Įkraunama...
Įkraunama...

Didžiausia šunybė, kurią iškrėtė vaikai

QUOTE(mergelytė @ 2013 09 22, 18:02)
Vaikas mano palyginti ramus, tai ne mes su vyru abu vaikystėje zbitikininkai buvome. Vaiko išdaigos:
  su akmenuku aplink automobilį apėjo braukdamas  biggrin.gif
močiutės pasėtus česnakus su kauptuku išravėjo, sakė, kad ten nė jokie česnakai o                jo bulvės pasodintos  biggrin.gif 
susipylė du litrus vonios putų kai maudėsi, labai igai tas putas naikinome iš vonios  doh.gif
naujausias: kaime paprašytas močiutės uždaryti vištas į patvarą sugebėjo ne tik savo, bet ir poros kaimynų uždaryti mūsų aptvare  biggrin.gif

kuo daugiau vistu,tuo geriau! mirksiukas.gif
Atsakyti
mano vaikas buvo isleides kaime pas mociute vistas, o paskui paleido suni, sake mate taip multikuose bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(marina376 @ 2013 11 12, 22:13)
mano vaikas buvo isleides kaime pas mociute vistas, o paskui paleido suni, sake mate taip multikuose  bigsmile.gif

balsu nusijuokiau,geras vaizdas turejo buti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 09 15, 11:04)
tai jau cia jus pati kalta. Per sudetinga telefona kur auksciau ant lentynos padet? Suprantu, kad karta taip atsitiko, na nepagalvojot, bet 3  blink.gif  doh.gif



Kiek supratau moteris nekaltina savo vaiko dėl sugadintų telefonų, o tiesiog papasakojo linksmą istoriją 4u.gif Tuo labiau nesužiūrėsi, kad telefonai visuomet būtų kur nors auksčiau padėti, aš būdama 3 metukų kol mama man darė valgyt sugebėjau ir nuo lovos ant spintos užšokti,kad paimti telefoną, nors buvau labai ramus vaikas ir niekas ne negalėjo pagalvoti , kad tokius dalykus galiu daryti.
Atsakyti
Cia tai smagi tema, puikiai praleidau vakara, balsu juokiausi biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na man tai visos istorijos labai mielos smile.gif Nors manajam dar tik keli mėnesiai, bet nepatikėsite, laukiu aš tų jo šunybių biggrin.gif
Atsakyti
maniškis įmetė į gardą su ančiukais katiną :/ močiutė laabai pyko ir dar po šiai dienai atsimena biggrin.gif
Atsakyti
Maniškė mėgėja šunybes krėsti, tai pripaišo ant sienų tai ant radiatoriaus, antsaves, šuns, netgi ant miegančio tėčio biggrin.gif Ir iš kur vis ištraukdavo kokį flomasterį ar markerį- mistika lotuliukas.gif
Buvo išpylus kruopas per 3 kambarius, tą kart dar ir šuniui 5 kepsnius atidavus ir pan... lotuliukas.gif
Bet turbūt labiausiai išgązdinusi išdaiga (jei galima taip pavadinti) buvo kai 1m. ir berods 9 mėn. buvo įlindusi į skalbimo mašiną blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Majoga: 20 rugpjūčio 2014 - 19:41
Mano seses mergaite 6 metu pamate kaip tevelis su kuju siena griove kai buvo remontas namie, tai kai susiropemontavo namus, sudejo gipsa isdaze sienas, tevelis dar nebuvo irankiu issineses tai ji matyt kujo nepakele tai paeme plaktuka ir isdauze gipse daug daug skyliu, o mama tuo metu buvo rysyje, kai atbego buvo jau pervelu, viskas baigesi laimkngai mergaite nors nesusizeide, jaunoji statybininke
Atsakyti
Musiskai palyginus ramus thumbup.gif
Taciau save iki dabar prisimenu lotuliukas.gif Gal kokie 4-5 metukai buvo, mama nusipirko labai daug visciuku, aisku laike nuo manes ir brolio atokiau (palepeje), neatsimenu, kaip mes ten su broliu (jis metais jaunesnis) uzlipome laiptais, bet kuo puikiausiai prisimenu ta momenta, kai mes jiems i leksteles purskem diklofosa (neisivaizduoju kaip ji nuo lentynos nusikrapstem), nes jie gerti norejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na, cia mes mamai taip aiskinom, kai ji pamate daugiau nei puse visciuku negyvu, o kiti like leisgyviai, nors aisku ir jie neigyveno.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo REER: 22 spalio 2015 - 19:25
Mano mociute pasakojo, kad buvo trumpam mano teva 2 metu namuose viena palikusi. Kai grizo, rado ispylusi ant zemes 5 litru grietines kanelę ir po ją braidžiojo. Grietinę valė nuo grindu visą savaitę, nes buvo namine ir labai riebi, pribego po plintusais, i rusi pro grindu lentas pritekejo, o ten bulves supiltos buvo, tai bulves po viena valyti turejo, o ju ten pripilta visai ziemai buvo lotuliukas.gif

