Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių asmenų šeima jums atrodo gausi?

Nematau didelio skirtumo, ar ruošti valgyt dviem, ar šešiem, ar skalbyklėn kišt rūbus du, ar keturis kartus savaitėn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oranzine_Morka @ 2012 09 06, 16:19)
Mes turime 3 vaikucius. Atrodo, kad jau seima gausi smile.gif ypac kai tenka gaminti valgyti. O is milzinisko puodo po pietu beveik nieko nelieka...



Esate laiminga mama! Jei visi is vieno puodo pavalgote! Baltai pavydziu... Mano visi seimos nariai labai isrankus maistui... todel buna dienu, kai pietum tenka pagaminti 5 patiekalus! doh.gif Nenormalu... Sutinku... Bet man gaminti patinka... thumbup.gif Gausia - musu seima vadina, bet man kazkaip dar truksta... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 01 29, 21:41)
Nematau didelio skirtumo, ar ruošti valgyt dviem, ar šešiem, ar skalbyklėn kišt rūbus du, ar keturis kartus savaitėn  smile.gif

to skirtumo nera, tik jei financine seimos bukle visiskai gera. O kai viskas skaiciuojama, tai didelis skirtumas ar dviems maisto gamini, ar sesiems....
Atsakyti
QUOTE(flaming_flower @ 2013 02 10, 15:18)
to skirtumo nera, tik jei financine seimos bukle visiskai gera. O kai viskas skaiciuojama, tai didelis skirtumas ar dviems maisto gamini, ar sesiems....

Finansiškai tai taip, kalbėjom apie buitį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flaming_flower @ 2013 02 10, 14:18)
to skirtumo nera, tik jei financine seimos bukle visiskai gera. O kai viskas skaiciuojama, tai didelis skirtumas ar dviems maisto gamini, ar sesiems....

Nuo dviejų iki šešių staiga padaugėja labai retai mirksiukas.gif . O skirtumas dviems ar trims, arba penkiems ar šešiems nėra toks jau pribloškiantis biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Givaldi @ 2013 01 26, 20:20)
...aš irgi maniau,kad trys jau riba.Žmona įkalbėjo ketvirtam....Dabar nė kiek nesigailiu.Net ne tas žodis.
  Negalvokit apie pinigus.Negalima vaikus gimdyti ar negimdyti dėl pinigų.Tai amoralu.Daug turtingų žmonių nenori turėti vaikų.Daug neturinčių pinigų gimdo  vaikus.Kas keisčiausia,kad visi užauga,į žmones prasimuša.Mūsų seneliai augino vaikus-mūsų tėvus labai sunkiu pokario laikotarpiu.Nebuvo ne tik kad pinigų,ne visada  pavalgyti ką turėjo.Jei mūsų seneliai būtų skaičiavę pinigus,kas žino,gal nei Jūs,nei aš čia nerašinėtume.....
    .....Vaikus planuoti reikia širdimi...klausykit širdies balso ir niekada nesigailėsit...

senai beskaičiau toki grazu pasisakyma 4u.gif . Pagarba šiam tėčiui mirksiukas.gif
mane vyras su vaikais trečiam įkalbėjo. laukiuosi trečio wub.gif
Atsakyti
Ką reiškia įkalbėti vyrą vaikui? O jei vyras nori, o moteris nenori, ką tada daryti? Kaip vyrui įkalbėti moterį išnešioti 9 mėn., pagimdyti ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(Sauramo @ 2013 02 23, 00:16)
Ką reiškia įkalbėti vyrą vaikui? O jei vyras nori, o moteris nenori, ką tada daryti? Kaip vyrui įkalbėti moterį išnešioti 9 mėn., pagimdyti ir t.t.?

Paprastai - kalba kalba ir įkalba, jei geri argumentai, arba galima pabandyti papirkti, dar - šantažuoti laugh.gif .
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2013 02 23, 10:37)
Paprastai - kalba kalba ir įkalba, jei geri argumentai, arba galima pabandyti papirkti, dar - šantažuoti laugh.gif .

