Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee- 3

Ačiū Glacee už pagyras ir už skanutėlį receptuką user posted image yyyyyypatingai miela tai girdėti iš pačios šios temos šeimininkėlės blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif su papuošimais tai nepersistengiau user posted image labai paskubom puošiau blush2.gif svarbiausia šį syk buvo skanus tortas, o ne vaizdas user posted image

Dar ta pačia proga norėčiau pasiklausti tavęs dėl Bulgariškų agurkėlių Nr.2 blush2.gif Labai pamėgau šituos agurkiukus - patys skaniausi iš visų mano kada nors darytų ir ragautų mirksiukas.gif bet visuomet abejodavau kokios talpos stiklinę naudot vandeniui matuoti blush2.gif Iki šiol vis naudojausi 200 ml talpos ta tokia sena sovietine stikline, bet, sakau, gal reik didesne matuot g.gif tiesiog laaabai įdomu kokią tu naudoji mastau.gif blush2.gif Rytoj pradedu marinavimo sezoną lotuliukas.gif ir vėl juos darysiu lotuliukas.gif tai sakau reik vieną kartą pasitikslint blush2.gif (bet ir taip kaip aš matuodavau su 200 ml ojjjjjj kaip skaniai gaunasi mirksiukas.gif šeimyna sakė daryt tik tokius ir daugiau nebeeksperimentuot lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 07 rugpjūčio 2009 - 21:44
kepiau Glacee citrinini keksa tik be rikotos, nu pasakiskai skaniai gavosi bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, na o as dariau Glacee Braskini torta is blogo

user posted image

Siaip skonis super, tik kazkodel biskvitas nesigavo purus ir sausas. Atrodo viska dariau pagal nurodymus ir plakiau daug g.gif
Atsakyti
Sveikutės, noriu patarimo paklausti - radau Marinuotų kopūstų receptą, labai noriu pasidaryti, bet ar įmanoma be acto? Tarkim, su rūgščiu baltuoju arba žaliuoju vynu? Arba vynu ir citrinų rūgštim? Man actas labai smirda... unsure.gif
Ir dar vienas, superkvailas klausimas blush2.gif 500g miltų - kiek maždaug stiklinių (tūris apie 200 ml)? Mat neturiu kuo pamatuoti, ir acto namie neturiu, o gaminti viską šiandien noriu...
Atsakyti
QUOTE(Vespa @ 2009 09 26, 15:21)
Sveikutės, noriu patarimo paklausti - radau Marinuotų kopūstų receptą, labai noriu pasidaryti, bet ar įmanoma be acto? Tarkim, su rūgščiu baltuoju arba žaliuoju vynu? Arba vynu ir citrinų rūgštim? Man actas labai smirda...  unsure.gif
Ir dar vienas, superkvailas klausimas  blush2.gif  500g miltų - kiek maždaug stiklinių (tūris apie 200 ml)? Mat neturiu kuo pamatuoti, ir acto namie neturiu, o gaminti viską šiandien noriu...

Dėl miltų kiekio, tai pasiskaičiuokit, va čia yra šeimininkių atmintinė. O dėl acto tai nežinau, aš visur naudoju obuolių actą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vespa @ 2009 09 26, 14:21)
Ir dar vienas, superkvailas klausimas  blush2.gif  500g miltų - kiek maždaug stiklinių (tūris apie 200 ml)? Mat neturiu kuo pamatuoti, ir acto namie neturiu, o gaminti viską šiandien noriu...


1 stiklinė (250 ml) = 160 gr miltų 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už matus! 4u.gif
Atsakyti
Nerandu temos, iš kurios šiandien man iškepė nuostabius pyragėlius su vyšniom, bet laižiausi dar puse vakaro biggrin.gif ačiū už gerą ir paprastą receptą thumbup.gif
Atsakyti


Savaitgali gaminau "Msachen - višta kepta lavaše" - greita, paprasta, labai gardu ir ne per brangu thumbup.gif Aciu uz puiku recepta 4u.gif
Atsakyti
grecee gal gali parasyti savo firmini teslos recepta, esu daug gidejus apie geru aciliepimu smile.gif
labai norecia pagaminti skanius kldunus, nusipirkau specialia forma, tik beliko recepta turet smile.gif
Atsakyti
niekas nebegamina g.gif
Atsakyti
Labas,
šiandien atradau šitą smagią vietelę virtuvės idėjoms. tuoj ką nors imsiu ir išbandysiu. smile.gif
dėkui autorei. thumbup.gif
Atsakyti