Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukė, kur išsitirt?

QUOTE(Jusma @ 2006 12 01, 12:32)
Kraują ima iš venos. Visada.
Echoskopija - nebūtinai su adatėlėm. Kartais žiūri tik per teliką, užpila tokios želė ant kaklo ir vedžioja su apartu. Jei guzai būna dideli, tuomet žinau, kad ir adatas naudoja, bet man dar neprireikė, nors jau 4 metai gydausi tiroksinu.

Ačiū.
Atsakyti
Del skydliaukes tyrimo as ejau i A. Navicko privacia klinika Klaipedoje. Man padare tik bendra kazkoki hormonu tyrima, kita diena suzinojau rezultatus, kadangi jie buvo normoje, tai pas gydytoja tolimesnei konsultacijai ir nebeuzsirasiau. Krauja eme is venos, sumokejau 28 lt.
Atsakyti
Gal gali parašyti Navicko privačios klinikos kordinates. Labai reikia pasitikrinti. ačiū
Atsakyti
o apie kazanaviciu gal kas ir geru atsiliepimu turite? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2007 10 08, 11:22)
o apie kazanaviciu gal kas ir geru atsiliepimu turite?  unsure.gif

As pas ji Vilniuj, Traku gatveje lankiausi superinis gydytojas, be galo daug žymių pacienčių pas jį mačiau.Viena pasakojo apie jį, kad žmonių ant kojų pastatė.Ir šiaip man ji toks kaip vyras labai labai:) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujakė2005 @ 2007 10 08, 13:02)
As pas ji Vilniuj, Traku gatveje lankiausi superinis gydytojas, be galo daug žymių pacienčių pas jį mačiau.Viena pasakojo apie jį, kad žmonių ant kojų pastatė.Ir šiaip man ji toks kaip vyras labai labai:) mirksiukas.gif

mane ji rekomendavo kosmetologe, kad pasidaryciau hormonu tyrimus del veido spoguotumo... tai cia kitos ji labai peikia...tai galvoju ar yra kitu nuomoniu smile.gif o tu del kokiu bedu lankeisi?
Atsakyti
Dar galima atlikti visus tyrimus Medicinos diagnostikos centre Grybo g.
O eit konsultuotis rekomenduoju pas Endokrinologa S. Grigoni.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujakė2005 @ 2007 10 08, 13:02)
As pas ji Vilniuj, Traku gatveje lankiausi superinis gydytojas, be galo daug žymių pacienčių pas jį mačiau.Viena pasakojo apie jį, kad žmonių ant kojų pastatė.Ir šiaip man ji toks kaip vyras labai labai:) mirksiukas.gif


gal kas neseniai tyrėtės pas Kazanavičių? smile.gif Įdomu labai kiek tyrimai su konsultatcija kainuotų?
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2008 09 13, 13:59)
gal kas neseniai tyrėtės pas Kazanavičių?  smile.gif  Įdomu labai kiek tyrimai su konsultatcija kainuotų?

Aš lankaus nuolat ir esu labai patenkinta. Tyrimai su konsultacija kainuoja apie 200 lt.
Atsakyti
Sveikos,
bandysiu ir as patekti pas Kazanaviciu. Ant veido pasirode baltu demiu, tokiu kaip pigmentiniu, tik sviesiu. Dermatologas patare issitirti skydliauke, ir internete radau informacijos, kad jos gali atsirasti del skydliaukes sutrikimu. Tad tikiuosi, kad sis gydytojas pades 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelena @ 2008 10 12, 21:20)
Sveikos,
bandysiu ir as patekti pas Kazanaviciu. Ant veido pasirode baltu demiu, tokiu kaip pigmentiniu, tik sviesiu. Dermatologas patare issitirti skydliauke, ir internete radau informacijos, kad jos gali atsirasti del skydliaukes sutrikimu. Tad tikiuosi, kad sis gydytojas pades  4u.gif

Siulau "Geromeda" 4u.gif Ten Skuodyte - gera endokrinologe. O kainos nedideles 4u.gif
Atsakyti
Visom labas,na aš apie gyd. Kazanavičių.buvau pas jį dėl skydliaukės tai jis paėmė kraują,padarė ultragarsą ir kažkokį ansvorio tyrimą ir paėmė 320lt,paklausė ar planuoju dar vaikų,sakau nežinau dabar tai tikrai ne nes du turiu.O jis man savo, kad man reikia,kad skirs gydymą vaistais ir butinai turiu pastoti.
Prirašė Metforal,Thybon. ir dexhametason,gėriau tris mėnesius,ir vėl liepė ateiti,po tų rtijų mėnesių ,nieko nepagerėjo kraujo tyrimas toks pats kaip ir pirmas,klausimas kodėl nepastojau.sakiau kad nenoriu sako tai niekada jau negalėsi tipo gydymas toks.
Tai likau nesupratus ar skydliauke ,ar mano pastojimas jam rūpėjo....labai nemalonus ir ko paklausiu tai moksliškai pavaro ir kai nesuprantu jam tai sakau ,sako gerk ir ateik vėl po 4mėnesių,už antrą vizitą240lt.bet jau nebeisiu daugiau....
Atsakyti