
Atsakyti
mniskes irgi visko pridariusios,pvz vidurine kai buvo gal poros metuku uzlindo uz radiatoriaus ,atsisedo ir kojas uzkiso uz jo,niekaip negalejau istraukti,tai teko kviesti vyra is darbo,kad radiatoriu atsuktu,tai visaip linksminau valanda,kad neverktu ,issedetu ten,maze nesenai uzlipo ant kedes ir zuvi primaitini,visa pakeli subere,tai galvojau,kad zuvyte neisgyvens...
Atsakyti
Turbūt beveik kiekviena mama buvo įkalinta balkone. Aš irgi biggrin.gif dukrelei buvo gal 3 metukai.Ėjau skalbinių surinkt ir tik girdžiu trakšt blink.gif aukštas 8, telefono aišku neturiu, ką daryt??? O mažė pasimaivė prieš langus ir nubėgo tolyn, jokie prašymai nepadėjo. Šiaip ne taip kaimynę prisišaukiau, ji telefoną davė, vyrui paskambinau ir buvau išlaisvinta 4u.gif o Gabrielė sėdėjo ant mano lovos ir saldainius valgė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2012 08 18, 16:59)
O sunus megejas buvo mob telefonus i puodelius su arbata ar sultym mirkyti .3 mob taip ir sugadino  doh.gif  biggrin.gif

tai jau cia jus pati kalta. Per sudetinga telefona kur auksciau ant lentynos padet? Suprantu, kad karta taip atsitiko, na nepagalvojot, bet 3 blink.gif doh.gif
Atsakyti
Vaikas mano palyginti ramus, tai ne mes su vyru abu vaikystėje zbitikininkai buvome. Vaiko išdaigos:
su akmenuku aplink automobilį apėjo braukdamas biggrin.gif
močiutės pasėtus česnakus su kauptuku išravėjo, sakė, kad ten nė jokie česnakai o jo bulvės pasodintos biggrin.gif
susipylė du litrus vonios putų kai maudėsi, labai igai tas putas naikinome iš vonios doh.gif
naujausias: kaime paprašytas močiutės uždaryti vištas į patvarą sugebėjo ne tik savo, bet ir poros kaimynų uždaryti mūsų aptvare biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergelytė: 22 rugsėjo 2013 - 16:04