Įkraunama...
Įkraunama...

VU KHF studentės - II dalis

QUOTE(Justicija @ 2007 05 14, 14:58)
O kada ta išimtis galioja ir neaišku...  doh.gif


aha unsure.gif O kokiu emailu rasei? Bandysiu ir as paklausinet, nes susidomejau viena ekonomikos specialybe, tai irgi gali neatitikti studijuoti dalykai.
(mes cia nuo temos bisky nukrypom, bet cia niekas ir taip nediskutuoja
wink.gif )

rolleyes.gif radaus stai ka: http://www.ktu.lt/lt...-2007//ekon.pdf
Pasiziurek 15psl yra atsakymas i musu klausimus, isvardinti dalykai, kuriuos reikia turet i ekonomikos arba i vadybos studijas. Bet tarkim jei neturim kazkurio, tai neaisku ka daryt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freken snork: 14 gegužės 2007 - 16:26
QUOTE(freken snork @ 2007 05 14, 18:13)
aha unsure.gif  O kokiu emailu rasei? Bandysiu ir as paklausinet, nes susidomejau viena ekonomikos specialybe, tai irgi gali neatitikti studijuoti dalykai.
(mes cia nuo temos bisky nukrypom, bet cia niekas ir taip nediskutuoja 
wink.gif  )

rolleyes.gif radaus stai ka: http://www.ktu.lt/lt...-2007//ekon.pdf
Pasiziurek 15psl yra atsakymas i musu klausimus, isvardinti dalykai, kuriuos reikia turet i ekonomikos arba i vadybos studijas. Bet tarkim jei neturim kazkurio, tai neaisku ka daryt

aha, pastebejau kad nukrypom. Galim persikelti kad ir CIA arba CIA diskutuoti? g.gif
Rasiau doc.dr. Liudmila Bagdonienei, Verslo administravimo katedros vedëja. Čia socialinių mokslų fakultete.
Jei tavo ta pati studiju programa, tai ir nors neturi kokio vieno dalyko, nesvarbu. Jei kita sritis - tada jau ziuri i dalykus kaip suprantu. g.gif
O ka daryt jei neturi - tai man isvis neaisku. Nu normaliai neparaso tas KTU. doh.gif Beje pastebejau kad KTU priemimas pasibaigia anksciausiai, jei ka reikia neprasnausti. unsure.gif
Man rodos, kad teks man apsiriboti VUKHF ir SU (lygtais ten eigoje issilaikai egzus trukstamus). Noreciau Vilniuj pasilikti, ale ner kur stoti. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justicija: 14 gegužės 2007 - 17:46
QUOTE(Justicija @ 2007 05 14, 17:36)
Beje pastebejau kad KTU priemimas pasibaigia anksciausiai, jei ka reikia neprasnausti.  unsure.gif
Man rodos, kad teks man apsiriboti VUKHF ir SU (lygtais ten eigoje issilaikai egzus trukstamus). Noreciau Vilniuj pasilikti, ale ner kur stoti.  verysad.gif


O kai prasyma pildai sotijimo, tai i viena surasyt gali ir skirtingu universitetu? ar kiekvienam universitetui atskira tvarka blink.gif
o kodel negali Vilniuj, ka baigei?
Atsakyti
QUOTE(freken snork @ 2007 05 15, 13:47)
O kai prasyma pildai sotijimo, tai i viena surasyt gali ir skirtingu universitetu? ar kiekvienam universitetui atskira tvarka  blink.gif
o kodel negali Vilniuj, ka baigei?

Nenoriu!!!! Baisiai nenoriu. Tiesiog toj srity as nekokia bucaiu darbuotoja. verysad.gif Per sunkia specialybe pasirinkau, o pasku buvo gaila mesti, gaila metu. unsure.gif
Kiekvienam univierui reikia pildyti vis kita prasyma! Ir moket uz kiekviena po 80 ar kiek litu. doh.gif Man rodos KTU tik 20lt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Justicija @ 2007 05 15, 12:20)
Nenoriu!!!! Baisiai nenoriu. Tiesiog toj srity as nekokia bucaiu darbuotoja.  verysad.gif Per sunkia specialybe pasirinkau, o pasku buvo gaila mesti, gaila metu.  unsure.gif
Kiekvienam univierui reikia pildyti vis kita prasyma! Ir moket uz kiekviena po 80 ar kiek litu. doh.gif  Man rodos KTU tik 20lt.  ax.gif


o kokia sritis, paslaptis? tai cia bet kurioj srity neturint darbo patirties yra sunku but gera darbuotoja unsure.gif

