Įkraunama...
Įkraunama...

Radvilas?

Nerealiai gražus, didingas, vienas geriausių vardų berniukui thumbup.gif
Atsakyti
As toki varda planuoju duoti suneliui. Man labai grazus vardas, o be to labai tiks prie pavardes ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hindy @ 2007 04 27, 18:50)
Bet savotiskai ir pavarde primena na ir aisku garsiaja Radvilu gimine.

Man taip pat panašu į pavardę ax.gif .Na bet nieko,gražus neatsibodęs mirksiukas.gif
Atsakyti
O man kažkaip nelabai.. Negaliu sakyti, kad visai negražus, bet kažkaip man labai grubiai jis skamba unsure.gif
Atsakyti
Man tai Radvilas nepatinka, gal geriau Radvilis..., bet ir šitas nelabai prie širdies.
Atsakyti
šiaip gražu, bet kadangi tai yra pavardė, tai keista kažkaip g.gif . bet šiaip neblogas variantas
Atsakyti
Man tai nepatinka. schmoll.gif
Atsakyti
Mieli lietuviai, betgi turėtų būt Radvila ir tai turi būt pavardė, ne? unsure.gif
Atsakyti
Man jis labiau pavardei tinktu nei vardui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2007 04 28, 21:22)
Mieli lietuviai, betgi turėtų būt Radvila ir tai turi būt pavardė, ne? unsure.gif


Vardyne vardu pristatyta:
Radvilas (02.03), Radvilė (02.03, 07.30) – rad- (rado) + vil- (viltis)
O ir reiksme man patinka, gal parodys kelia vaikuciui.. (jei tiket, kad likimas uzkoduotas varde) ax.gif

Visgi nzn ar pati ryzciaus juo krikstyt g.gif
Atsakyti
KOKS GRAŽUSSSSS- DIDYNGAS,VYRIŠKAS,NEATSIBODES,RETAS.. ŽINOTE,NET PATI SUSIMSČIAU,TIKRAI DUOČIAU SŪNELIUI g.gif thumbup.gif


R A D V I L A 4u.gif
Atsakyti
Žinau du Radviliukus, pradžioje kreivai žiūrėjau į šį vardą, bet kai berniokai tokie tvirti, su nuomone tą vardą nešioja tai ir vardas tapo priimtinas, savas smile.gif
Atsakyti