Įkraunama...
Įkraunama...

Radvilas?

QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 04 28, 12:02)
o man kaip pavardė  unsure.gif


QUOTE(supermamytukas @ 2007 04 28, 14:40)
Man taip pat panašu į pavardę ax.gif .Na bet nieko,gražus neatsibodęs mirksiukas.gif


QUOTE(Noa @ 2007 04 28, 20:22)
Mieli lietuviai, betgi turėtų būt Radvila ir tai turi būt pavardė, ne? unsure.gif


QUOTE(vyšniux @ 2007 04 29, 09:11)
Man jis labiau pavardei tinktu nei vardui g.gif


drinks_cheers.gif Man tai taip pat labiau pavardė nei vardas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 29 balandžio 2007 - 23:47
man nei šilta nei šalta, vardas kaip vardas ax.gif
Atsakyti
Gausinkime Radvilų ir Radvilių gretas, o tai labai vieniša su savo retu vardu jaučiuosi mirksiukas.gif Bendraamžių bendravardžių per visus pažįstamus tesuskaičiavome 5 rolleyes.gif
Atsakyti
Mano seses sunelis vardu Radvilas smile.gif Tai nuostabus vardas thumbup.gif
Atsakyti
man gražus mergaitės vardas radvilė, bet radvilas - schmoll.gif kaip koks janaitas ar petravičas
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 08 13, 18:14)
man gražus mergaitės vardas radvilė, bet radvilas -  schmoll.gif kaip koks janaitas ar petravičas

drinks_cheers.gif
Atsakyti
radvilas - grubiai skambantis vardas, todel man visai "nelimpa" ir nepatinka.
radvile, skamba daug svelniau, todel ir mielesnis
Atsakyti
MUSU SUNUS RADVILAS bigsmile.gif , NET LIETUVIU KALBOS ZODZIU KOMISIJOJE PASAKE,KAD TAI TIKRAS LIETUVISKAS, DIDINGAS VARDAS....................O SIAIP PAVARDES KILUSIOS IS VARDU , TAIGI ...... mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif Man tai nelabai...
Atsakyti
O MAN TAI LAAABAAAAIII GARZU!!!!! biggrin.gif JEI GALECIAU TAI IR PATI TAIP PAVADINCIAU!!!! blush2.gif AS UZ thumbup.gif GRAZIUS IR RETUS VARDUS!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renius @ 2008 11 10, 23:28)
MUSU SUNUS RADVILAS  bigsmile.gif  , NET LIETUVIU KALBOS ZODZIU KOMISIJOJE PASAKE,KAD TAI TIKRAS LIETUVISKAS, DIDINGAS VARDAS....................O  SIAIP PAVARDES KILUSIOS IS VARDU , TAIGI ...... mirksiukas.gif


Jūsų abiejų sūnelių vardai labai dera thumbup.gif 4u.gif
Man šis vardas gana neįprastas 4u.gif
Radvilė-gražu wub.gif
Atsakyti
Man nieko. Didingas, stiprus vardas, nesenstantis ir manau nuvalkiotas tikrai netaps kas yra gerai. Man patinka ivairove drinks_cheers.gif
Atsakyti