Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių asmenų šeima jums atrodo gausi?

Man atrodo, kad turintys pinigu negimdo daug vaiku todel,kad pinigais is dangaus nelyja..Jeigu daug turi, vadinasi daug ir dirbi, o tada laiko vaikams lieka labai mazai..
Atsakyti
Mano draugo tevai turi 11 vaiku thumbup.gif !!!Po kiekvieno vaiko jiems atrode vis mazai,paauga lialius,ir vel mazo kamuoliuko uzsinori biggrin.gif . Rezultatas-maziausiam vos 1 metukai,vyriausiam-31!!! Patys tevai puikiai atrodo (saldi porele,neduotum dugiau kaip 35m.),per 50 dar neperkope. Na,pagaliau nusprende,kad dabar jau tikrai gausi seima (+8 anukai!) ir reikia susilaikyt laugh.gif . Jie vertesi kaip ismane,nors buvo ir "skolintu bulviu" dienu,bet is bado ne vienas nemire,sulauke geresniu laiku,praturtejo ir galiausiai su visais vaikyciais Ameriken isleke (beliko vyresnieji). Tai va. O pernai mamyte sugalvojo pasilavint (atseit,nusibodo poziuris i ja kaip i tamsuole triusiene) ir istojo i universiteta su 6-a dukra laugh.gif

Na,man 11 gal kiek ir daugoka butu laugh.gif ,bet galvoju apie 4-5. As is 3 vaiku seimos,vyras- is 4, todel kazkaip naturaliai tokie planai ateina.. Bet,kol kas uztex ir 1,juolab kad abu tetukai studentauja ir dar bando kazkaip uzdirbt pampersams.
Atsakyti
QUOTE (catina @ 2004 02 10, 06:56)
O del to, kad visur gerai, o Lietuvoje blogai, tai galiu stai ka pasakyti. Man yra teke keleta metu gyventi Vokietijoje. Man yra susidares ispudis, kad politika seimos atzvilgiu ten yra tikra katastrofa. Gal klystu, cia mano subjektyvi nuomone.
Bet lieka tik tiketis, kad kitose Europos salyse yra geriau negu ten.

Na,kad Vokietijoje bloga politika,tai klysti!! Mano giminatis (gyvena Berlyne) susilauke sunaus,tai valdzia jaunai seimai paskyre 2k. buta,o kai susilauke antro- vos ne per prievarta iskeldino i 4k. buta (jie baisiai nenorejo keltis del islaikymo). Siaip ar taip, pasalpa uz vaika yra 3kartus didesne nei jo atlyginimas!!!
Atsakyti
QUOTE
Mano draugo tevai turi 11 vaiku thumbup.gif !!!Po kiekvieno vaiko jiems atrode vis mazai,paauga lialius,ir vel mazo kamuoliuko uzsinori biggrin.gif . Rezultatas-maziausiam vos 1 metukai,vyriausiam-31!!! Patys tevai puikiai atrodo (saldi porele,neduotum dugiau kaip 35m.),per 50 dar neperkope. Na,pagaliau nusprende,kad dabar jau tikrai gausi seima (+8 anukai!) ir reikia susilaikyt laugh.gif . Jie vertesi kaip ismane,nors buvo ir "skolintu bulviu" dienu,bet is bado ne vienas nemire,sulauke geresniu laiku,praturtejo ir galiausiai su visais vaikyciais Ameriken isleke (beliko vyresnieji). Tai va. O pernai mamyte sugalvojo pasilavint (atseit,nusibodo poziuris i ja kaip i tamsuole triusiene) ir istojo i universiteta su 6-a dukra laugh.gif


blink.gif Oho g.gif
laugh.gif biggrin.gif

QUOTE
Na,man 11 gal kiek ir daugoka butu laugh.gif ,bet galvoju apie 4-5. As is 3 vaiku seimos,vyras- is 4, todel kazkaip naturaliai tokie planai ateina.. Bet,kol kas uztex ir 1,juolab kad abu tetukai studentauja ir dar bando kazkaip uzdirbt pampersams.


As tai noreciau tureti kokius 3 vaikucius: sunelis 2.gif yra, tai dar grazu butu dvynukai 2.gif 2.gif - mergyte ir berniukas wub.gif
Patys su vyru esame is seimu, kuriose 3 vaikai biggrin.gif
P.S.mes su vyru taip pat abu studentai, ir vyras dar dirba (kad pampers'u butu uz ka nusipirkt ir dar maisto mums wink.gif ).
Laikykimes, studentai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na, man jau ir dvieju daug.O jei dar trecias!..Ne,uzteks ir siu pestuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE (agneklimjan @ 2004 02 10, 22:05)
QUOTE (catina @ 2004 02 10, 06:56)
O del to, kad visur gerai, o Lietuvoje blogai, tai galiu stai ka pasakyti. Man yra teke keleta metu gyventi Vokietijoje. Man yra susidares ispudis, kad politika seimos atzvilgiu ten yra tikra katastrofa. Gal klystu, cia mano subjektyvi nuomone.
Bet lieka tik tiketis, kad kitose Europos salyse yra geriau negu ten.

Na,kad Vokietijoje bloga politika,tai klysti!! Mano giminatis (gyvena Berlyne) susilauke sunaus,tai valdzia jaunai seimai paskyre 2k. buta,o kai susilauke antro- vos ne per prievarta iskeldino i 4k. buta (jie baisiai nenorejo keltis del islaikymo). Siaip ar taip, pasalpa uz vaika yra 3kartus didesne nei jo atlyginimas!!!


g.gif ?????????????????
Pasalpa uz vaika Vokietijoje yra 150 euru. Dar puse metu yra mokama mazdaug 300 euru. Po to, jei nors vienas is tevu gauna bent vidutini atlyginima, tu 300 euru mokejimas yra nutraukiamas. Kadangi lopseiu ir dazeliu klausimas daugumoje Vokietijos zemiu visiskai nera issprestas, moteris turi nutraukti darba. Seimos pajamos sumazeja beveik per puse, o tie 150 euru yra tik asaros. Jokiu kitu pasalpu nera.

