Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių asmenų šeima jums atrodo gausi?

QUOTE(_una_ @ 2013 02 26, 22:54)
*Žinau, kad skiriamos, tik jūs rašėte, kad daugiavaikėms didesnės, tai norėjau žinoti kiek didesnės ir nuo kada tokios mokamos. O kaip tai jūsų nuomone siejasi su: "net ir pagimdant,gauna daugiau(lyg tai vienas vaikas,tai jau kazkokia atmata musu visuomeneje)"?
**Manau, kad vienu ar dviem vaikais 2 tėvai gali pasirūpinti įvairesniais būdais, kaip jūsų minėtas privatus darželis ar auklė, todėl jiems pirmenybė į valstybinį darželį nebūtina, o vienam auginačiam vaiką(-us) t.p. yra lengvatos.
Jei jūs nesuprantate, kaip funkcionuoja valstybė, jums bus sudėtinga išaiškinti, kad jos gyvavimui būtina kartų kaita ir rožiniai ar kokie kitokie akiniai čia ne prie ko. Vat ko valstybei nereikia, tai senų žmonių ir galimas daiktas tai galėsime patirti savu kailiu, kai ateis laikas gauti pensijas ar gydymą pagal draudimą senatvėje.

*** Mano pavyzdys parodo, kad turint noro ir gabumų net ir labai gausios šeimos su mažomis pajamomis vaikai gali studijuoti Lietuvoje ar užsienyje. Jei turite galvoje mano minėtą šeimą, tai pagal mainų programą ir kita dukra du semestrus studijavo dviejų šalių universitetuose, šiuo metu tokio noro neturi. Sūnus noro studijuoti neturėjo niekur, todėl dirba, dar viena dukra šiemet pirmakursė, dar trys tebesimoko vidurinėje. Kaip sakiau, svarbiausia, turėti galvą ir motyvaciją.


* Siejasi su tuo,kad ar vienas ar du,ar trys....visi nori savo vaika ir maitinti kokybisku maistu,ir rengti ,ne is padevetu dr. pard. Tai gal galite motyvuoti,kodel daugiau vk. turincios seimos,gali gauti (ir gauna) didesnes gimdymo vienk. ismokamas(todel ir mano posakis toks "visuomenes atmata" )
** O nemanote,kad ir viena ar du turincius vk.((( kalbu ne apie viena is tevu auginancia vaikus(-a)))),seima negali leisti i privacius darzelius,jiems irgi reikia valstybiniu,bet,deja, tik gimus vaikui,reikejo uzrasyti i eile(dabar,bent Vilniuje reikia uzrasyti sausio pr.jei vk.lankys darzeli rudeni,bet tvarka pasiliko del daugiav. seimu)),ir...seimos daugiavaikes,uzlysdamos pries tokias seimas(nes jiems pirmumo teise blink.gif ),nuslinkdamos ju eiles nr.toliau...zinau keleta seimu,kur taip iki mokyklos ir negavo darzeliu(teko eiti i privacius),tik idomu,jei tokios seimos paduotu valstybe i teisma,ar netektu gailetis uz tokius absurdiskus istatymus g.gif ax.gif
Ne tik senu zmoniu nereikia,bet ir vaiku(kitu atveju,ir tais,ir tais butu atatinkamai pasirupinta(visapusiskai) sioje valstybeje.
Del pensiju jau rasiau,nesikartosiu(postu auksciau)
*** Manote,kad normalu issiusti vaika su ribota pinigu suma,ir tuo didziuotis(man tada geriau butu,kad jis mokytusi cia ir pats uzsidirbtu ,kad galetu pragyventi oriai,o ne save grauztu,kad is kitu seseru-broliu atimtu skalsesni duonos kasni) Nesistebiu tokiu mastymu,nes dabar ,pas mus juk madinga baigti TIK aukstaji,ir visai nesvarbu,kad paskui is bedarbio pasalpos gyvens,svarbiau juk aukstasis diplomas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 27 vasario 2013 - 01:07
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2013 02 27, 01:00)
*  Tai gal galite motyvuoti,kodel daugiau vk. turincios seimos,gali gauti (ir gauna) didesnes  gimdymo vienk. ismokamas(todel ir mano posakis toks "visuomenes atmata" )
** ir...seimos daugiavaikes,uzlysdamos pries tokias seimas(nes jiems pirmumo teise blink.gif ),nuslinkdamos ju eiles nr.toliau...zinau keleta seimu,kur taip iki mokyklos ir negavo darzeliu
Ne tik senu zmoniu nereikia,bet ir vaiku(kitu atveju,ir tais,ir tais butu atatinkamai pasirupinta(visapusiskai) sioje valstybeje.
Del pensiju jau rasiau,nesikartosiu(postu auksciau)
***  Manote,kad normalu issiusti vaika su ribota pinigu suma,ir tuo didziuotis(man tada geriau butu,kad jis mokytusi cia ir pats uzsidirbtu ,kad galetu pragyventi oriai,o ne save grauztu,kad is kitu seseru-broliu atimtu skalsesni duonos kasni) Nesistebiu tokiu mastymu,nes dabar ,pas mus juk madinga baigti TIK aukstaji,ir visai nesvarbu,kad paskui is bedarbio pasalpos gyvens,svarbiau juk aukstasis diplomas wink.gif

