Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių asmenų šeima jums atrodo gausi?

mano nuomone siais laikais Lietuvoje 2 vaikai jau daug. viena vaika aprupinti galima, bet 2 vaikai jau darosi prabanga.
juk vaiko auginimas ne tik duona ir skudurai - kas beje taip pat nepigu.
o kur vaiko pramogos , ugdymas, vaistai, galu gale kokybiski zaislai. be to seimos pajamos skiriamos ne tik maziukui, bet ir kitiems seimos nariams.

Atsakyti
As irgi manau, kad seima su dviem vaikais jau gausi. Stai kodel: mes esam vieninteliai tarp musu draugu, kurie turi du vaikus. Oi, meluoju, yra viena drauge, kuri du mazylius turi. Bet vieni karjeras daro ir vaikus ateiciai atideda (o meteliu jiems apie arba virs 30 blink.gif ), kiti pasigimde viena vaika ir "zegnojasi" nuo antrojo blink.gif . Tikrai ne del finansu. Visi jie gerai gyvena, gerai uzdirba.
Be to, as ir pati jauciuosi taip, kad turiu gausia seima. Abu vaikai judrus, gerkliugai, namuose visada daug veiksmo. Nors pati esu is triju vaiku seimos thumbup.gif .

Bet vat - aplink nera ne vieno ne tik kad draugo, bet ir pazistamo, kuris turetu TRIS vaikus g.gif . Na, nebent labai menkai pazistamu atrasciau...
Atsakyti
Abejoju ar cia lemia finansai..Kaip taisykle-kuo zmones turtingesni, tuo maziau gimdo ir atvirksciai beje biggrin.gif
Tarp mano pazistamu irgi panasiai-tie, kurie gyvena geriausiai, turi tik po viena vaika arba visai nei vieno..Tiesa, yra trivaike seimynele-labai turtingi, grazus ir saunus..Na, siek tiek pasiskundzia jie sirsalynu namie, bet turi aukliu, pagalbininkiu, o ir zmona kol kas nedirba..
Atsakyti
Svetima, nesakyciau, kad tie mano pazistami , draugai gyvena "geriausiai". Na, vidutiniskai gerai. rolleyes.gif Turi kazkokius samdomus darbus, valstybine tarnyba, kai kas savo nemilijonini versla, gauna du-tris-keturis tukstancius i rankas (speju rolleyes.gif ). O vat tikrai "geriausiai" gyvenantys daznai turi daug vaiku. Na, izymybes paziurekim: Darius Mockus, Arvydas Sabonis... Vieni panasus musu geri pazistami 4 turi. Labai turtingi daznai ir patys daugiau vaiku pasigimdo, ir dar isivaikina.

Giliau kapstyt reiketu, kodel kai kuriems vaiku nereikia arba vieno pakanka g.gif .

Atsakyti
QUOTE (manu @ 2004 02 08, 12:38)
mano nuomone siais laikais Lietuvoje 2 vaikai jau daug. viena vaika aprupinti galima, bet 2 vaikai jau darosi prabanga.
juk vaiko auginimas ne tik duona ir skudurai - kas beje taip pat nepigu.
o kur vaiko pramogos , ugdymas, vaistai, galu gale kokybiski zaislai. be to seimos pajamos skiriamos ne tik maziukui, bet ir kitiems seimos nariams.

sutinku, kad vien meile heart.gif sotus nebusi, o noras vaikui atiduoti maksimaliai viska neapsiriboja maitinimu ir apsirengimu..
smartass.gif rimtas mokslas, geras poilsis, turiningos pramogos, ispudingos keliones ir kt. sutikit nepigu
Atsakyti
Norge, aisku tai nera absoliuti taisykle..Bet turtingi zmones daznai daro karjera ir pan., vaikams nelieka laiko..Yra tokiu, kurie net seimos nespeja sukurt..
Is mano paciu paciu turtingiausiu pazistamu jau minejau viena pora turi tris vaikus, o kita-nei vieno, ir beje nesiruosia tureti...