Papildomai valdzios remiamos yra tik bedarbiu seimos, be pajamu, gyvenancios is socialines pasalpos. Joms valstybe skiria butus, apmoka nuoma. Visiems kiteims - apsirupinimas gyvenamu plotu yra ju asmeninis reikalas. Tiesa, gausioms seimoms su itin mazomis pajamomis, valdzia gali uz nuoma truputi damoketi.

Nesuprantu, kokius ten pinigus valdzia Berlyne zarsto. g.gif ???
Atsakyti
QUOTE (catina @ 2004 02 11, 07:37)


[/QUOTE]
g.gif ?????????????????
Pasalpa uz vaika Vokietijoje yra 150 euru. Dar puse metu yra mokama mazdaug 300 euru. Po to, jei nors vienas is tevu gauna bent vidutini atlyginima, tu 300 euru mokejimas yra nutraukiamas. Kadangi lopseiu ir dazeliu klausimas daugumoje Vokietijos zemiu visiskai nera issprestas, moteris turi nutraukti darba. Seimos pajamos sumazeja beveik per puse, o tie 150 euru yra tik asaros. Jokiu kitu pasalpu nera.

Papildomai valdzios remiamos yra tik bedarbiu seimos, be pajamu, gyvenancios is socialines pasalpos. Joms valstybe skiria butus, apmoka nuoma. Visiems kiteims - apsirupinimas gyvenamu plotu yra ju asmeninis reikalas. Tiesa, gausioms seimoms su itin mazomis pajamomis, valdzia gali uz nuoma truputi damoketi.

Nesuprantu, kokius ten pinigus valdzia Berlyne zarsto. g.gif ???

Na jooo,kazkokie nesusipratimai. Neklausiau,kaip su eurais,bet markem giminaicio zmona gaudavo apie 2000+isskyre butuka.Gal kad ji vokietaite unsure.gif

O del darzeliu-mano teta su seima jau virs 10m. gyvena Vokietijoj,abu pusbroliukai ten nuo gimimo,bet abu be problemu lanke darzeli-nepaisant,kad nepilieciai,pradejo i mokykla eit,dabar i gimnazija..Na,pasalpu,aisku,jie negavo,nes neturi pilietybes,bet kitokiu problemu kaip ir nebuvo.
Atsakyti
Agneklimjan, labai malonu, kad Tavo giminaiciai yra patenkinti ir turi puikias
salygas auginti savo vaikucius Vokietijoje. Bet tai nera garantija kiekvienai seimai.

Musu atvejas buvo toks. Vaiku lopselio beveik 100 km spinduliu - nerasta. Darzeliai
(nuo 3 metuku) tik baznytiniai. Garantijos ten gauti vieta nera jokios, o mums, kaip baznytiniu mokesciu nemokantiems - is viso paskutinej eilej. Be to tie darzeliai dirba nuo 8 iki 12 val. Kadangi i darba nuvykti taip pat reikia laiko, tai neiseina dirbti net 4 val per diena. Uz 30 km buvo darzelis dirbantis pilna diena, bet ten 2 valandas trunka pietu pertrauka ir vaikus reikia tuo metu atsiimti. Kam toks darzelis reikalingas? Bobute uz vaiko prieziura visa diena uzsiprase DM 2000
per menesi ir t.t.

As nesiryzau gimdyti vaikelio Vokietijoje, nes nenorejau iskeisti malonu darba ir pusetina atlyginima i mazyte pasalpa uz vaika. Suprantu vokiecius, kurie tokiomis salygomis neskuba gimdyti vaikuciu arba is viso lieka bavaikiais. Ne be priezasties gimstamumu skaicius toje salyje - vienas zemiausiu Europoje.

Beja Vokietijoje pasalpos uz vaika (Kindergeld, Erziehungsgeld), priemimas i darzeli, gimnazija ar aukstaja mokykla nuo pilietybes nepriklauso.

Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2003 12 05, 11:36)
va siaip jau ir skalnde tokie gandai, kad ruosiama istatymo pataisa ir seima, auginanti du vaikus, jau gautu daugiavaikes seimos statusa. Nes gimstamumas Lietuvoj labai mazeja

oba,mano seimyna daugiavaike biggrin.gif na siaip kai toks mazas gimstamumas,tai tikrai seima turincia du vaikus reiketu vadint daugiavaike.nors kai pagalvoju zinau seimu kur auga4-6 vaikai ir ta seima nera asociali(kokia retenybe! ) wink.gif
Atsakyti
Man pakankamai gausi ir keturių asmenų šeimyna.
Atsakyti
man daugiavaike kai seimoj yra 3 vaikai
Atsakyti
man irgi daugiavaike prasideda nuo 3 spirgu. Jei galeciau, noreciau tureti 5. Mano mama turi 4 brolius. Seima fantastiska - vieni kitiems viska padeda, o kai sueina kruvon, visas kaimas nuo dainu ir juoko plysta. Ech smagumelis. Man isvis labai patinka tas vadinamas italiskas modelis, kai seimos dideles ir artimai bendrauja, ir pas senelius renkasi visa gimine didziuju svenciu svesti
Atsakyti