Įkraunama...
Įkraunama...

VU KHF studentės - II dalis

QUOTE(freken snork @ 2007 05 11, 22:47)
Atsake sitas: finansai@vukhf.lt , o tau reiktu situo rasyt verslas@vukhf.lt  arba gali bandyt jolita.pukiene@vukhf.lt  (cia priemimo komisija).
Dar esu numacius ir kitas specialybes, i kurias nereikia stojamojo, del to ir abejones kyla, dar neapsisprendziau  ax.gif  O tu jau tvirtai zinai?

aciu.... paskutiniuoju rasiau ir neatrase. unsure.gif

Na tvirtai tvirtai nesu apsisprendusi, bet kol kas (kol nemaciau egzaminu temu) labai noriu. ax.gif Tiesiog si spec skiriasi nuo mano bakalauro, o kitur i versla neturiu reikalingu dalyku. verysad.gif Nepriimtu manes... VU tikrai. O del KTU ir VGTU nzn. Aisku dar bandysiu siauliuose: ekonomika, vadyba... ten be stojamuju, o gal ir lengviau istoti. g.gif ir MB visada pasonej bus blush2.gif

O kur tu dar bandysi? Kokias noretum?
Atsakyti
QUOTE(Justicija @ 2007 05 12, 08:19)
aciu.... paskutiniuoju rasiau ir neatrase.  unsure.gif

Na tvirtai tvirtai nesu apsisprendusi, bet kol kas (kol nemaciau egzaminu temu) labai noriu.  ax.gif Tiesiog si spec skiriasi nuo mano bakalauro, o kitur i versla neturiu reikalingu dalyku.  verysad.gif Nepriimtu manes... VU tikrai. O del KTU ir VGTU nzn. Aisku dar bandysiu siauliuose: ekonomika, vadyba... ten be stojamuju, o gal ir lengviau istoti.  g.gif ir MB visada pasonej bus  blush2.gif

O kur tu dar bandysi? Kokias noretum?


Tai rasyk verslas@vukhf.lt , cia katedra. yra dar marketingas ir prekybos vadyba, verslo administravimas. I sitas galiu be stojamojo. Tai gal busim vienam fakultete mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(freken snork @ 2007 05 12, 11:53)
Tai rasyk verslas@vukhf.lt , cia katedra. yra dar marketingas ir prekybos vadyba, verslo administravimas. I sitas galiu be stojamojo. Tai gal busim vienam fakultete  mirksiukas.gif

Parasiau ir i sita jau. Pirmadieni tikiuosi sulauksiu ziniu. biggrin.gif
Gal ir busim, kas ten zino kaip cia viskas pasisuks. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justicija @ 2007 05 12, 10:05)
Parasiau ir i sita jau. Pirmadieni tikiuosi sulauksiu ziniu.  biggrin.gif
Gal ir busim, kas ten zino kaip cia viskas pasisuks.  bigsmile.gif


Tikiuos gerai ir man ir tau 4u.gif
Atsakyti
sveikos studentes,as kaip tik irgi is paskaitu grizau nuotaika nelabai jau gera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daniela5 @ 2007 05 12, 19:36)
sveikos studentes,as kaip tik irgi is paskaitu grizau nuotaika nelabai jau gera  schmoll.gif

tai kas nutiko? unsure.gif
man ir sirdis nedziugauja. Treciadieni praktikos ginimas, dar kita savaite atiduoti bakalaurini kuri ka tik pradejau... kazkaip sunku... moraliskai... verysad.gif
Atsakyti
Justicija, o gal domejaisi panasiom studijom ktu? zinau, kad yra vadybos specialybiu, bet neturejau laiko pasidometi stojimo salygom ir siaip jokiu nuomoniu nesu girdejus, pazistamu neturiu unsure.gif
Sekmes gynime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(freken snork @ 2007 05 13, 22:47)
Justicija, o gal domejaisi panasiom studijom ktu? zinau, kad yra vadybos specialybiu, bet neturejau laiko pasidometi stojimo salygom ir siaip jokiu nuomoniu nesu girdejus, pazistamu neturiu  unsure.gif
Sekmes gynime  4u.gif

