Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee- 3

As vakar isbandziau zebra - vos spejo ataust iskart dingo kaip nebuves wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Rytojaus saldytuve laukia medaus torto su citrusu nata tesla ax.gif ziuresim kas gausis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 11 17, 14:10)

Ką tik padariau citrininį majonezą smile.gif
1 trynys
puse šaukštelio garstyčių (paruoštų, nors klasikiniam labiausiai tinka garstyčių milteliai)
puse v.š. cukraus
1 citrinos sultys
aliejaus apie 120 - 130 ml
vienos citrinos nutarkuotas geltonasis žievelės sluoksnis
druska, pipirai


koks mazdaug kiekis gaunasi? kiek ilgai galima laikyti saldytuve?
Atsakyti
Sveiki,
9 psl yra idetas receptukas,agurku salotas,bet neparasyta kiek laiko reikia sterelizuoti blush2.gif Gal kas zino? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 04 28, 22:15)


Išbandžiau dainavos receptą, saldu biggrin.gif
nelabai pavyko kremas, kažko trynį pritraukė,
nors ir ant mažos liepsnos, ir maišiau..
biskvitus bandžiau iškepti visus vienu kartu, tai kepė apie 4 val, o netikėjau..
mat jaunystei kepdavau kartu ir užtekdavo poros valandų, matyt kažką kitaip dariau

user posted image
Atsakyti
GabiSima, tavo tortas atrodo dieviškai. Net kremas atrodo puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos:)
Gal zinote kokiu salotu receptu su avokadu? Prisipirkau ju , nes akcija. Dazniausia valgau su druska ant duonos, o dabar labai noriu pabandyti salotas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2012 01 18, 16:06)
Sveikos:)
Gal zinote kokiu salotu receptu su avokadu? Prisipirkau ju , nes akcija. Dazniausia valgau su druska ant duonos, o dabar labai noriu pabandyti salotas smile.gif

Sios temos 1 puslapyje yra visas Glacee meniu. Manau is jo issirinksite ka nors tinkancio sau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 04 28, 22:15)


Isbandziau sio tortuko recepta, lenkiu zemai, labai zemai galva pries Glacee, sudetingas vienok..
Maniskis ir vaikai stipriai megsta sokolada, jiems tortas buvo nerealus
user posted image
O man:
biskvitas gavosi per sviesus, kakava prasta buvau pasirinkusi.. Ganasa kai dariau, tai per nakti jis sustingo labai kietai, mikseris jo net nebande plakt, tai su kombainu plakdama perplakiau blush2.gif jis man net nesitepe, gabalais uzdejau ant biskvito ir bandziau lygint doh.gif tai gerai kad namudiniam vartojimui, o tai nzn schmoll.gif
user posted image
Darant sviestini krema, vel koja pakiso kakava (bet kaip yra posakis "blogam sokejui.."), su kremu kai ja istirpinau ji man gumuliukais susoko (gal per daug idejau kakavos, o gal per daug pasildziau..)
va, dar bandziau daryt plikytos teslos papuosimus (pagal recepta is knygos zaidziame virtuve), labai nesigavo man..
Bet yra dar vienas posakis "is klaidu mokomes", tai tikiuosi kita karta seksis geriau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit patart, kokios salotos labiau tiktų prie saldžiarūgštės vištienos su ryžiais? wink.gif Nesugalvoju, kokias čia paruošt wink.gif
Atsakyti
Sveikutes, atejau su dar vienu isbandytu receptu: duona su provanso zolelemis is knygos "Zaidziame virtuve" 170psl.
user posted image
duonele gavosi minkstute, aromatinga, puri, nors ir truputi nukrypau nuo recepto (iberiau sauja rupiu ruginiu miltu). Skonis nuostabus, tik gaila maniskiam provanso zoleliu rinkinyje buvo pankolio seklu (kuriu taip nemegstu), truputi apgadino man skoni, bet vistiek thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 05 02, 16:46)
Arabiškas tortas "KODRYT-KODYR"
Labai efektingas, labai paprastas, asmeniskai man buvo per saldu, o vyrui ir sveciams labai patiko. Ypač tinka krem-briule mėgėjams smile.gif Receptas is GoodCook forumo, transformuotas
[attachmentid=96614][attachmentid=96615]



reiktu pabandyt, labai megstu visokius pyragaicius su tokiu kremu.. ax.gif wub.gif


QUOTE(Myllia @ 2012 01 18, 17:06)
Sveikos:)
Gal zinote kokiu salotu receptu su avokadu? Prisipirkau ju , nes akcija. Dazniausia valgau su druska ant duonos, o dabar labai noriu pabandyti salotas smile.gif



Galiu rekomenduoti labai gaivias, bet kartu ir sočias salotas su avokadu. Super skanios!!!
Reikės:
* ilgavaisio agurko
* 1-2 virti kiaušiniai
* didelis avokadas
* marinuotų gliaudytų krevečių
* drukios ir juodujų pipirų pagal skonį

Agurkus supjaustome pailgais šiaudeliais, avokadą supjautome taip pat, smulkiai supjaustome kiaušinį, sudedame nusunktas krevetes, pagardiname druska ir pipirais, viską gerai apmaišome. Neišsigąskite, nes kiaušinių trynys subyrės, ir salotos atrodys įdomiai.. mirksiukas.gif Jeigu norisi truputi drėgnesnių tinka tas krevečių sūrimas, kurį nupylėm. Truputi užpylus apmaišome, jeig norisi akcento tinka keletas citrinos sulčių lašeliai, nors aš juoduosius pipirus pakeičiu citrinpipiriais (Santa Maria) ir salotos gaunasi nerealios! thumbup.gif essen.gif
Atsakyti