O mama, kai maza buvo, ilindo i duonkepi peciu, nes ten silta buvo, ir uzmigo. Visi pasigedo, ejo ieskoti, niekur nerado, kol neislindo visa juoda nuo suodziu.Tai gerai, kad nesugalvojo to peciaus užkurti, butu iškepusi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sėlija: 24 spalio 2015 - 19:07
Aš pati labai pasižymėjau blush2.gif
Prisirašiau sau pradinėse klasėse labai riebių ir didelių, netelpančių į langelius penketų į pažymių knygelę tongue.gif Mokytoja iš karto pastebėjo, aprėkė, ėjo mama po to aiškintis biggrin.gif O tada gi laikai buvo, kad dažnas vaikas bijojo kažką tokio daryti, dauguma geručiai buvo, net bernai, o aš mergaitė biggrin.gif
Lauke pasigaudavau vaikus ir tyčia juos mokydavau tikėti į Velnią devil.gif Jie aišku per laiką išsitardavo tėvams, tai irgi nueidavo atgarsiai iki mano tėvų. Nepaisant to, lankydavau bažnyčią ir kaip aniuolėlis eidavau dar ir su baltais rūbais, ten priekyje kunigo klūpėti, nes pamačiau, kad saldainius ten dalina už dalyvavimą. Ir labai norėdavau pirmauti, būti priekyje kitų. O deja, nebuvau mažiausia ūgiu. Pastoviai pirmaudavo toikia mergytė Krisitna, nes mažiausia būdavo, bet kadangi eilutės dvi, sustoja vaikai su tais baltais rūbais į dvi eiles ir po to išsiskiria į abu šonus, tai stodavau prie tos Kristinos ir pritūpdavau. O užsidėjus tą baltą apdarą tai nesimato, kad aš pritūpus. Ir ateina ten jau ta kuratorė, pamato, kad aš neva irgi maža kaip Kristina ir palieka mane pirmą stovėti thumbup.gif O aš kad neišsiduočiau taip ir krypuoju pritūpusi ir vedu chebrą iš paskos savęs. Bet aišku, nepritūpėsi visą laiką ir per mišias jau niekaip nebegaliu ir išsitiesinu. Tai vyriausia mergina pamato per mišias ir perstato mane tolyn tada doh.gif Bet kitą kartą aš vėl taip darau, nes ir vaikai keičiasi ir tos kuruojančios merginos, ir niekas manęs taip neįsimena cool.gif Be to, dar ir vaidindavau, kad man bloga pasidaro tenais priekyje, nes pamatydavau, kad kitiems realiai irgi būna bloga ir eina ten Zakristijon atsigerti, pakvėpuoti. O aš primetinėdavau, kad man bloga ir einu vidurin prieš altorių, žegnojuos neva vos ne griuvinėdama ir lekiu pabūti Zakristijon. Labai man pabosdavo per visas mišias ir norėdavau veiklos. Arba dar vaidindavau, kad man bloga nuo tų gintaro dulkių ar smilkalų, kai kunigas ten juos pakrato, nors iš esmės man bloga niekada nebuvo, net patikdavo tas kvapas. Bet tai norėjosi gi dėmesio centre pabūti biggrin.gif
Po to esu išlaisčiusi brangią tėvuko degtinę, praktiškai tris litrus ant vaikų, nes radau balkone ir laisčiau žemiau esančius vaikus, galvodama pagal kvapą, kad ten koks skystis nuo kokių raugintų agurkų likęs, o vaikai gi ne galvoj, kad tas skystis nuo agurkų drumzlinas turėtų būti.
Tiesa, man pabosdavo ir mokykloje pradinėse klasėse ir jau užnorėdavau namo. Mano mokytoja buvo tokia gana jautri asmenybė, vyresnio amžiaus, tai aš nužiūrėjau, kad ji išleidžia namo tuos vaikus, kurie pasiskundžia, kad jiems kas skauda. Tai aš išmokau apsiverkti ir apmeluoti, kad galvytę skauda ar pilvuką ir ji iš karto išleisdavo mane namo. Išeidavau laiminga laiminga, laisvas paukštis. O namie nieko nebūdavo, nematydavo, kad aš anksčiau grįžau. O nuo penktos klasės kažkaip jau buvo ne lygis virkauti, tai sugalvojau kitą būdą. Atseit einu pas dantistę ir jei kokia nuobodi pamoka ar koks kontrolinis žinau, kad bus, kurio nenoriu rašyti, tai aš neateinu į pamokos pradžią ir pabūnu kur pasislėpusi mokykloje. Iš namų turėdavau atsinešusi kokį tais purškiklį gaivinantį burnos kvapą ir prisipurkšdavau, kad jaustųsi kažkas. O kartais net užeidavau pas dantistę kažko paklausti, neva kažkada skaudėjo dantis, kad pažiūrėtų ar viskas gerai. Dantistė matyt nelabai gaudėsi ar pamoka, ar pertrauka tuo metu, nes niekada nėra davusi pastabos, kad kaip tu čia atėjai ar pan. Gal jai tiesiog nerūpėjo. Ir tada jau grįždavau į klasę, dar būdavo koks vaikas pakomentuoja: o, tikrai jaučiasi, kad iš dantistės, kvapą atnešei vaistų biggrin.gif Tai man iš viso ramu, ramu, kad aš tokia gudruolė blush2.gif tongue.gif