Juokas tai geras dalykas, bet po įkalbinėjimų paskui nebūna skyrybos, lakstymas pas kitas ir dar visokios kitokios šeimyninės nelaimės? Aš to tai nenorėčiau ax.gif Man labiau patiktų, tiksliau patiko, kai vyras mirktelėdavo ir taip tyliai "pasigaminam kokį dar vieną proto bokštą." Va čia tai jausmas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauramo @ 2013 02 23, 20:56)
Juokas tai geras dalykas, bet po  įkalbinėjimų paskui nebūna skyrybos, lakstymas pas kitas ir dar visokios kitokios šeimyninės nelaimės? Aš to tai nenorėčiau  ax.gif  Man labiau patiktų, tiksliau patiko, kai vyras mirktelėdavo ir taip tyliai "pasigaminam kokį dar vieną proto bokštą." Va čia tai jausmas  thumbup.gif

Puiku, kai nuomonės sutampa, bet jei jos skirtingos, tenka bandyti ieškoti kompromiso arba kažkuriam savo norų atsisakyti. O šeimyninės nelaimės kažin ar nuo vaikų priklauso g.gif ?
Atsakyti
O tai būsimų vaikų skaičiaus neverta aptarti iki santuokos? Ar čia nėra svarbus dalykas? ax.gif

Man tai buvo svarbus. Ne tai koknkretus skaičius, bet iš esmė skaip mąsto tuo klausimu. Jei vyras iš esmės nenori vaikų, ką tada daryti? Kokie tada kompromisai? Spėti, kad kai atsiras vaikas jo užsimanys? Mano suvokimu, tai labai naivus mąstymas. Va vienos draugės giminaitės vyras po santuokos pasakė, kai ana apie vaikus pradėjo sukti, kad jei mergaitė, tai į sieną tėkš. Niekada nekalbėjo apie vaikus iki santuokos, nes lyg savaime suprantamas dalykas, kad nors vieno norės. Tai moteris taip išsigando to pasakymo, kad taip ir pragyveno visą gyvenimą be vaikų. Va tau ir kompromisas. Klausiau, o kaip tas vyras, negi toks žiaurus? Ne, kiek ji pažinojo, tai lyg musės nenuskriaus ir šiaip geras, bet va mergaičių nenorėjo. Ir šiaip yra tiek graudžių istorijų, kaip tie ikalbinėjimai baigėsi blogai. Gražių istorijų labai mažai, kažkodėl ax.gif Bet iš esmės, jei šeimai tinka visokie įkalbinėjimai ir po to einančios bet kokios pasekmės, tai tegu būna taip. Tik reikia pagalvoti, kad pasekmės ne visada būna tokios, kokių tikimės: suartės šeimą, euforija, pagalba ir šiaip namuose daugiau bus. Jei ko nors nėra iki to laiko, vargu ar atsiras po to. Jetau, liežuvį paleidau į darbą blush2.gif Persiprašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Givaldi @ 2013 01 26, 20:20)
Negalvokit apie pinigus.Negalima vaikus gimdyti ar negimdyti dėl pinigų.Tai amoralu.Daug turtingų žmonių nenori turėti vaikų.Daug neturinčių pinigų gimdo  vaikus.Kas keisčiausia,kad visi užauga,į žmones prasimuša.Mūsų seneliai augino vaikus-mūsų tėvus labai sunkiu pokario laikotarpiu.Nebuvo ne tik kad pinigų,ne visada  pavalgyti ką turėjo.Jei mūsų seneliai būtų skaičiavę pinigus,kas žino,gal nei Jūs,nei aš čia nerašinėtume.....
    .....Vaikus planuoti reikia širdimi...klausykit širdies balso ir niekada nesigailėsit...



Na ir pasakymas...negi vaikus maitinsite ,ugdysite ir t.t. is sventos dvasios g.gif wink.gif Jusu pasakymas "musu seneliai..." labai jau primityvu...gal jus ir norite,kad jusu vaikai vaiksciotu su klumpem,valgytu TIk sausa duona,pagal jus ,tai "gera gyvenimeli" jusu seneliai gyveno(nes maniskiai ir proseneliai,ir seneliai,turejo daug vaiku,bet turejo ir savo uki,parduotuves blink.gif ),nesugebetumete isleisti i mokslus,jau nekalbu apie kazkokias pramogas...o as noriu savo vaikui visko kuo geriausio. Gal vertetu pasidometi kodel tais laikais,zmones gimde ax.gif Galiu pasufleruoti,nes mirtingumas buvo didelis(del ligu,del gimdymo traumu ir kt. priez.),todel kaip sakoma,gimde kiek d.d.,ir juos jis pasiimdavo(d. valia) O dabar tauskiate,kad tik tauksti. wink.gif
Atsakyti