Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ir augę didelėj šeimoj planuoja tokią savo

Ar teko girdėti, koks požiūris tų, kurie augo daugiavaikėje šeimoje, ar jie taip pat svajoja apie didelę šeimą, smagų vaikų klegesį, pilnatvę ar prisimena savo skurdžią, ankštą, muštynių, konkurencijos kupiną, dėmesio stingančią vaikystę?
Atsakyti
As augau viena, esu vienturte wink.gif Bet niekada nesvajojau tureti tik viena vaika. Visada norejau 3 vaiku. Tai dali savo plano igyvendinau. wink.gif Ar pasiseks igyvendinti iki galo gyvenimas parodys. smile.gif
Atsakyti
Na, mano tevu seimynele labai didele: ir as tokios pat noreciau, tas tiesa biggrin.gif
Atsakyti
Aš ir buvau šeimoje vienturtėlė. Pati visada galvojau turėti tik ne vieną vaiką, norai išsipidė su kaupu-turiu trys wink.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ Ketvirtadienis, 04 Gruodžio 2003, 10:06)
ar prisimena savo skurdžią, ankštą, muštynių, konkurencijos kupiną, dėmesio stingančią vaikystę?

As augau sesiu vaiku seimoje, bet niekada taip nesijauciau, nebuvo nei anksta, nei meiles truko......! Galbut zmones nenori dideliu seimu butent del tokiu stereotipu???? blink.gif sad.gif As pati daznai su tuo susidurdavau, visiems atrodo, kad jeigu seima daugiavaike, tai butinai turi buti prasiskolinusi, asociali, ir pan. Zmones net i akis stebedavosi, kad tiek daug vaiku, o nei skolu uz buta, nei nudriske vaikstom.... blink.gif !
Atsakyti
QUOTE (almuke @ Ketvirtadienis, 04 Gruodžio 2003, 12:25)
QUOTE (lengvute @ Ketvirtadienis, 04 Gruodžio 2003, 10:06)
ar prisimena savo skurdžią, ankštą, muštynių, konkurencijos kupiną, dėmesio stingančią vaikystę?

As augau sesiu vaiku seimoje, bet niekada taip nesijauciau, nebuvo nei anksta, nei meiles truko......! Galbut zmones nenori dideliu seimu butent del tokiu stereotipu???? blink.gif sad.gif As pati daznai su tuo susidurdavau, visiems atrodo, kad jeigu seima daugiavaike, tai butinai turi buti prasiskolinusi, asociali, ir pan. Zmones net i akis stebedavosi, kad tiek daug vaiku, o nei skolu uz buta, nei nudriske vaikstom.... blink.gif !

Sutinku, kad šite stereotipai labai gajūs
As turiu vieną seserį ir vieną brolį. Tiesa, broliukas- pagrandukas. Labai mylėjom, auginom, tausojom. O su sese- geriausios drauge.
Tėvų dėmesys: žaidėm, dūkom, rimtom temom kalbėjom, važiavom į kaimą, darėm eksursijas po įv. muziejus, parodus, lankėm teatrus, kinus ir t.t. Kol jauna šeima, kaip ir daugumos, neturtinga (bet valgyt ir apsirengt, nors ir ne madingai, dažnai atiduotus pusserių, visada turejom). Vieno kambario bute 4 gyvenom. Vėliau tėveliai prakuto. Atsirado ne tik broliukas, bet ir 3 kambarių su holu butas.
Tikiuosi ir aš turėsiu ne vieną (nors ir šito reikia dar susilaukt--Resize_Images_Alt_Text-- laugh.gif ), o daugiau vaikiukų (bus matyt, kiek)--Resize_Images_Alt_Text----Resize_Images_Alt_Text----Resize_Images_Alt_Text--????
Atsakyti
Na, pagal "visuomenes standartus" mano tevu seima turejo buti daugiavaike - tryyys vaikai seimoje. O as kazkodel niekada negalvojau, kad mes daugiavaike seima. Juk as taip ir neturejau sesers, tai kas is to, kad mes trys, tai argi cia musu daug? wink.gif Ir pati vaikysteje svajodavau apie seima su 16 vaiku. Mama juokdavosi ir sakydavo, tad tureciau dirbti darzelio aukletoja biggrin.gif
Na o savo seimoje tai maziau triju neisivaizduoju smile.gif
Atsakyti
Turiu pažįstamų, užaugusių be tėvelių, tai jie patys nori didelių šeimų - apie 5 vaikus.
Atsakyti
Na esu is triju vaiku seimos ir pati noreciau bei planuoju tureti tris vaikus, nors kolkas maniskei pupai tik 1.5 men. tongue.gif
Atsakyti
Mano mama is 11 vaiku seimos, tevas - is penkiu. Bet jie patys norejo tik vieno vaiko. As gimiau planuota, o sesuo netyciuke. O pati net pagalvot nenoriu apie gausia seima. Ir taipjau savo plana virsijau - turiu du vaikus. NA, nemoku as su jais. Ir mano mama, beje, nemokejo, mes artimesnes pasidarem ,kai as suaugau
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2003 12 04, 10:06)
Ar teko girdėti, koks požiūris tų, kurie augo daugiavaikėje šeimoje, ar jie taip pat svajoja apie didelę šeimą, smagų vaikų klegesį, pilnatvę ar prisimena savo skurdžią, ankštą, muštynių, konkurencijos kupiną, dėmesio stingančią vaikystę?

Nezinau, kaip pas kitus, bet tiek mano mama, tiek tevas yra is daugiavaikiu seimu, taciau daugiau kaip du vaikus turi tik vienas tevo brolis.. unsure.gif..
Atsakyti
Mano tevai is daugiavaikiu seimu ir sukure --Resize_Images_Alt_Text-- irgi daugiavaike seima clap.gif thumbup.gif O ir vyras is triju vaiku seimos biggrin.gif

Kaip tik rasant sia zinute saviskio paklausiau, ar noretu dar ir trecio vaikelio rolleyes.gif O jis: "Gerai butu!" laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Taip kad tegyvuoja daugiavaikes seimos!
Atsakyti