Na esu rasiusi i KTU socialiniu mokslu fakulteta del vadybos ir verslo administravimo studijavimo, kai bakalauro studiju sritis skiriasi. Tai man atrase, kad niekas negali riboti mano teises pasirinkti kita studiju sriti. biggrin.gif Tai supratau, kad galiu stoti. 4u.gif Tik neaisku, kaip su tais trukstamais dalykais: ar juos galiu issilaikyt studiju begyje, ar pries tai turiu.. g.gif
Gal reikia ir ekonomikos faku pasidometi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Justicija @ 2007 05 13, 21:35)
Na esu rasiusi i KTU socialiniu mokslu fakulteta del vadybos ir verslo administravimo studijavimo, kai bakalauro studiju sritis skiriasi. Tai man atrase, kad niekas negali riboti mano teises pasirinkti kita studiju sriti.  biggrin.gif  Tai supratau, kad galiu stoti.  4u.gif  Tik neaisku, kaip su tais trukstamais dalykais: ar juos galiu issilaikyt studiju begyje, ar pries tai turiu..  g.gif
Gal reikia ir ekonomikos faku pasidometi.  g.gif


na man tai sutaptu studiju sritis, reiks pasidometi bigsmile.gif
bet ju atsakymas, jei jis toks buvo, tai jau labai nekonkretus ir neinformatyvus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(freken snork @ 2007 05 14, 11:52)
bet ju atsakymas, jei jis toks buvo,  tai jau labai nekonkretus ir neinformatyvus blink.gif

Butent. As ir ilgai lauziau galva, kaip cia reiketu interpretuoti. biggrin.gif Aisku reiketu kur nors pasitikslint. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Justicija @ 2007 05 14, 09:59)
Butent. As ir ilgai lauziau galva, kaip cia reiketu interpretuoti.  biggrin.gif Aisku reiketu kur nors pasitikslint. ax.gif


Ypac jei tau nesutampa studijuota sritis pries tai. Visur juk reikalauja, kad butu tam tikri dalykai islaikyti, islyginamosios studijos arba stojamieji egzaminai. Jei ka suzinosi, parasyk cool.gif

Zodziu, nepatingejau paziuret ju puslapyje biggrin.gif . Cia nemazai informacijos radau (nors labai jau painu buvo, kol radau blink.gif ) : http://internet.ktu..../index2_02.html
Radau siaip nemazai dominanciu specialybiu. bet neradau, kokios salygos stojant is kitu univeru
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freken snork: 14 gegužės 2007 - 12:16
QUOTE(freken snork @ 2007 05 14, 13:59)
Ypac jei tau nesutampa studijuota sritis pries tai. Visur juk reikalauja, kad butu tam tikri dalykai islaikyti, islyginamosios studijos arba stojamieji egzaminai. Jei ka suzinosi, parasyk cool.gif

Zodziu, nepatingejau paziuret ju puslapyje biggrin.gif . Cia nemazai informacijos radau (nors labai jau painu buvo, kol radau  blink.gif ) : http://internet.ktu..../index2_02.html
Radau siaip nemazai dominanciu specialybiu. bet neradau, kokios salygos stojant is kitu univeru

jei specialybe sutampa, tai jokiu papildomu salygu nera stojat i kita univiera. schmoll.gif
O va man tai problema... Na laiko dar yra, issiaiskinsiu. biggrin.gif
As apie KTU radau tik tiek:
Į universitetines antrosios pakopos studijas (magistrantūrą ar specialiąsias profesines studijas) priimami asmenys, turintys ne žemesnių kaip universitetinių pagrindinių studijų (pirmosios pakopos) baigimo diplomą.

Į magistrantūros studijas priimami asmenys, baigę pagrindines universitetines studijas ir atitinkantys kitus magistrantūros studijų programos apraše nurodytus reikalavimus.


O tu reikalavimu neradau... unsure.gif
Jeigu į antrosios pakopos studijas išimties tvarka priimami studentai, kurie ko nors būtino nėra studijavę, šie nestudijuoti pirmosios pakopos dalykai (ar jų dalys) gali būti įrašyti į studentų individualią studijų programą kaip papildomi dalykai, neįtraukiant jų į antrosios pakopos studijų apimtį.

O kada ta išimtis galioja ir neaišku... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justicija: 14 gegužės 2007 - 15:04