*Kaip matau, su jumis diskutuoti yra visai tuščias reikalas, nes jau kelintą postą prašau pagrįsti paryškintą jūsų teiginį, jokio pagrindimo nesulaukiu, tik teiginys nuolat kartojamas. Tai primityviausia demagogija.
** Labai perdedate daugiavaikių šeimų skaičių, ypač Vilniuje. Problema tikrai ne jose, nes tokių šeimų yra labai nedidelis procentas lyginant su vienavaikėmis ir dvivaikėmis.
Valstybė galės pasirūpinti vaikais ir senais žmonėmis tik tada, kai visi sąžiningai mokės mokesčius, o ne dangstysis minimalia alga nuo valytojos iki generalinio direktoriaus.
***Vaiko niekas nesiuntė su jokia pinigų suma, vaikas pats išvažiavo (parama buvo teikiama tik ekstremaliais atvejais), niekas tuo nesididžiuoja, priima tai kaip natūralų dalyką. Ir tas vaikas savo iniciatyva padeda sesėms, pvz., jei pritrūksta pinigų privačiam odontologui - tai vadinama solidarumu. Ir su mąstymu jūs nieko bendra neturite, jūs kaip žako papūga kartojate išmoktus teiginius - būtent šios šeimos mokslus baigę (ir nebaigęs) vaikai visi turi darbus Lietuvoj ir pašalpų neprašo. Mano vaikai, beje taip pat, dar magistrą studijuodami jau įsidarbino ir net yra perviliojami iš vienos įmonės į kitą. Jūsų įsivaizdavimas yra gerokai iškreiptas.
Atsakyti
Man tai po Ilgaplaukės postų norisi gražinti visus vaikus ten iš kur jie atėjo ir nuoširdžiai atsiprašyti, kad drįsau ne vieną ir ne du turėt.
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 02 27, 19:29)
Man tai po Ilgaplaukės postų norisi gražinti visus vaikus ten iš kur jie atėjo ir nuoširdžiai atsiprašyti, kad drįsau ne vieną ir ne du turėt.


Ne ne jus tik supraskit, kad cia kaikurioms personoms labai siutas ima, kad jie augindami viena vaika siltnamio salygom ir noredami jam VISKO KAS GERIAUSIA, isleisdami i pasauli su laukneseliu paruostu, nesugeba uzdirbti tiek, kad isaugintu ir i zmones isleistu daugiau nei viena. Va uztat labai pikta, kad kiti sugeba ir ne tris, keturis ar penkis, uzauginti, ismokslinti ir i zmones isleisti. Kiekvienam savo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2013 02 27, 08:46)
*Kaip matau, su jumis diskutuoti yra visai tuščias reikalas, nes jau kelintą postą prašau pagrįsti paryškintą jūsų teiginį, jokio pagrindimo nesulaukiu, tik teiginys nuolat kartojamas. Tai primityviausia demagogija.
** Labai perdedate daugiavaikių šeimų skaičių, ypač Vilniuje. Problema tikrai ne jose, nes tokių šeimų yra labai nedidelis procentas lyginant su vienavaikėmis ir dvivaikėmis.
Valstybė galės pasirūpinti vaikais ir senais žmonėmis tik tada, kai visi sąžiningai mokės mokesčius, o ne dangstysis minimalia alga nuo valytojos iki generalinio direktoriaus.
***Vaiko niekas nesiuntė su jokia pinigų suma, vaikas pats išvažiavo (parama buvo teikiama tik ekstremaliais atvejais), niekas tuo nesididžiuoja, priima tai kaip natūralų dalyką. Ir tas vaikas savo iniciatyva padeda sesėms, pvz., jei pritrūksta pinigų privačiam odontologui - tai vadinama solidarumu. Ir su mąstymu jūs nieko bendra neturite, jūs kaip žako papūga kartojate išmoktus teiginius - būtent šios šeimos mokslus baigę (ir nebaigęs) vaikai visi turi darbus Lietuvoj ir pašalpų neprašo. Mano vaikai, beje taip pat, dar magistrą studijuodami jau įsidarbino ir net yra perviliojami iš vienos įmonės į kitą. Jūsų įsivaizdavimas yra gerokai iškreiptas.



