Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

Laukiu nesulaukiu kada nuolaidos Batu kalne prasides biggrin.gif Kas pamatysit garsiai rekit
Atsakyti
Zadu ryt uzsukti i batu kalna kKaune, bet abejoju ar jau bus nuolaidos, jei nepasikeis planai tai grizusi parasysiu kas ten gero mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2009 12 14, 19:05)
Gal galit pasakyti koks darbo laikas parduotuves vilniuje?


118 raso, kad Pir-Šeš 10:00-21:00, Sek 10:00-20:00.
Atsakyti
Ka tik is Parduotuves, galit jau begti.... cia Vilniuje
Atsakyti
Na as ir Kaune aplankiau parduotuve, nuolaidos kol kas 10 proc. As ieskojau zieminiu ilgu, tai tik vieno modelio yra ir tie verstos odos 69.99, bet as nenoriu verstos, nes tik kaip sausa galima nesioti verysad.gif bet nusipirkau uz 10 lt (buvo 119, 59.90. 20.99, ir galiausiai 10)senomodelio,(ir kailis tikras ir odiniai) bet man po kelnem su vaiku i lauka eiti bus thumbup.gif . Demisezoniniu tai kokiu tik nori. ir ilgu ir iki auliuku. Pasiklausiau tai zieminiu jau tikrai nebus, dar reklama maciau kazkokios tai firmos avalynei 50 proc. nuolaida, bet dovanokite nepamenu pavadinimo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGkatulis: 14 sausio 2010 - 23:41
siaip ne visi ten batai kokybiski g.gif Daznai ir visai "popieriniu" ten pasitaiko doh.gif
Atsakyti
Man tai be rysio tas batu kalnas,pati nepirkau,bet drauge yra pirkusi,sake,kad nekokybiski.
Atsakyti
Temuke visai apmirusi g.gif Buvau snd Batu kalne Kaune tai tik duris pabuciavau Viskas y dezes sukrauta g.gif Nesupratau kas ten vyksta Kazi jau nedirbs ta parduotuve visai ar kas ten bus Nes jokio paaiskinimo ant duru ner kad uzsidaro ar panasiai GAL KAS ZINOTE KA NORS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraVMS @ 2008 11 18, 23:15)
Aš ir MB perkame tik batų kalne.Kokybė ir kaina  thumbup.gif  Ypač yra gražių vyriškų batų. wub.gif

reiks apsilankyti pasiziureti, nes nekarto nesu buvusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laura1979 @ 2010 01 20, 10:18)
Man tai be rysio tas batu kalnas,pati nepirkau,bet drauge yra pirkusi,sake,kad nekokybiski.

pati nepirkau, pati nemaciau, bet kazkas mate, kazkas sake biggrin.gif
kiek pirkau ir geri, ir kokybiski thumbup.gif aisku, ten yra visokiu batu, kaip ir visur...
jei zmones perka batus uz 10 lt. tai kokios kokybes jie nori g.gif.
as vaikui vakar nupirkau rudeniui batukus, odiniai kaina 59 lt. ir ne siaip sau kokie, o tikrai grazus. O firma pas mus LT gal ir nelabai zinoma, bet Vokietijoj populiari ir tikrai ner prasta.
O tai jus man dar pasakykit, kur odinius vaikui batukus as uz tiek galeciau rasti g.gif
Atsakyti
Perku batus batų kalne, nebijau, labai geri, kokybiški, o kaina tai iš vis puiki, ir pasirinkimas didelis, ne kaip kitur smile.gif
Atsakyti
As Batu kalne perku vaikams, kaip jau kazkas ir minejo--uz 59lt rudeninius ir uz 49lt basutes mergaitei nelabai kitur nupirksi, tuo labiau, kad jos odines, geros firmos... Suaugusiems nezinau kaip ten ta avalyne, bet maciau ir Ecco ir Mustang ir StOliver...taigi manau, kad issirinkt tikrai galima.
Atsakyti