Įkraunama...
Įkraunama...

Radvilas?

o man jau pradeda patikti, pažįstu vieną tokį berniuką, iš pradžių atrodė keistas jo vardas, bet dabar visai nieko smile.gif
Atsakyti
Neblogas 4u.gif
Atsakyti
KAIP IR PRIE KIEKVINEO RETESNIO VARDO REIKIA PRIPRASTI....TAIP IR PRIE SIO VARDO......MANO ANTRASIS SUNELIS RADVILAS.....DZIAUGIAMES TOKI VARDA ISRINKE...PIRMASIS SUNUS MAZVYDAS..GRAZUS DERINYS TARP BROLIU. thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif MUSU MAZYLIS RADVILAS, RADVILIUKAS, RADVILELIS... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labai gražus vardas. savo sūneliui tokį duočiau thumbup.gif
Atsakyti
renkam mes berniukui vardą iš R raidės, Rokas jau yra šeimoje, tai Radvilas man gražus vardas smile.gif
Atsakyti
Penketuke pačių gražiausių vardų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(renius @ 2009 03 14, 02:26)
KAIP IR PRIE KIEKVINEO RETESNIO VARDO REIKIA PRIPRASTI....TAIP IR PRIE SIO VARDO

Pritariu 100 %! smile.gif
Atsakyti
superinis vardukas wub.gif
Atsakyti
Labai gražus vardelis wub.gif
O dėl vardo skambesio kaip pavardės mano nuomonė tokia - Jonas irgi turėtų skambėti kaip pavardė Jonaitis, Petras, kaip Petraitis, beje mokiausi su berniukais pavarde Skirmantas, Stasius, Rima... pavardės ir kilusios iš vardų, juk seniau buvo tik vardai. wink.gif
Atsakyti
Mano dukryte Saule-Radvile 4u.gif
Superinis vardas. Dar siulyciau pamastyti apie Radvili (Radvilis). thumbup.gif
Atsakyti
sveiki,,mano dukrytes vardas .radvile...nuo mokyklos laiku svajojau jei gims dukryte bus RADVILE,tai ir atsitiko,,ir dar taip gavos,kad man ji kaip stebuklas atejo y sy pasauly,tirai su drebancia sirdim jos laukau smile.gif bet viltis ir tikejimas man dave stebukla,RADVILE,,O IR REIKSME ATITINKA,,rasti vilty,,tai tikiuos kad ir gyvenime jei seksis smile.gif

Papildyta:
man grazu ,kad mano dukryte RADVILE VARDU
Atsakyti
Man negrazu schmoll.gif
Atsakyti