nesuvokiu tada, kaip veikia ta sistema. tai vadinasi gali vienu metu istot i du univerus arba tris biggrin.gif
Atsakyti
Klausima turiu bakalaurantems - kaip normaliai santrauka parasyti? ir kur rekomenduotumet nesti versti (vertimu biuras ar pan.)?
Labai noreciau, kad jau viskas butu baigta doh.gif gynimu bijau kaip velnio. Va studijuoju as kult.vadyba, darba rasau is marketingo srities daugiau.. Zodziu, strukturiskai nelabai atitinkanti mano katedros reikalavimus. Gynimu komisijos bus 2, mano vadovo nebus nei vienoj, tai greiciausiai pakliusiu i ta, kurios pirmininkas absoliuciai nesigaudantis vadyboj, marketinge zmogus.. menininkas, si semestra tiesiog turintis univere asistento etateli doh.gif Kosmaras visiskas kai kuriu VUKHF katedru tvarka. Siaip man visai nieko informatikos katedra (nes dauguma vyrai - neissidirbineja ir viska aiskiai pasako, kas kaip) arba vadybos katedra (labi organizuota..ir kooookie zmones bigsmile.gif )
Atsakyti
Zhmonijau tu bent jau bakalaurinį parašei, o aš dar net neįpusėjau ir neprisiverčiu prisėst doh.gif
Santrauką turbūt duosiu Gretai iš verslo katedros verst blush2.gif nes pati angliškai nei bum bum doh.gif
Atsakyti
QUOTE(freken snork @ 2007 05 15, 15:39)
o kokia sritis, paslaptis? tai cia bet kurioj srity neturint darbo patirties yra sunku but gera darbuotoja  unsure.gif

nesuvokiu tada, kaip veikia ta sistema. tai vadinasi gali vienu metu istot i du univerus arba tris  biggrin.gif


Informatika. blush2.gif

O man kad skirtingus prasymus reikia pildyti man sake magistrantas. Tai sakau nuo praeitu metu tikrai neturejo pasikeisti.
Nu tai taip ir veikia. Gali istoti i kelis, o paskui renkiesi. Arba mokaisi abiejuose is karto, uz kuri nors viena moki pilna kaina. doh.gif

QUOTE(zhmonijus @ 2007 05 15, 15:47)
Klausima turiu bakalaurantems - kaip normaliai santrauka parasyti? ir kur rekomenduotumet nesti versti (vertimu biuras ar pan.)?
Labai noreciau, kad jau viskas butu baigta  doh.gif gynimu bijau kaip velnio. Va studijuoju as kult.vadyba, darba rasau is marketingo srities daugiau.. Zodziu, strukturiskai nelabai atitinkanti mano katedros reikalavimus. Gynimu komisijos bus 2, mano vadovo nebus nei vienoj, tai greiciausiai pakliusiu i ta, kurios pirmininkas absoliuciai nesigaudantis vadyboj, marketinge zmogus.. menininkas, si semestra tiesiog turintis univere asistento etateli  doh.gif Kosmaras visiskas kai kuriu VUKHF katedru tvarka. Siaip man visai nieko informatikos katedra (nes dauguma vyrai - neissidirbineja ir viska aiskiai pasako, kas kaip) arba vadybos katedra (labi organizuota..ir kooookie zmones  bigsmile.gif )


Na santrauka yra santrauka. Net nzn ka cia ir patarti. Tiesiog trumpai drutai esminius dalykus. Nejau verta ta puslapiuka nesi i vertimu biura? Juk mokeis specialybes anglu kalbos. Tikrai parasysi pati/pats puikiausiai summary. thumbup.gif O vertimu biuras bent jau mano specialybes teksta versdamas tai nupuliuoja i lankas. doh.gif
Ir kuo maziau supras ka rasei, komisijos nariai, tuo kaip tik tau ir geriau. cool.gif Galesi i bet koki klausima, bet ka suvartyti. O kad jie nesupranta, tai ju beda. Tik reikia nutaisyti labai protinga mina po ju klausimu. biggrin.gif Arba pridek "Tai elementaru" ir papasakok ka nors. bigsmile.gif
Bet siaip kiek man destytojas pasakoja, tai gynimams suskirsto grupes ir komisija surenka is panasios srities destytoju, kaip ir tavo darbas. Kad suprastu ir galetu protingu ir sunkiu klausimu uzduoti. Ir suvaryti kai nores. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justicija: 15 gegužės 2007 - 15:55
QUOTE(Justicija @ 2007 05 15, 15:52)
Informatika.   blush2.gif

O man kad skirtingus prasymus reikia pildyti man sake magistrantas. Tai sakau nuo praeitu metu tikrai neturejo pasikeisti.
Nu tai taip ir veikia. Gali istoti i kelis, o paskui renkiesi. Arba mokaisi abiejuose is karto, uz kuri nors viena moki pilna kaina.  doh.gif



aisku, tai jei i du istoji, tai vel dedi pliusus minusus, i kur geriau doh.gif

del ktu, tai parasiau i ktu studenciu tema, tai ten galesim ir diskutuot.
Atsakyti
Na va jau del universiteto apsisprendziau, nebesiblaskau biggrin.gif
Justicija, ar jau atsake tau, ar gavai stojamojo klausimus? Idomu, ar tau irgi panasaus sunkumo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(freken snork @ 2007 05 16, 23:19)
Na va jau del universiteto apsisprendziau, nebesiblaskau  biggrin.gif
Justicija, ar jau atsake tau, ar gavai stojamojo klausimus? Idomu, ar tau irgi panasaus sunkumo  unsure.gif

Negavau.. verysad.gif verysad.gif

Ir koki unika pasirinkai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Justicija @ 2007 05 17, 08:39)
Negavau..  verysad.gif  verysad.gif

Ir koki unika pasirinkai?  ax.gif


Kaip keista... man tai atsiunte, nors net neprasiau doh.gif
spek bigsmile.gif Sita, pagal kuri ir tema biggrin.gif
Atsakyti