Kai nebelieka argumentu,tai tik ir belieka izeidinejimai. wink.gif

Koks skirtumas kiek ju,bet...tai kas stovejo juk pasislenka. Ir manau,tai neteisinga ir tiek.

Tai gal jus ir pasiulykite toki istatyma,kad visi butu saziningi. ax.gif biggrin.gif

Man jusu gyvenimiskos peripetijos,tikrai neidomios,bet...jeigu jums atrodo,kad sazininga savo vaiku atzvilgiu taip elgtis,tai valio wink.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Šelma @ 2013 02 27, 20:29)
Man tai po Ilgaplaukės postų norisi gražinti visus vaikus ten iš kur jie atėjo ir nuoširdžiai atsiprašyti, kad drįsau ne vieną ir ne du turėt.


Tai grazinkite,nes del tokiu zodziu,tapote dvasiskai amorali(ir po tokiu zodziu,nuosirdumas jusu apsimestinas)wink.gif mad.gif
Papildyta:
QUOTE(Gorda @ 2013 02 27, 23:03)
Ne ne jus tik supraskit, kad cia kaikurioms personoms labai siutas ima, kad jie augindami viena vaika siltnamio salygom ir noredami jam VISKO KAS GERIAUSIA, isleisdami i pasauli su laukneseliu paruostu, nesugeba uzdirbti tiek, kad isaugintu ir i zmones isleistu daugiau nei viena. Va uztat labai pikta, kad kiti sugeba ir ne tris, keturis ar penkis, uzauginti, ismokslinti ir i zmones isleisti. Kiekvienam savo smile.gif



Nekiskite savo zodziu man i burna,nes...gal vertetu mano posta bent perskaityti,kad neisverstumete zodziu,pagal savo sugedimo laipsni. Ir neiprovizuokite,nes atrodote juokingai ir beviltiskai biggrin.gif Jus mane pazistate,kad taip galite teigti g.gif rolleyes.gif O jums neatejo tokia mintis,kad ne esme piniguose,o norejime save realizuoti kitur,ar tai jums per sunki uzduotis,suprasti,kad ne visos nori buti TIK mamos,o dar ir prie viso to,siekti karjeros.
Butent,kiekvienam savo,taip,kad savo fantazijas pasilikite sau mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 27 vasario 2013 - 23:50
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2013 02 27, 22:47)
Kai nebelieka argumentu,tai tik ir belieka izeidinejimai. wink.gif

  Koks skirtumas kiek ju,bet...tai kas stovejo juk pasislenka. Ir manau,tai neteisinga ir tiek.

Tai gal jus ir pasiulykite toki istatyma,kad visi butu saziningi.  ax.gif  biggrin.gif

  Man jusu gyvenimiskos peripetijos,tikrai neidomios,bet...jeigu jums atrodo,kad sazininga savo vaiku atzvilgiu taip elgtis,tai valio wink.gif  biggrin.gif
Papildyta:
  Tai grazinkite,nes del tokiu zodziu,tapote dvasiskai amorali(ir  po tokiu zodziu,nuosirdumas  jusu apsimestinas)wink.gif  mad.gif
Papildyta:
  Nekiskite savo zodziu man i burna,nes...gal vertetu mano posta bent perskaityti,kad neisverstumete zodziu,pagal savo sugedimo laipsni. Ir neiprovizuokite,nes  atrodote juokingai ir beviltiskai  biggrin.gif Jus mane pazistate,kad taip galite teigti g.gif  rolleyes.gif  O jums neatejo tokia mintis,kad ne esme piniguose,o norejime save realizuoti kitur,ar tai jums per sunki uzduotis,suprasti,kad ne visos nori buti TIK mamos,o dar ir prie viso to,siekti karjeros.
Butent,kiekvienam savo,taip,kad savo fantazijas pasilikite sau mirksiukas.gif  biggrin.gif