As tik netikiu, kai zmones sako-negimdom, nes valstybe mazai remia..
Atsakyti
QUOTE (svetima @ 2004 02 09, 16:12)


As tik netikiu, kai zmones sako-negimdom, nes valstybe mazai remia..

o kodel netiki?
Sutik, bet su sita sfera musu valstybeje tikrai liudna situacija
Atsakyti
Na matai,Zanetuxs ,ne amziuje yra esme,o sveikatoje..... Man jau sita mergyte kele gresme. Nes turiu sirdes yda nuo gimimo,tik to neiskarto pastebejo. O ir del moterisku jau beda,pavasari operuosius ,gimda salins. Nes jau negaliu nauduot nei kontraceptikus,nei spirales,o su gumitemis tai tik pinigu svaistimas. Per menesines baisei kraujoju,ir skausmingai,nes turiu jau mijomas dvi,ir nemazos. Vienu zodziu,kad jau negalima.............. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE (Natalija @ 2004 02 09, 19:51)
Na matai,Zanetuxs ,ne amziuje yra esme,o sveikatoje..... Man jau sita mergyte kele gresme. Nes turiu sirdes yda nuo gimimo,tik to neiskarto pastebejo. O ir del moterisku jau beda,pavasari operuosius ,gimda salins. Nes jau negaliu nauduot nei kontraceptikus,nei spirales,o su gumitemis tai tik pinigu svaistimas. Per menesines baisei kraujoju,ir skausmingai,nes turiu jau mijomas dvi,ir nemazos. Vienu zodziu,kad jau negalima.............. nestuke.gif

Na, aisku tada... Bet vistiek saunu, kad tu jau turi ne viena vaikuti thumbup.gif clap.gif Sekmes Tau juos auginant!!! wink.gif
Atsakyti
QUOTE
Na, aisku tada... Bet vistiek saunu, kad tu jau turi ne viena vaikuti  Sekmes Tau juos auginant!!

Aciu Tau Zanetuks. Maciau nuotraukas tavo seimeneles,grazus Jus ,jauni.Matosi ,kad laimingi. Svekatos ir Jums.. nestuke.gif Ir dar viena vaikuti,toki pat grazu kaip ir Tavo sunelis.
Atsakyti
QUOTE (Natalija @ 2004 02 09, 21:30)
Aciu Tau Zanetuks. Maciau nuotraukas tavo seimeneles,grazus Jus ,jauni.Matosi ,kad laimingi. Svekatos ir Jums.. nestuke.gif Ir dar viena vaikuti,toki pat grazu kaip ir Tavo sunelis.

Na kiek veliau tai butinai noresiu dar vieno leliuko 2.gif , gal netgi dvynuku 2.gif 2.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
O dabar tai reikia sita burbuliuka paaugint, mokslus baigt... wink.gif
Atsakyti
As manau, kad vienas vaikas gerai, du dar geriau, o trys - seima jau daugiavaike.
Mes turim viena, prie jo ir apsistosim. Man asmeniskai, tai viskas atsiremia i pinigus. Jei buciau tokia pasiturinti, kad pinigu skaiciuoti nereiketu, tai mielai tureciau du ar tris vaikus. Dar ir isivaikinciau. Kodel ne? Smagu tureti gausia seimyna. Bet dabar, tai tikrai daugiau neplanuojam. Zinoma, pragyventume kazkaip ir su antru vaiku. Galu gale gal ir su treciu is bado nenumirtume. Bet nenoriu verstis per galva, kad gala su galu sudurciau. Nenoriu skurdo ir nepritekliu, nenoriu visko aukoti tik del vaiku gausumo. Jau geriau tam vieninteliam - padoresnis gyvenimas, geresnis issilavinimas, didesnis palikimas. smile.gif
Beja, del valstybes paramos. Manau, kad gera finansine parama, garantija i vieta lopselyje, darzelyje, garantija i gera ir finansiskai prieinama issilavinima vaikams, kelia gimstamumu skaiciu. Bent jau as, tai tada tikrai pamastyciau del antro vaiko.
O del to, kad visur gerai, o Lietuvoje blogai, tai galiu stai ka pasakyti. Man yra teke keleta metu gyventi Vokietijoje. Man yra susidares ispudis, kad politika seimos atzvilgiu ten yra tikra katastrofa. Gal klystu, cia mano subjektyvi nuomone.
Bet lieka tik tiketis, kad kitose Europos salyse yra geriau negu ten.
Atsakyti