Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių asmenų šeima jums atrodo gausi?

4 vaikai jau būtų daug ax.gif
Atsakyti
Mano abu seneliai is 6iu vaiku, tai ju seimos man jau dideles smile.gif o va draugu kelios seimos turi po 4is vaikus, tai vaizdelis - kad pats tas smile.gif
Atsakyti
jau TRYS lietuvoj daug... smile.gif
Atsakyti
Mes turime 3 vaikucius. Atrodo, kad jau seima gausi smile.gif ypac kai tenka gaminti valgyti. O is milzinisko puodo po pietu beveik nieko nelieka...
Atsakyti
QUOTE(urte1 @ 2012 06 15, 19:37)
Oho ho mes 7 4u.gif Vyras aš ir 5 dukros smile.gif reiktu sunaitėlio bet jau bijau kad gali gautis labai gausu lotuliukas.gif bet nieks nežino ka gyvenimas mums paruošes.  4u.gif


wow kokia šeimyna- žaviuosi ir lenkiuosi wub.gif wub.gif

Mes 5-uką auginam- tris seses ir 2 brolius wub.gif blush2.gif Pati užaugau be brolių ir seserų verysad.gif Todėl labai džiuagiuos, kad mano vaikai vieni kitus turi wub.gif

Aš gausia laikau 3 vaikiukus turinčią šeimą, o 1 ,2 vaikai- labai maža šeima (čia iš mano varpinės žiūrint biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veitė: 06 rugsėjo 2012 - 18:11
vienas vaikas ne vaikas, du per mažai o trys jau per daug smile.gif Mano nuomone trys vaikučiai yra pats tas o keturi jau daugoka. pati norėčiau trijų vaikučiu bet kai šiam pasaulyje toks pragyvenimo lygis tai baisoka ir antra gimdyti...
Būtų gerai ir man penki vaikučiai tik nemanau kad kantrybės pakaktų blush2.gif
Atsakyti
Vienas - vyrui, vienas - žmonai, vienas - tėvynei smile.gif Daugiavaikė manau, kad 4 vaikiukus turinti šeima, nors man tiek ir norėtųsi, bet iš kur tie milijonai. Kol kas turim vieną, planuojame antą, o dėl trečio jau reikės su vyru derėtis.
Atsakyti
manau kad 2-3vaikai thumbup.gif
Atsakyti
2 vaikai
Atsakyti
QUOTE(JuratelaZ @ 2012 09 10, 11:54)
Vienas - vyrui, vienas - žmonai, vienas - tėvynei smile.gif Daugiavaikė manau, kad 4 vaikiukus turinti šeima, nors man tiek ir norėtųsi, bet iš kur tie milijonai. Kol kas turim vieną, planuojame antą, o dėl trečio jau reikės su vyru derėtis.




...aš irgi maniau,kad trys jau riba.Žmona įkalbėjo ketvirtam....Dabar nė kiek nesigailiu.Net ne tas žodis.
Negalvokit apie pinigus.Negalima vaikus gimdyti ar negimdyti dėl pinigų.Tai amoralu.Daug turtingų žmonių nenori turėti vaikų.Daug neturinčių pinigų gimdo vaikus.Kas keisčiausia,kad visi užauga,į žmones prasimuša.Mūsų seneliai augino vaikus-mūsų tėvus labai sunkiu pokario laikotarpiu.Nebuvo ne tik kad pinigų,ne visada pavalgyti ką turėjo.Jei mūsų seneliai būtų skaičiavę pinigus,kas žino,gal nei Jūs,nei aš čia nerašinėtume.....
.....Vaikus planuoti reikia širdimi...klausykit širdies balso ir niekada nesigailėsit...
Atsakyti
Kaip lietuyvos įžymybės sako ,turėti du vaikus šiais laikais yra prabanga. Ir aš taip manau, nes turiu du vaikus. O dar daugiau, jau nelabai įsivaizduoju- ir išlaidos didesnės, ir vaikai dėmesio mažiau gauna, nes namų ruošos kur kas daugiau.
Atsakyti
QUOTE(*assta* @ 2013 01 29, 12:47)
, nes namų ruošos kur kas daugiau.



...įsiklausykit ką sakot...

Vien skalbimo mašina -tikras lobis šeimininkei.

Pamirškit dujinę ar elektrinę viryklę,"išmeskit" skalbyklę,"atsijunkit" vandentiekį ir tuomet ramiai pamąstykit kiek be šių prietaisų būtų namų ruošos.O juk mūsų seneliai gyveno ir paprastesnėmis sąlygomis...
Atsiprašau,tema ne apie tai...
Atsakyti