Įkraunama...
Įkraunama...

Bodyflex pratimai

Sveikos visos esamos mamytės wub.gif
Pati esu dariusi Bodyflex pratimus prieš porą metų, man jie buvo tikrai efektyvūs ir jau per savaitę buvo rezultatai.
Norėjau pasiteirauti ar yra mamyčių, kurios po gimdymo užsiiminėjo Bodyfleksu ir kaip sekėsi, kokie rezultatai ar greitai "pasimatė" mažėjantys cm?
na tiesiog atsiliepimai įdomūs, nes jau gegužės mėn pati turėsiu savo mažiuką ir galvoju laikui atėjus "kvėpuoti" vėl, nes priaugtus kg tikrai reiks "deginti" doh.gif

ačiū visoms iš anksto už komentarus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aastuliukas @ 2007 04 30, 21:30)
Sveikos visos esamos mamytės  wub.gif 
Pati esu dariusi Bodyflex pratimus prieš porą metų, man jie buvo tikrai efektyvūs ir jau per savaitę buvo rezultatai.
Norėjau pasiteirauti ar yra mamyčių, kurios po gimdymo užsiiminėjo Bodyfleksu ir kaip sekėsi, kokie rezultatai ar greitai "pasimatė" mažėjantys cm?
na tiesiog atsiliepimai įdomūs, nes jau gegužės mėn pati turėsiu savo mažiuką ir galvoju laikui atėjus "kvėpuoti" vėl, nes priaugtus kg tikrai reiks "deginti"  doh.gif

ačiū visoms iš anksto už komentarus  mirksiukas.gif


beje, jei yra norinčių, galiu atsiųsti tuos pratimukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aastuliukas @ 2007 04 30, 22:06)
beje, jei yra norinčių, galiu atsiųsti tuos pratimukus  mirksiukas.gif

man jie efektyvus bet dabar kazkur uzsimete tai siaip butu faina jei atsiustum blush2.gif blush2.gif blush2.gif [emaila parasiau i a.d.
Atsakyti
QUOTE(saulyte3 @ 2007 05 01, 09:49)
man jie efektyvus bet dabar kazkur uzsimete tai siaip butu faina jei atsiustum  blush2.gif   blush2.gif   blush2.gif [emaila parasiau i a.d.


Persiunčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aastuliukas: 01 gegužės 2007 - 09:06
ir as esu dariusi pries nestuma. Nelabai saziningai bet rezultatai tikrai buvo. O dabar kai po gimdymo jau 4men praejo tai reiketu kazka daryti su savo pilvu pakaruokliu blush2.gif
Noreciau ir as pratimuku adresu ailinksma@yahoo.com
Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aciux gavau.
Butinai parasysiu kaip sekasi bigsmile.gif tik jauciu greito rezultato nebus nes dar tinginuko is saves neisvariau blush2.gif blush2.gif blush2.gif

AASTULIUK, linkiu lengvo gimdymo. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aastuliukas @ 2007 04 30, 21:30)
Sveikos visos esamos mamytės  wub.gif 
Pati esu dariusi Bodyflex pratimus prieš porą metų, man jie buvo tikrai efektyvūs ir jau per savaitę buvo rezultatai.
Norėjau pasiteirauti ar yra mamyčių, kurios po gimdymo užsiiminėjo Bodyfleksu ir kaip sekėsi, kokie rezultatai ar greitai "pasimatė" mažėjantys cm?
na tiesiog atsiliepimai įdomūs, nes jau gegužės mėn pati turėsiu savo mažiuką ir galvoju laikui atėjus "kvėpuoti" vėl, nes priaugtus kg tikrai reiks "deginti"  doh.gif

ačiū visoms iš anksto už komentarus  mirksiukas.gif

SVEIKA blush2.gif MAN IRGI JIE PADEJO KAI REIKEJO mirksiukas.gif BEJE O KO GI LAUKIESI mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MALUMA @ 2007 05 01, 17:07)
SVEIKA  blush2.gif  MAN IRGI JIE PADEJO KAI REIKEJO  mirksiukas.gif  BEJE O KO GI LAUKIESI  mirksiukas.gif



laukiam bernuzio wub.gif
Atsakyti
ax.gif aš irgi norėčiau tų pratimukų [COLOR=yellow]editafirst@gmail.com


esi anksčiau juos dariusi-labai patiko ,bet dabar po gimdymo niekaip negaliu prisiversti vėl pradėti tirpdyti kg

[COLOR=red]MALUMA ilgai žiūrėjau netekus žado į būsimo leliuko gimimo datą-mano sūneliui bus lygiai metai tą dieną mirksiukas.gif

sėkmės drinks_cheers.gif
Atsakyti
....ir man akis bado kilogramai doh.gif Jau tuoj trys mėnesiai po gimdymo, o pilvas - baisus. Tai ir aš norėčiau pratimukų į mylimukas@yahoo.com 4u.gif Kazkada buvau labai uzsispyrus juos daryt, gal vel atsiras valios g.gif
Is anksto aciu ir lengvo gimdymo 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, na ir pataikiau gi as cia taip tiksliai thumbup.gif. Kaip tik susiruosiau ieskoti likimo draugiu ir taip greit radau. Kol maitinau buvau numetus jau 4 kg i minusa, o dabar kai pradejau viska vel valgyt ir niekas is manes neatima jokiu kaloriju, pastebejau, kad pilvas eme augti blush2.gif. Atsiuskite, prasau, ir man tuos pratimukus i linasima@kalnieciai.lt. Tikiuosi prisiruosiu juos atlikti, nes jau ir i darba ne uz kalnu.
Is anksto dekoju 4u.gif

P.S. sekmes pasimatant su savo bernuzeliu 4u.gif
Atsakyti
aastuliukai, labai noreciau tu pratimuku, gal galetum ir man atsiust? Vis neprisiruosiu sportuot, nors po ziemos uzsiauginau pilvuka, o mano dviratis liudedamas stovi ir nesulaukia savo seimininkes lotuliukas.gif O Bodyflexa prisimenu is senu mergautiniu laiku - atsimenu, kaip is kazkur buvau parsitempusi tuos pratimus, ir rytais kvepuodavau ir juokindavau mama savo kvepavimu biggrin.gif Geri pratimukai! thumbup.gif
Labai lauksiu pratimuku (arba i AZ arba Zuikiuks@yandex.ru)
Labai aciu! 4u.gif
Atsakyti