Jei dar ką prisiminsiu kada, tai parašysiu. Neduokdie tokio vaikioko kaip aš biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(monikaa5 @ 2013 09 14, 21:00)
Aš papasakosiu savo išdaiga.. įvariau nemažai šoko tėvams ir seneliams.
Buvau gal 3-4 metuku. Buvome visi sode.. na ir mano mama sugalvojo iki parduotuvės nueit ( iki kurios nuo sodo geri 2-3km) aš, matyt, labai susirūpinau kurgi ta mama išėjo be manęs ? Ir ką jūs sau galvojate ? Kol niekas nematė išėjau mamos ieškot biggrin.gif Seneliai po kiek laiko pastebėję, kad manęs nėra puolė ieškot visur sode, išieškoję ir neradę ėjo pas visus kaimynus.. įsivaizduojat kiek baimės seneliams įvariau ?biggrin.gif Po to senelis nuėjo iki upės (nuo mūsų sodo apie 200m) ir žiūri stooviu aš mažiukė tam upely (gerai,kad buvo labai negilus) ir jau matyt visa iš tos baimės apsisisioojus.. mamos mat išėjo ieškot panelė biggrin.gif Aišku pasakojant juokinga, bet tada visiems buvo tikrai ne juokinga!:D

Aš taip išėjau savo tėtuko Palangoje ieškoti, kurioje turbūt tais metais pirmą kartą buvau, tik man buvo 2 metai cool.gif Tiesiog buvau lauke su kitu kaimynų berniuku, su kuriuo iš savo miesto atvažiavome ir aš prisiminiau, kad tėtukas kažkur išėjęs ir mačiau į kurią pusę nuėjo. Pasakiau tam berniukui, kad einu tėtuko ieškot. Ir einu sau tiesiai, tieisiai tuo šaligatviu. Net po šiai dienai kažkokius epizodus to atsimenu.
Žvilgteli mama į kiemą, nėra vaiko blink.gif Klausia to berniuko kur aš, tas dar jaunesnis buvo, 1,5 kažkur. Tai kažkaip sugebėjo mamai pasakyti, kad išėjau tėtuko. Tai mama už galvos ir bėgte ieškot iš paskos. O aš sau einu, einu laiminga, nieko nebijau. Žiūriu, ateina tėtukas bigsmile.gif thumbup.gif doh.gif Tėtuko akys irgi ant kaktos blink.gif vienas dviejų metų vaikas šluoja Palangos gatves cool.gif Nu ką, pasiėmė už rankos ir vedasi atgal. Atbėga mama akis išpūtusi. Nu ką, viskas laimingai, pasisekė kiškiui drąsuoliui vaikui cool.gif
Atsakyti