Pasakysiu naujiena- daug vaiku turincios mamos irgi karjeras padaro ir uzdirbt sugeba ne vienam vaikui. Sveikintina, kad apskaiciavus savo galimybes apsistojot ties vienu, bet nereiskia kad kitos gimdo vaikus tam kad valstybe juos islaikytu.
Atsakyti
QUOTE(Gorda @ 2013 02 28, 00:16)
Pasakysiu naujiena- daug vaiku turincios mamos irgi karjeras padaro ir uzdirbt sugeba ne vienam vaikui. Sveikintina, kad apskaiciavus savo galimybes apsistojot ties vienu, bet nereiskia kad kitos gimdo vaikus tam kad valstybe juos islaikytu.



Ar jums viskas gerai? Kazkaip keistai interpretuojate mano zodzius. O kitu variantu nesugebate sumastyti( na ka padarysi,ne visiems duota mirksiukas.gif ) Vis bandote spresti pagal save wink.gif biggrin.gif Bet tiek to,beviltiska biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 28 vasario 2013 - 00:40
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2013 02 27, 23:28)
Ar jums viskas gerai? Kazkaip keistai interpretuojate mano zodzius.  O kitu variantu nesugebate sumastyti(  na ka padarysi,ne visiems duota mirksiukas.gif ) Vis bandote spresti pagal save wink.gif  biggrin.gif  Bet tiek to,beviltiska  biggrin.gif

O as cia ka pagal save sprendziu? Neinterpretuoju jusu zodziu pati kaip ant delno viska pateikiat.
Atsakyti
QUOTE(Gorda @ 2013 02 28, 00:46)
O as cia ka pagal save sprendziu? Neinterpretuoju jusu zodziu pati kaip ant delno viska pateikiat.



Palengvinsiu jusu ribota mastyma...cia del apskaiciavimo galimybes mirksiukas.gif

Ka norite matyti,ta ir matote biggrin.gif

Kazkaip fantazijos liejasi pas jus laisvai,bet del idomumo,ar jus pati turite vaiku?
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2013 02 28, 00:02)
Palengvinsiu jusu ribota mastyma...cia del apskaiciavimo galimybes mirksiukas.gif 
 
Ka norite matyti,ta ir matote  biggrin.gif

Kazkaip fantazijos liejasi pas jus laisvai,bet del idomumo,ar jus pati turite vaiku?

Ai cia maniskis mastymas ribotas? O kur as ka prifantazavau?
Atsakyti
QUOTE(Gorda @ 2013 02 28, 01:20)
Ai cia maniskis mastymas ribotas? O kur as ka prifantazavau?



Butent mirksiukas.gif Tenka bendrauti su daugeli turtingu zmoniu,bet ,kad kad turetu dideles seimas g.gif schmoll.gif Taip,kad galite fantazuoti,juk tai jums neblogai sekasi mirksiukas.gif biggrin.gif
Ir ne apskaiciavimai riboja,o laikas ir saves realizavimas,nes nenoriu,kad mano vaikai augtu tik su auklemis,ar priziurimi seneliu(kurie beje irgi uzsieme). Gal tai jums nesuprantama,bet tai jau ne mano rupestis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 28 vasario 2013 - 01:36
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2013 02 28, 00:34)
Butent mirksiukas.gif  Tenka bendrauti su daugeli turtingu zmoniu,bet ,kad kad turetu dideles seimas g.gif  schmoll.gif Taip,kad galite fantazuoti,juk tai jums neblogai sekasi mirksiukas.gif  biggrin.gif
Ir ne apskaiciavimai riboja,o laikas ir saves realizavimas,nes nenoriu,kad mano vaikai augtu tik su auklemis,ar priziurimi seneliu(kurie beje irgi uzsieme). Gal tai jums nesuprantama,bet tai jau ne mano rupestis.  mirksiukas.gif

O tai daugiavaikiu vaikus tik svetimi augina biggrin.gif O paskui as cia su lakia fantazija biggrin.gif Jau minejau, kad kiekvienam savo, nu neduota jum tu gabumu tai neduota, nereikia pavydet kad kiti gabesni 4u.gif
Atsakyti