Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukė, kur išsitirt?

QUOTE(Baronė @ 2005 09 30, 21:37)
Nu geras blink.gif Šiandien norėjau užsiregistruoti pas gyd. Kazanavičių konsultacijai, aiškiai pasakė, kad jis ligonių nekonsultuoja blink.gif

Nu tikrai geras g.gif Aš pas jį gydausi 1,5metų. Paskutinį kartą buvau rugpjūčio 18d., sakė atvykti pakartotinai po 6mėn. O tu skambinai į privačią kliniką, nes jis dar dirba Kauno klinikose. mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif Geras! Kazanavicius ligoniu nekonsultuoja!!! tik sveikus!!! Reikejo registratorei pasakyti, kad tu esi sveikia tik nori su juo pasikalbeti.
Atsakyti
QUOTE(eglita @ 2005 10 03, 14:15)
Nu tikrai geras g.gif  Aš pas jį gydausi 1,5metų. Paskutinį kartą buvau rugpjūčio 18d., sakė atvykti pakartotinai po 6mėn. O tu skambinai į privačią kliniką, nes jis dar dirba Kauno klinikose. mirksiukas.gif



QUOTE(ERA @ 2005 10 11, 08:36)
biggrin.gif Geras! Kazanavicius ligoniu nekonsultuoja!!! tik sveikus!!! Reikejo registratorei pasakyti, kad tu esi sveikia tik nori su juo pasikalbeti.

Aš skambinausi į Klinikas, ne privačiai, tai pasakė, kad jis yra Klinikos vadovas ir ligonių nekonsultuoja blink.gif nors man ir mano šeimos gydytoja patvirtino kad jis ten dirba blink.gif Reiks paskambinus pasiaiškinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asfaltuota @ 2004 12 30, 16:31)
Manau , kad yra bėdų su skydliauke, norėčiau išsitirt, bet ne poliklinikoj.  Nes poliklinikoj tik laiko gaišinimas. Kur Vilniuje galima tai atlikti privačiai?


Yra gera klinika Vilniuje Traku g. 8,ir visi tyrimai daromi, ir labai geras gydytojas Sidlauskas konsultuoja.
Atsakyti
Vilniuje Traku 8,sestadieniais G.Kazanavicius konsultuoja
padaro tyrimus po 2 val paskambini pasako atsakymus smile.gif
su konsultacija apie 150lt kainuoja
Atsakyti
Kaune doc. Šidlauskas konsultuoja šeimos klinikoje UAB "Pasirink" Lašo 1 - priešais universitetines klinikas , tel 330302. Čia echoskopuojama, imami tyrimai, daroma biopsija (jei reikia).
Atsakyti
Konsultavausi Vilniuje Seimos medicinos centre (pylimo g. ) Labai geras gydytojas Dunauskas, toks su humoru smile.gif
Kartais privacios klinikos tikrai turi savo privaluma, jokiu eiliu, viskas greitai, aiskiai. Sekmes.
Atsakyti
o gal kas galit papasakoti kokios mazdauk kainos privaciose klinikose? ax.gif na manau, ne tik man rupintis klausimas... blush2.gif labai ir man parupo issitirti skydliauke. kirpeja pasiule, kai pasakiau, kad labai slenka plaukai nuo priekio. va tokia idomybe. tai ir susirupinau.
laukiu ats.
Atsakyti
Sveki as tai va sulaukiau savo eiles daryti exoskopija poliklinikoi tai zodziu praejo nei mazian nei daug 8 menesiai smile.gif tai eisiu dabar darytis savo tuos tyrimus. o dar poto kraujo kiek lauxiu nu shakes.
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2005 09 30, 23:37)
Nu geras blink.gif Šiandien norėjau užsiregistruoti pas gyd. Kazanavičių konsultacijai, aiškiai pasakė, kad jis ligonių nekonsultuoja blink.gif

jis dirba ir Kauno klinikose, bet ten jis vadas o,prie Topolio privačiai ir pinigėliai byra į kišenę o konsultacija,ekoskopija ir kraujo tyrimas nei daug nei mažai tik -170 litukų kainuoja tai spreskite pačios.Antra karta darė ekoskopiją ir konsultacija plius dar nuvedė į kitą kabinetą galvojau gal kokį tyrimą darys ,o jis kūno mases nustatymo -parodė kiek yra organizme raumenų ir riebalų ,nors nepaklausė ar turisi už ką sumokėt ir ar jis reikalingas sumokėta buvo 120 litų ,jokio kvito registratorė nerašo ,tik kai sumoki susega su sąvaržėle ir į stalčių įmeta beto rekomendavo pagerti svorį mažinančių Reduktil ,bet nurodė vaistinę kur nusipirkti. o tas reduktil panaši sudėtis kaip LiDo kur gėrė Katunskytė ,Tai pačios spreskite- po viso to aš užsiregistravau į Kauno klinikų endokrinologinį blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(mindudo @ 2006 09 07, 00:40)
Kaune doc. Šidlauskas konsultuoja šeimos klinikoje UAB "Pasirink" Lašo 1 - priešais universitetines klinikas , tel 330302. Čia echoskopuojama, imami tyrimai, daroma biopsija (jei reikia).

O kokios kainos konsultacijos
Atsakyti
Sveikos,

O gal galite maždaug papasakoti išsamiau kaip atliekamas skydliaukės tyrimas? Kaip echoskopuoja, iš kur kraują ima? Tik nesijuokit, nes iš viso pirmą kartą einu tirtis blink.gif Kas ta echoskopija yra, tai žinau, bet girdėjau, kad adatėlę įveda, tai gal čia kai biopsiją daro?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurka_07: 29 lapkričio 2006 - 16:11
QUOTE(pelytte @ 2006 11 20, 13:53)
Sveki as tai va sulaukiau savo eiles daryti exoskopija poliklinikoi tai zodziu praejo nei mazian nei daug 8 menesiai smile.gif tai eisiu dabar darytis savo tuos tyrimus. o dar poto kraujo kiek lauxiu nu shakes.

Taigi kraują paima ir dar tą pačia dieną tyrimų rezulatatus žinai, ne stik privačiai juos daro

QUOTE(Jurka_07 @ 2006 11 29, 17:08)
Sveikos,

O gal galite maždaug papasakoti išsamiau kaip atliekamas skydliaukės tyrimas? Kaip echoskopuoja, iš kur kraują ima? Tik nesijuokit, nes iš viso pirmą kartą einu tirtis blink.gif Kas ta echoskopija yra, tai žinau, bet girdėjau, kad adatėlę įveda, tai gal čia kai biopsiją daro?


Kraują ima iš venos. Visada.
Echoskopija - nebūtinai su adatėlėm. Kartais žiūri tik per teliką, užpila tokios želė ant kaklo ir vedžioja su apartu. Jei guzai būna dideli, tuomet žinau, kad ir adatas naudoja, bet man dar neprireikė, nors jau 4 metai gydausi tiroksinu.
Atsakyti